Amway ürünleri kullanıcı yorumları

artistry selülit jeli
4 sene önce selülitlerim için bu ürünü kullandım şuana kadar kullandıklarımın içinde en çok memnun kaldığım bu ürün oldu selülitlerim yok denecek kadar azaldı tekrar satın almak istedim fakat kaldırılmıştı şuanda bu ürün varmı acaba?

sıvı sabununu, diş macununu ve ev için temizlik ürünlerini kullanıyorum, memnunum :)

ben yüzüm için beautycycle toprak serisini kullanıyorum. karma bi cildim var, bazı kısımları yağlıydı ve belli oluyodu, resmen dengeledi sivilcelerime de iyi geldi. ballı sabunu da var ama pek bi özelliğini göremedim ben. :))

Son düzenleme:
Balli sabunu vardi yuz icin baya iyiydi artik temin etme sorunum var etrafimdan kimse satmiyo ondan kullanmiyorum. Ama butun temizlik urunleri bende var . Biraz pahalilar ama ugrassiz mukemmel bi temizlik icin amwayin temizlk urunlerinddn baska urun tavsiye etmem..

kızlar bir sorum var. Amway in yeni çıkardığı aydınlatıcı serisi İdeal Radiance kullanan varmı aranızda ?

Ben bütün ürünlerini sırasiyla aldim ve doğru şekliyle ve dogru yerde kulanirsaniz bu ürünler muhteşem .şimdi kendim bayiligini aldım ve vitaminleri hastaliklari iyileştirme de büyük yardımcı

Ben size ballı sabun temin edebilirim isterseniz bayilik alarak bu ürünlerden hediye kuponu ayrıca is olarak düşünürseniz gelir getirisi de elde edebilirsiniz

Ablam kullandı memnun kalmadı sivilce icindi.

ben altım su serisini tonıgı yuzumu kaşındırdı çok fenaa..

Bir ballı sabunu var canımlarrr:)) 3'lü olarak satılıyor:) Yüzümü temizlemek için kullanıyorum. Tabi sabun olduğu için kurutuyor ve ciltteki aknelere çok çok iyi geliyor. Ne zaman iltihaplı sivilce veya küçük akneler çıksa yatarken kullandığım sabunu sabah ve gece olarak kullanmaya başlıyorum 2 gün en fazla 3 güne yüzüm tertemiz oluyor... :)) -Ardından ise farklı bir nemlendirici kullanıyorum-. :)))

X