Ersağ tüy azaltıcı losyon kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim

burser

burcu
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
823
1
38
slm arkadaaşlar ben bi süredir ersağ tüy azaltıcı losyon kullanıyorum çokta mennunum bi kuaför arkadaşımdan duymuştum müşteriler çok memnun bana geliş süreleri uzadı demişti aynen öyle oldu ben esmerim ve kıllıyım oldukça haftada 1 kaş bıyık için gidiyodum şimdi nerdeyse 20 günlere kadar çıktı süre çok olmadı başlayalı asıl etki 4-6 ay arasındaymış benim 1.5 ay oldu ve arada unutuğumda oluyo düzenli olsam dahada iyi sonuç alıcam muhtememlen şuan için incelme söz konusu ama %70 oranında azalma görülüyomuş inşallah dah iyi sonuçlar alıcam duş jeliyle beraber kullanıyorum temiz cilde her akşam uygulanıyo ben memnun kaldım

Son düzenleyen: Moderatör:
aa ne guzel nerden aldınc anım ve fıyatı nekadr sadece kas ve bıyıgamı kullanıyorsun dıger bolgelere kullanmıyormusun

evet nereden ve nasıl alacagız ve fiyatı nekadar bilgi verirmisiniz?

denemediğim şey kalmadı bunu da merak ettim ama nereye üye olucaz onu anlamadım :KK53: :26:

ben bu ürünü gerçekten merak ettim bana özelden bilgi verirmisiniz ?

ben bu markanın sampuanını kullanıyorum.doğumdan sonra saçlarım çok dökülüyordu,artık dökülmüyor.:KK3:faydasını görüyorum.
bu kremi kullanan arkadaşlar daha ayrıntılı bilgi verirse daha iyi olur.fiyatı ne kadar acaba:44:?

"ben bu markanın sampuanını kullanıyorum.doğumdan sonra saçlarım çok dökülüyordu,artık dökülmüyor.faydasını görüyorum.
bu kremi kullanan arkadaşlar daha ayrıntılı bilgi verirse daha iyi olur.fiyatı ne kadar acaba? " alıntı

evet saç dökülmesini birebir kesiyor aynı sorun bende ve eşimde de vardı eşiminki de tamamen bitti benimse çok azaldı. Tüy dökücü kremse yaklaşık 8-10 aylık kullanımdan sonra en etkili sonucu veriyor tabiki bu önce de olabilir sonra da yani 1 ayda faydasını da gören oluyor yok değil ama cilt ve kıl kökleri bu konuda yapısı bakımından çok önemli kremin fiyatı ise 32.50 Tl 200ml ve kullanımı bizim duş jelimizi kullanıp gece yatmadan banyo yapınca her akşam sürülecek çok az sürdüğünüz için 200 ML çok uzun süre gidiyor ve cildi nemlendirme özelliği de var ancak aksatmamak gerekiyor ve ilk tüyler kıl kökünden alındıktan sonra başlanacak neden ersağ duş jeli kullanılmalı derseniz bu duş jeli ölü hücreleri temizliyor ve gözenekleri açıyor ikisi bir kullanıldığında etkisi daha fazla oluyor

slm arkadaaşlar ben bi süredir ersağ tüy azaltıcı losyon kullanıyorum çokta mennunum bi kuaför arkadaşımdan duymuştum müşteriler çok memnun bana geliş süreleri uzadı demişti aynen öyle oldu ben esmerim ve kıllıyım oldukça haftada 1 kaş bıyık için gidiyodum şimdi nerdeyse 20 günlere kadar çıktı süre çok olmadı başlayalı asıl etki 4-6 ay arasındaymış benim 1.5 ay oldu ve arada unutuğumda oluyo düzenli olsam dahada iyi sonuç alıcam muhtememlen şuan için incelme söz konusu ama %70 oranında azalma görülüyomuş inşallah dah iyi sonuçlar alıcam duş jeliyle beraber kullanıyorum temiz cilde her akşam uygulanıyo ben memnun kaldım

