Saç Rengi ve Saç Boyama Küllü kumral saçın üzerine küllü açık sarı boya yapsam nasıl olur?

twiligt

Aşığım aşık...
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2011
473
1
Arkadaşlar ben 2 ay önce saçımı mivi siyaha boyatmıştım fakat sıkılıp 1 ay sonra açtırdım ortaya çıkan renk klasik olarak turuncu-bakır arası bişey sonra bundan 1 hafta öncede garnier küllü kumral alıp saçımdaki bakırları kapattım fakat koyu oldu şimdi onun üzerine küllü açık sarı sürsem nasıl olur ? açılır mı yani rengi lütfen yardım edin nolurrr off ya saçımı açmak isterken gene başa sardım off :78:

arkadaşlar neden kimse cevap vermio ya off lütfen bakıp çıkmayın...yardımlarınızı esirgemeyin lütfennn :KK59:

cnm, bi açtırcam bi kapatıcam diye saçlarını iyice yıpratma bence, kahve tonlarında bi renge boyat, zaten zamanla akıcak ve kumrala dönecektir, hemde saçın yıpranmamış olacak. uzadıkça kötü olan kısımlarını da kestirirsin zamanla.

cnm, bi açtırcam bi kapatıcam diye saçlarını iyice yıpratma bence, kahve tonlarında bi renge boyat, zaten zamanla akıcak ve kumrala dönecektir, hemde saçın yıpranmamış olacak. uzadıkça kötü olan kısımlarını da kestirirsin zamanla.

sen tan olarak ne renk istiyorsun ki canım?küllü açık sarı sürersen saçını 1 ton kadar açar

ben açık küllü sarı istiyorum canım yani böyle açık kumral-koyu sarı tonları bişi olur mu sence :KK59:

ya canım şu anda zaten omuzlarımda saçlarım baya kısalttı kuaför yıpranma olunca bende kahve tonları istemiorum tatlım ya daha açık kumral koyu sarı gibi bişiler istiorum..palette yoğun açıcıyı mı kullansam acaba ? yıpranma olmuyor demiş burdaki arkadaşlar :26:

olabilir, organik ürünlerde pek yıpratma olmuyor, ama yinede saçlarına çok yuklenme, sonra benim gibi uzatmaya çalışırsın ama uzamaz :KK43:

büyük ihtimal açık kumral yapar.benim kestane boyalı saçımı 2 ton açmıştı küllü açık sarı.saçının direk küllü açık sarı olması için ya tekrardan açıcı kullan ya da birkaç kere küllü açık sarıya boyarsan da kademe kademe saçını küllü açık sarıya çevirebilirsin.ama şuan saçını yeni boyamış olduğun için altları da açıcılı olduğu için 1-2 hafta beklemeni tavsiye ederim kumral boyanın iyice akması için.yıkadıkça kendiliğinden biraz biraz açılacak zaten ondan sonra açman daha kolay olur.

küllü boyalar genelde çabuk akıyo bende açılmalar oldu biraz sık yıkasanız açılır gibi geliyor benim bildiğim koyu renge yapılan açık renk boya biraz daha koyu oluyor genede farklı bişey bulursam sizede yazarım bazı arkadaşlarda sık sık beyaz sabunla yıkayıp bir iki ton açtıklarını yazmışlar bir araştırın isterseniz..iyi akşamlar:KK69:

büyük ihtimal açık kumral yapar.benim kestane boyalı saçımı 2 ton açmıştı küllü açık sarı.saçının direk küllü açık sarı olması için ya tekrardan açıcı kullan ya da birkaç kere küllü açık sarıya boyarsan da kademe kademe saçını küllü açık sarıya çevirebilirsin.ama şuan saçını yeni boyamış olduğun için altları da açıcılı olduğu için 1-2 hafta beklemeni tavsiye ederim kumral boyanın iyice akması için.yıkadıkça kendiliğinden biraz biraz açılacak zaten ondan sonra açman daha kolay olur.

saol tatlım ya..:44: bide beyaz sabun boyayı akıtıo diolar 2 gündür onla yıkıyorum saçım baya bi açıldı 1 hafta daha yıkıcam bakalım iyice açıldıktan sonra dediğin gibi üst üste küllü açık sarı uygularım :KK34:

küllü boyalar genelde çabuk akıyo bende açılmalar oldu biraz sık yıkasanız açılır gibi geliyor benim bildiğim koyu renge yapılan açık renk boya biraz daha koyu oluyor genede farklı bişey bulursam sizede yazarım bazı arkadaşlarda sık sık beyaz sabunla yıkayıp bir iki ton açtıklarını yazmışlar bir araştırın isterseniz..iyi akşamlar:KK69:

