çok ucuz ayakkabı sitesi buldum kızlarr :)

moonfairy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2009
52
0
burdaki ayakkabılar müthiş ve de çok uygun diğerlerine göre arkadaşlar.Mesela bu sitede 65 tl olan bi ayakkabı başka bi sitede 104 tlydi.inş işinize yarar

Son düzenleyen: Moderatör:
burdaki ayakkabılar müthiş ve de çok uygun diğerlerine göre arkadaşlar.Mesela bu sitede 65 tl olan bi ayakkabı başka bi sitede 104 tlydi.inş işinize yarar[/QUOTE]

Süpersinn canım yaaa daha bugün ayakkabı almayı düşünüyordum hemen bakıcam :87:

Ayakkabılar çok güzel ama bazılarının büyük numaraları var. Benim ayak 36. Çoğunda 36 yok bitti mi acaba 36 lar. Yoksa hiç mi çıkarmadılar nette satışa.

mağazalarıda varmış gidip yerinden alan var mı çok kaliteliye benzior cidden.. paylaşım için tşkler..

siteden baktım mağazalar istanbuldaymış adresler aşağıda .eğer yolu düşen olursa kaliteleri nasıl bakıp bilgi verebilirmisiniz acaba?

çok tartışıldı kızlar siz görmednz sanırım.Leventte ve Nişantaşında 2 mağazası var çok ucuz çok güzel ama çok da kaliteli değil habernz olsun..

bağdat caddesindeki dükkanından almıştım kızlar evet ayakkabılar kalitesiz ama bir gece giymek için alınacaksa iyi bence kalitesiz görünmüyor ama çabuk yıpranıyor

shoe tek nişantaşı subesıne gıdın tavsıye ederım kızlar ayrıca gunluk urun gelıp tukenıyor ve hersey 50 tl.ben en son gıttıgımde bısey kalmamıstı alan gıtmıs anlıycanız:)

süperler ya görünce heyecanlandım her renk almak istiyorum :) kalitesi çok olağan üstü olmasına gerek yok çeşit çeşit olunca çabuk yıpranmaz zaten ki ben gidip bir ayakkabıya 500 tl vereceğime 10 ayakkabı alaırım farklı farklı giyerim :KK70:

Çok güzel görünüyorlar ama yarıyolda kalıp ayakkabı elimde eve dönmek istemem:KK50:Haftasonu şubesine uğramayı düşünüyorum.

X