Gelinlik Ayakkabısı Cıvıl Cıvıl Gelin Ayakkabıları

yagmury

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2007
634
40
$1197_b.jpg $1271_b.jpg $1269_b.jpg $1257_b.jpg $1256_b.jpg $1253_b.jpg $1251_b.jpg $1242_b.jpg $1224_b.jpg $1220_b.jpg $1273_b.jpg
Ayakkabılar nr39 marka, ilgilenen gelin adaylarına internet üzerinden satışı var.Şimdi evelniyor olsaydım mor ayakkabılar kesin alırdım:)

Son düzenleme:
çok güzeller sonuncusunu beğendim topuğuda diğerleir kadar yüksek değil rahat olur çok cici teşekkürler paylaşım için.gelinler abartıyolar bazen durumu conves giyiyorlar düğünlerinde hiç hoş değil aykırılık adına yapılan bi saçmalık bence.eşofmanın altına topuklu ayakkabı giymek gibi saçma geliyo bana.madem rahat olmak istiyor rahat oynamak eşinin boyunu geçmemek istiyor nolur gelinler babet giysinler..tüllü, beyaz,taşlı o kadar çok seçenek var ki cici bi babet almak bu kadarmı zor...

Gelinlik için değil ama normalde giymek için hepsini alabilirim... :KK52:

Gelinliğin altına converse giymek mi?

Şaka yapıyorsun:KK53:

giyen var ben bi çok fotoda gördüm buradaki başlıklarada koyanlar olmuş.arkadaşım convers değilde beyaz bi spor ayakkabı giymişti.herkesin zevki tabi de bana göre değil:KK20:

Benim gelin ayakkabım ortadaki sade olanlardan. Sadeliği kırmak için yanına kocamaaan bi fiyonk ya da gül takiim bari :KK37:

çok guzeller benim çiçegimde mordu keske ayakkabımıda mor alsaydım :KK52: babet gymiştim gerci oh rahat rahat

offffff allahımm ne kadarrrrrr güzeller yaaaaaa hemen evlenesim geldi....mor çookkkk tatlııııııı

pembe güllü olan ve sonuncusucu çokk güzel bende beyaz üzerine böyle renkli bişey istiyorummmmm

ya ama hepsı cok guzel bunlarınn :KK16: bayıldımmm cnm .guzel paylasım olmus sıteye hemen goz gezdırıcem tesekkurlerr:KK71:

X