saol tatlım ya bende burdaki yorumlara dayanarak 2 gündür beyaz sabunla yıkıyorum saçımı gerçekten bariz bi açılma oldu ama biraz saçların yağ dengesini bozuo :KK37: ama 1 hafta daha tahammül edebilirim sanırım beyaz sabuna :KK53: ii akşamlar canım:KK16:

bu arada boncukcum senin küllü kumrala boyamadan önce ne renkti yani zemin ? benim bakırdı mesela

evet kuruttuğunuda yazmışlar bazılarıda içine arap sabunu koyarak yıkadıklarını yazmış yumuşasın kuruluğnu alsın diye baktım deneyenler var memnunlar yada bakım kremleride çok faydalı yada doğal bakımlarla onu halledersiniz sanırım bukonuda da çok çeşitli şeyler var forumlarda kolay gelsin:80:

benim saçta koyu kestane boya vardı ama görseniz bildiğiniz siyah gibi neyse önce kuaföre açtırdım güzel bir karemel yaptı ama ben pek sevmedim gerçi ona kumral istiyorum dedim oda bu daha iyi olur dedi malum siyah saç açılınca kızıllıklar sarılıklar çok oluyo onları daha güzel kapatırım diye öyle yaptı 15 gün sonra bir daha gel tam olacak renk dedi ama ben baktım saç açılıyor hazır boya azalmışken bir daha boyatmayım dedim ve burdan forumlardan yararlanarak küllü kumrala boyattım şimdilik fena değil ama birkaç kez daha boyamam gerek sonrada kendim balyaj yapıcam önlere bakalım... seviyorum saçla uğraşmayı saçta fena değil yapısı dayanıyo bana :KK64:

benim saçta koyu kestane boya vardı ama görseniz bildiğiniz siyah gibi neyse önce kuaföre açtırdım güzel bir karemel yaptı ama ben pek sevmedim gerçi ona kumral istiyorum dedim oda bu daha iyi olur dedi malum siyah saç açılınca kızıllıklar sarılıklar çok oluyo onları daha güzel kapatırım diye öyle yaptı 15 gün sonra bir daha gel tam olacak renk dedi ama ben baktım saç açılıyor hazır boya azalmışken bir daha boyatmayım dedim ve burdan forumlardan yararlanarak küllü kumrala boyattım şimdilik fena değil ama birkaç kez daha boyamam gerek sonrada kendim balyaj yapıcam önlere bakalım... seviyorum saçla uğraşmayı saçta fena değil yapısı dayanıyo bana :KK64:

canım ben şimdi tekrar beyaz sabunla yıkadım saçlarımı resmen açık küllü kumral oldu yaa :KK53: bu 3.yıkamam ve resmen 3 ton açıldı saçım :KK69: her yı:KK69:kadağımda 1 ton açılıo böy:KK69:le giderse boyamama gerek bile kalmıcak canım :KK62:

bendede siyahtan döndüğüm için bakırlıklar var ara ara
küllü renkler kapatıyomu tamamen her yeri aynı olsun istiyorum
sıcak çikolata çok istiyorum ama renk farkı olur mu gene bilemedim
mezuniyetim geliyo benimde bişeyler yapmam lazım

canım ben şimdi tekrar beyaz sabunla yıkadım saçlarımı resmen açık küllü kumral oldu yaa :KK53: bu 3.yıkamam ve resmen 3 ton açıldı saçım :KK69: her yı:KK69:kadağımda 1 ton açılıo böy:KK69:le giderse boyamama gerek bile kalmıcak canım :KK62:
çok sevindimmmmm...umarım herşey gönlünce olurr sevgiler:KK16:

bendede siyahtan döndüğüm için bakırlıklar var ara ara
küllü renkler kapatıyomu tamamen her yeri aynı olsun istiyorum
sıcak çikolata çok istiyorum ama renk farkı olur mu gene bilemedim
mezuniyetim geliyo benimde bişeyler yapmam lazım
benimde siyah gibiydi açıldı saçım ve malesef bakır turuncu kızıl var saçımda küllü kumrala boyadım ilk boyamamda bile baya o kızıllıkları aldı şu an için memnunum saç rengini görseydik ona göre daha iyi yardımcı olabilirdik ama bildiğim kadarıyla kahvelerin içindede o kızıllıklarvar bazı kahvelerde boyayınca saçı nerdeyse siyaha yakın yapıyor çok iyi araştırın ama açık küllü bir kumral daha az riskli olur çünkü bazılarıda çok koyu oluyor boyayınca kutuların üzerinde durduğu gibi olmuyor bazı boyalar ben öncelikle bir tutam saçımda deneme boya yaptım öyle karar verdim :KK69:

X