Saç Rengi ve Saç Boyama SEA COLOR SAÇ BOYASI ve Çilek kırmızı rengi??

Pinky9

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
560
149
selam kızlar.. bende saçımı boyatıcamda sorduğum bikaç parfümeride yeni çıkan Sea Color'ı öneriyolar ,fiyatıda uygun 2 tüpü 9-10 lira hemde baya kaliteli diyorlar,renkleride çok güzel özellikle kızıllardaki çilek kırmızısı..Acaba bu markayı hiç deneyeniniz varmı ?
çilek kırmızısıda şöyle;
$pr_01_1157_max.jpg
bir de benim saçımda geçen sene boyattığım palette günbatımı rengi var ama1 sene oluyo baya aktı dipleri baya geldi,kendi saçımda simsiyah değil ama koyu kestane gibi bişi..bu renk nasıl olur ?

Son düzenleme:
ben yeni boyadım.saç derimde yanma olmadı genelde oluyo diğer boyalarda .röfleli saçımı kapuçino rengine boyadım ve harika kapadı.

ben yeni boyadım.saç derimde yanma olmadı genelde oluyo diğer boyalarda .röfleli saçımı kapuçino rengine boyadım ve harika kapadı.

sağol canımm peki kutunun arkasında gösterdikleri gibi mi çıktı renk ?

canım bu marka değil de bu rengi denedim.ben akos markasını kullanmıştım ama kızıl olduğu için hangi markayı kullanırsan kullan akıp gidiyor....

canım bu markayı denemedım ama benımde sacım bu renk :KK70: benımde sacımın dıplerı sıyahdı ucları karameldı acdım sacımın rengını acıcı ıle sonra bes on dakıka sonra boyadım aynısı tutu

canım bu marka değil de bu rengi denedim.ben akos markasını kullanmıştım ama kızıl olduğu için hangi markayı kullanırsan kullan akıp gidiyor....

nekdr sürede aktı cnm sennki? bide akınca turuncumu oluyo pembemi yoksa.. ?

canım bu markayı denemedım ama benımde sacım bu renk :KK70: benımde sacımın dıplerı sıyahdı ucları karameldı acdım sacımın rengını acıcı ıle sonra bes on dakıka sonra boyadım aynısı tutu

cnm bi resim koyablrmsn çok merak ettm..benmde kendi saçım siyaha yakın koyu kestane ama açııcı fln değdirmek istemiyorum uzun vadede zararını mutlaka görürüm çnkü..yani koyduğum rengin 1 ton koyusu fln olsun rihannanın saçı gibi mesela yeter bana :) ama olurmu bilmiyorum:KK30:

nekdr sürede aktı cnm sennki? bide akınca turuncumu oluyo pembemi yoksa.. ?

yaklaşk 2 hafta içinde akmıştı benim.çok sık yıkadım bi de.tabi yıkama sıklığına göre değişir.akıncada turuncu oldu.o pembe rengi çok istedim ama hiç pembe olmadı....

aldım ben çarşamba günü boyucam bakalım nası olcak :)

Sea color aldım cnm çilek kırmızısı 5/65

canım güzelmiş ama bu akmış halimi? bu biraz fazla turuncuymş bana hiç yakışmaz bölesi böle olursa hemen tekrar boyatırım :)

evet, akosun kırmızı açıcısı var, ben de akosla yapmıştım, saçın ne renk olursa olsun direk çilek kırmızısı çıkıyor. yalnız boya değil, kırmızı açıcı, hem saçı açıyor hem de aynı aynda kırmızıya boyuyor ancak dediğin gibi çoookk çabuk akıyor, renk solunca 2 haftada bir boyamak gerekiyor, o da çok can sıkıyor..

sea color markasına gelince, kutunun üzerindeki modelin saçı peruk, bu bariz, dolayısıyla, kutularının üstündeki görüntüye önem vermeyen bir marka ne kadar güvenilirdir siz düşünün.. Kesinlikle önermem ben.. schwarzkopf ya da loreal den başkasını kullanma derim.. ama çok istiyorsan da dediğim gibi 40 volüm oksidasyon al, bir de akos kırmızı açıcı, yarım saatte çilek gibisin :82:

evet, akosun kırmızı açıcısı var, ben de akosla yapmıştım, saçın ne renk olursa olsun direk çilek kırmızısı çıkıyor. yalnız boya değil, kırmızı açıcı, hem saçı açıyor hem de aynı aynda kırmızıya boyuyor ancak dediğin gibi çoookk çabuk akıyor, renk solunca 2 haftada bir boyamak gerekiyor, o da çok can sıkıyor..

sea color markasına gelince, kutunun üzerindeki modelin saçı peruk, bu bariz, dolayısıyla, kutularının üstündeki görüntüye önem vermeyen bir marka ne kadar güvenilirdir siz düşünün.. Kesinlikle önermem ben.. schwarzkopf ya da loreal den başkasını kullanma derim.. ama çok istiyorsan da dediğim gibi 40 volüm oksidasyon al, bir de akos kırmızı açıcı, yarım saatte çilek gibisin :82:

akos iyiki almamışım ya.Bu sea coloruda heryerde baya övdüler aldık öyle bakalım boyuyunca görcez nası olcağını, eğer istedğim gibi olmazsa paletteyle tekrar boyarım bende:)

eevt bugün boyadım nihayet :) başta biraz hayal kırıklığı oldu ama gittikçe daha çok seiyorum böyle vişne öürüğü gibi oldu :) dipleri kendi saçım olduğu için daha açık, fakat uçları morumsu bi bordo oldu,renk tatlı ya böle pembemsi morumsu bi bordo gibi oldu:) 2-3 kez boyuyunca daha çok oturur galiba.

Eklentiler

• $Görüntü1069.jpg
    $Görüntü1069.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 741
  • $Görüntü1076.jpg
    $Görüntü1076.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 522
  • $Görüntü1073.jpg
    $Görüntü1073.jpg
    22,6 KB · Görüntüleme: 579
  • $Görüntü1072.jpg
    $Görüntü1072.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 712
eevt bugün boyadım nihayet :) başta biraz hayal kırıklığı oldu ama gittikçe daha çok seiyorum böyle vişne öürüğü gibi oldu :) dipleri kendi saçım olduğu için daha açık, fakat uçları morumsu bi bordo oldu,renk tatlı ya böle pembemsi morumsu bi bordo gibi oldu:) 2-3 kez boyuyunca daha çok oturur galiba.

Boyadan memnun kaldınmı bende bu markanın karamelini düşünüyorumda nasıl ? Tereddütte kaldım ben..

X