kullanan arkadas vucudunun tum bolgesıne kullanıyormusun..bende alıcam ama bı yan etksı olur dıe endışe edıyorum..bu konuda bana yardımcı olurmusunz

merhaba ben ersağ temsilcisiyim ve ürünü kullananlar tüm vücut kullanıyorlar ve olumlu sonuç alıyorlar eğer cildiniz içindeki bitkilere karşı alerjik değilse hiç bir yan etkisi olmaz umarım sonuç alırsınız ancak bunu düzenli olarak her akşam ersağ duş jeli ile yıkandıktan sonra ve tüyler alındıktan sonra kullanacaksınız ve yaklaşık 8-10 ay arası düzenli kullanmak gerekiyor %70 oranındaki azalmayı ve incelmeyi görmek için

bende esmerim ve çok tüylüyüm ama haftada bir kaş bıyık aldırmak mümkün değil ya abartı geldi .
ki benim tüylenmem öyle böyle değil .

bende esmerim ve çok tüylüyüm ama haftada bir kaş bıyık aldırmak mümkün değil ya abartı geldi .
ki benim tüylenmem öyle böyle değil .

eğer ilaçlardan falan olduysa tüylenmeniz onu bilemem ama benim arkadaşımında çene altında sakal sorunu vardı ve haftada bir sir ağda ile aldırıyordu şimdi en son 14 Mayısta aldırdı bu kremi kullandığından beri (yaklaşık 2 ay oldu) tüyleri yumuşadı ve eliyle çektiğinde bile geliyor ara sıra çıkanları topluyor o kadar

eğer ilaçlardan falan olduysa tüylenmeniz onu bilemem ama benim arkadaşımında çene altında sakal sorunu vardı ve haftada bir sir ağda ile aldırıyordu şimdi en son 14 Mayısta aldırdı bu kremi kullandığından beri (yaklaşık 2 ay oldu) tüyleri yumuşadı ve eliyle çektiğinde bile geliyor ara sıra çıkanları topluyor o kadar

????
siz beni anlamadınız sanırım. losyonu kullanmadan önce tüylenmesi olsa bile ki ben testesteron seviyesi tavan yapmış biriyim haftada bir kaş bıyık aldırmak falan mübalağ olmuş biraz
yoksa ben losyonla ilgili birşey demedim .
ilaçlar tüylenme yapmaz, tam tersi hormonları düzenler .

bu ersağ ürünleri baya etkili imiş. hemde doğal türk malı. az önce komsu getirdi ürünlerden tuvalet banyo temizleme ürünleri, kremi sabunu falan. baya iyiymiş.
termal çamuru var 25 tl. sırtı ağrıyormuş günlerdir iğne yıyormus dur demiş şundan bi süreyım sürmüş ve kesmiş ağrıyı.
biraz pahalı gibi ama baya gider.
diğer kimyasallarla dolu temizleme ürünleri gibi değilmiş

bende kuaförümün tavsiyesiyle aldım haftada bir kaş bıyık için gidiyordum düzenli kullanamasamda baya faydasını gördüm artık iki haftada gidiyorum 20 günde gitsem yeri var yani o kadar fazla çıkmıyo.. tüm vücuda uygulanabiliyormuş..ben 35 tl ye aldım şuan fiyatı nedir bilemiyorum

bende ersağın neredeyse tüm ürünlerini kullanmış biriyim ve memnunum ama tüy azaltıcı losyonunun hiçbir etkisini görmedim gerçi 5 aydır var ilk aylar çok düzenli kullandım etkisini görmeyince kullanmıyorum artık ama belki sabırlı olmak gerekir bilemiyorum

annemde bana almis bu tuy azalticidan ama henuz baslamadim kullanmaya
bi ise yaramaz diye attim dolaba hala duruyor
yakinda lazere basliycam o zaman onuda kullanmaya baslarim umarim faydasini goruruz ..

X