Kartal semiha şakir kadın doğum hastanesinde doğum yapan var mı ?

ayten77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2011
20
0
Merhaba, ben kartal'da oturuyorum ve 15 haftalık hamişim. Bu civardaki bütün özel hastaneleri hamileliğimden öncede bilirdim fakat hamileliğimi öğrendikten sonra doğru hastaneye ve doğru doktora karar vermek için özel umut'a birsen hn ve kartal hast.ali ihsan beye gitmiştim ! Şu haberlerde çıkan kapatılan o vicdansızların olduğu hastane.. Allah'tan bi kere gittim ve beğenmemiştim zaten. Ya bende kontrollerimi orada devam etseydim belki benimde başıma gelecekti...Yaşananlara çok üzüldüğümü söyliyim. Bunun dışında birçok özel hastane hakkında araştırmalar yaptım, sonunda anladım ki hemen hemen hepsi işin ticari kısmıyla daha ilgililer !!! Bundan 15 gün önce Kartal Semiha Şakir Kadın Doğum Hastanesine gittim. Gebe Polikliniğinde bir bayan doktor şimdiye kadar gittiğim özel hastanedeki doktorlardan daha ilgili ve daha vakitlice ilgilendi. Hiç sıra beklemedim hiç acele ettirmediler içeride gayet tane tane güleç bir yüzle gereken açıklamaları yaptı. Benim tek tereddütüm doğumda nasıl davrandıkları odalar ebeler ... Doğumdan sonra refakatçide almıyolar diye duydum. Bilgisi olan lütfen paylaşsın. Ben artık özel hastanelere güvenmiyorum.........

arkadaşım bende kartalda yaşıyorum ve sana süper bir doktor tavsiye edebilirim ismi yüksel sezener kartal devlet hastanesinin eski başhekimi hatta şimdi pendik özel remedy hastanesinde çalışıyor burası hem özel hemde sigorta geçiyor bizim aile doktorumuzdur çok bilgili bir doktordur suratı asıl gibi görünür ama duruşu öyledir aldanma sakın :KK1::KK1::KK1: istediğin herşeyi sorabilrsin hem özel hastane hem temiz hemde sigorta karşılıyor

bende yüksel beye gittim tavsiye üzerine şeker bir adam ama 3 kez bebeğin cinsiyetini sordum beni kaale almadı o yüzden bende artık şifa hastanesinde soner beye gidiyorum

Son düzenleme:
ben kartalda doğum yaptım ..sancı çekerken yanında kimse bulunmuyor normalde ama benim ablam orada çalıştığı için yanımdaydı..doktorlar da gayet iyiydi.hiç kötü bir davranışla karşılaşmadım.yalnız eğitim hastanesi olduğu için öğrenciler de vardı..doğum yaparken hepsi karşına geçip seni izliyor..o açıdan pek iyi değil. hangi doktolra rastlarsan o geliyor doğuma..ama bana hepsi geldi:)bir de çok kalabalıktı..yataklarda iki kişi yatarak sancı çekiyordu..doğumdan sonra da yer yoktu beni başka bi bölüme yatırdılar..doktorlar açısından bi sorun yok da yer açısından problem olabiliyor.ben de devlet hastanelerine güveniyorum..gereksiz hiçbirşey yapmıyorlar.

kızlar bu hastane hakkında bilgi almak istiyorum,,,bu hastaneye gebelik kontrolüne giden ve orada doğum yapan var mı???

3 aydır gebelik takibimi orda sürdürüyorum. bir kaç iyi doktor var onlara denk gelirsen gerçekten memnun kalıyorsun ama diğer doktorlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. doktorlar iyi olsa bile sistemi sanki daha oturmamış. nst'ye gireceksin başka yere yolluyorlar, orası tamamen karmaşa. kim nasıl alınıyor nst'ye belli değil. şu sıralar zaten randevu sisteminde inanılmaz bir zorluk var. en yakın randevu 10 gün sonra falan. ve ben geçen hafta gittiğim randevuda inanılmaz rahatsız oldum. doğumhanede 4 kez alttan muayne yaptılar. 4 ayrı doktorun kısa aralıklarla alttan muayne yapmasına gerek yoktu, bu durumdan ayrıca rahatsız oldum. eğitim araştırma olduğu için bir grup da seni izliyor. bu da biraz sıkıntı.

Kızlar ben yakacıkta oturuyorum .. Benim doktorum Cenk Demir özel dragos gülen tıp merkezinde sağolsun çok yardımcı bir doktor Bülent Kars ile beraber .. Gece 1 e kadar ordalar ..Güler yüzleri eksik değil açıkçası .. doğumu kısmet olursa central hospitalda yapacağım doktorum orayla antlaşmalı...

ben kartalda doğum yaptım ..sancı çekerken yanında kimse bulunmuyor normalde ama benim ablam orada çalıştığı için yanımdaydı..doktorlar da gayet iyiydi.hiç kötü bir davranışla karşılaşmadım.yalnız eğitim hastanesi olduğu için öğrenciler de vardı..doğum yaparken hepsi karşına geçip seni izliyor..o açıdan pek iyi değil. hangi doktolra rastlarsan o geliyor doğuma..ama bana hepsi geldi:)bir de çok kalabalıktı..yataklarda iki kişi yatarak sancı çekiyordu..doğumdan sonra da yer yoktu beni başka bi bölüme yatırdılar..doktorlar açısından bi sorun yok da yer açısından problem olabiliyor.ben de devlet hastanelerine güveniyorum..gereksiz hiçbirşey yapmıyorlar.

öğrencilerin izlemesi ne iğrençmiş yav.. istesemeydiniz keşke...öyle birşey olsa hastaneye yıkarım başlarına..

Merhaba, ben kartal'da oturuyorum ve 15 haftalık hamişim. Bu civardaki bütün özel hastaneleri hamileliğimden öncede bilirdim fakat hamileliğimi öğrendikten sonra doğru hastaneye ve doğru doktora karar vermek için özel umut'a birsen hn ve kartal hast.ali ihsan beye gitmiştim ! Şu haberlerde çıkan kapatılan o vicdansızların olduğu hastane.. Allah'tan bi kere gittim ve beğenmemiştim zaten. Ya bende kontrollerimi orada devam etseydim belki benimde başıma gelecekti...Yaşananlara çok üzüldüğümü söyliyim. Bunun dışında birçok özel hastane hakkında araştırmalar yaptım, sonunda anladım ki hemen hemen hepsi işin ticari kısmıyla daha ilgililer !!! Bundan 15 gün önce Kartal Semiha Şakir Kadın Doğum Hastanesine gittim. Gebe Polikliniğinde bir bayan doktor şimdiye kadar gittiğim özel hastanedeki doktorlardan daha ilgili ve daha vakitlice ilgilendi. Hiç sıra beklemedim hiç acele ettirmediler içeride gayet tane tane güleç bir yüzle gereken açıklamaları yaptı. Benim tek tereddütüm doğumda nasıl davrandıkları odalar ebeler ... Doğumdan sonra refakatçide almıyolar diye duydum. Bilgisi olan lütfen paylaşsın. Ben artık özel hastanelere güvenmiyorum.........

cnm kimdi o doktor bende oraya gitmek istiyorum. adını hatırlıyormusun?

X