Bugün Ne Giysem? Show Tv

gece tekrarlarına rastlıyorum.herkesi geçiriyorlar,anlamadım.bir de cok asırı eleştiri yapıyorlar,bazılarını dövmelerinin hatrına,operasının hatrına geçirdiler.kıyafet yarışmasımı değilmi belli değil.seni yıkamak istiyorum suan ifadesini 2 kez duydum

gece tekrarlarına rastlıyorum.herkesi geçiriyorlar,anlamadım.bir de cok asırı eleştiri yapıyorlar,bazılarını dövmelerinin hatrına,operasının hatrına geçirdiler.kıyafet yarışmasımı değilmi belli değil.seni yıkamak istiyorum suan ifadesini 2 kez duydum

onu diyen nur önce kendini yıkasa iyi olacak :KK66:

nur yerlitaşın kıyafetleri ne öyle aman yarabbi magazada görsem bakmam bile birde birbirleirne yaptıkları iltifatlar onlardan başka giyinmeyi bilen yok sanki ay hepsi gıcık ya

gerçekti sanki:44: ama dişleri çok kötüydü....

dişleri evet çok çok kötüydü kızın sadece fiziği güzeldi biblo gibi gözüde bariz lensti ve gerçek dedi ivana da belli doğal ışıl ışıl diyo .güzel bi yarışma ama gece tekrarına baktım biraz her yarışmacıda reklam verdiler ne kadar reklam aldılarsa bilmiyorum.

Töbe töbeee

O nur yerlidana ne öyle yaaa

Sadece siyah giyip üzerine bir şal takan insan nasıl ünlü olmuş acaba :KK51:

İvana desen bizim yabancılara duyduğumuz gereksiz bir ilgi insanı :KK55:

O kızları giydiren beyaz saçlı adam desen(uğurkan erez hatırladım )

Gözlerinde yılmışlık,bıkmışlık var bazen ağzı bükülüyor sonra ayy tatlım hadi bakalım diyor :2:

Heç beğenmedim...İtici insanların toplanma alanı olmuş

Öncelikle şunu belirtmeliyim; kıvırcık saçlı olan arkadaş güzeldi ama lensli ve saçları boyalıydı yani bu doğal değildir ki bu doğalsa ben de oraya çıkıp doğalım havasına giricem boyalı saçlarım ve mavi lenslerimle :)

Programı bi süredir takip ediyorum ancak bazı kişiler dansına, güzelliğine, başka yeteneğine göre finale bırakılıyorlar, ben bunu tam anlamadım yani sırf giyim değil mi bu yarışma, arkadaşlar haksız mıyım??? Kişi geliyor, giyimi kötü olmuş ama bi dans ediyo tamam bizimlesin, yani ben cidden anlamadım bu yarışmanın içeriğini tam olarak, sizler tam olarak anladınız mı? Tip ya da dansla da oluyosa katılalım yani

Son düzenleme:
Çok seviyorum bu programı. :KK31::KK31:

Bugün en son çıkan esmer kız çok hoştu; ama her şeye cevap verdiği için ukala buldular ve elendi kız.
İlginç.

yani oraya çıkan bayanlarda, biraz daha kıyafetlerine dikkat etmeliler pazara çıkar gibi giyiniyor bazıları,madem oraya çıktınız ,ona göre giyinin. ivana sert çok şık gerçekten çok güzel bir bayan.jüride bir tek onu beğeniyorum.

Ya Nur Yerlitaş elleriyle hareketler de yapmasın ellerim çok güzel diyor devamlı görünsün diye yüzünde
şarkı çalarken elleriyle yaptığı hareketler ne kadar abes saçma

Beyenmedikleri kiyafetleri,stilleri ivana giyse begenirler.Bazilarina cok haksizlik yapiyorlar.yuzunu fizigini begendiklerinide aliyorlar.

X