yumurtlama takibi yapılıyor.haplarla hamile kalan varmı bana anlatırmısınız.umut ols

ben bir ay hap kullandım, 6 aydır yumurta takibi yapıyorum, iki dafa yumurta çatlatma iğnesi yaptım, bu ay hiç birşey yapmadım bekliyorum 10 haziran adet günüm,

şekerlik 34 yaşındayım.ilk ay klomenle başladım.geçen ay fermara diye ilaç kullandım 2 tane yumurta gelişti sağlı sollu çatlatma iğnesi yaptılar.ama sonuç dün hüsran

artık tedavi olmak istemiyorum hap lar iğneler sıkıldım sonuç yok.beklentiye girmek kadar kötü birşey yok.

bende klomene bu ay başladım 4 mayısta adet olmam gerekiyor.belirtiler var galiba adet olucam.bende merak ediyorum ne kadar etkili bi yandanda korkuyorum.ne kadar süredir uğraşıyosun

Merhaba kızlar benimde 2 ayıdır yumurta takibi yaptırıyorum. Geçen ay ganophane kullandım bu ayda onu verdi doktor. Geçen ay 3 yumurtam oluşmuştu ama iğneye rağmen çatlamadı yarın gene ganaphone başlayacağım. Bittiğinin ertesi gün gideceğim bakalım gene iğne verecek galiba.

slm kızlar, ben bir ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım ve aynı ay hamile kaldım. Umarım sizlere de faydası olur.

3 aydır deniyomuşsun zatn bir ayda herşey normal olsa %20 şans var sadece..umudumuzu yitirmeyelim..bende yumurtlama olmuyodu.klomene o yüzden başladım.doktora gitmedim.bu ay tekrar kullanacam..adet bewlirtilerim var malessef:KK43:(

arkadaşlar sizi ümitlendirmiyim ama hamileliğin ilk haftalarında adet belirtileri görülürmüş

haziran 3 dede ben hasta olacağım doktor bu ay klomene başla dedi. Denemekten başka yapabilecek birşeyimiz yok ama herhese tavsiyem moralinizi yüksek tutun.

ay öyle bunaldım.3 aydır yumurtlama takibi yapıyoruz.git gel.dr.sıkıldım artık yarın yine başlayacağız.yine ilaçlar yine takip öffffff.sonuç yine hüsran olacak:KK43:(((((((

slm bişiy sorcam, drunuz yumurta takibini sadece ultrasonla mı yapıyo, kan da veriyo musunuz ??

lh fsh progesteron estradiol tetkikleri yapılıp yumurtlama bilgisi verilir.yani bu tetkikler sınucunda

arkadaşlar bende 3 aydır korunmamamıza rağmen hamile kalmadım doktora gidicem yumurtlamada problem varmı diye... ama bunun için ultrasyondan mı bakıyor bide regl döneminin hangi günü gidilmeli doktora???

X