-ilişki sonrası adet olacakmış gibi bel ve kasık agrısı ve sızlamsı acaba hamilemiyim

hamile olabilirsinizi. bende idrar test yaptım aynı belirtiden cıkmadı 5 gün sonra kanda cıktı hemen.... Kasık agrısı,akıntı,halsizlik,uyku hali belirtilerimdi ama aklıma gelmemişti hiç :)

bana mı yazdınız esoesce? teşekkür ederim. adet günüme 3 gün kaldı. midem acayip ekşiyor. ölüyorum midemden. hamileliğin mide ekşimesiyle bi alakası olabilir mi acaba? bilgisi olanlar varsa paylaşırlarsa sevinirim...

arkadaşlar normal adet günüm dündü. bu arada eczaneden bir test alıp yaptım. sonuç negatif. adet olacakmışım gibi belim ağrıyor. ama artık kanmam:KK43:( bence stresten gecikiyor. offffffffffff.

arkadaşlar dün adetim geçeli 4.gündü. dayanamadım bir test daha aldım. sonuçta iki çizgi çıktı. gözlerimize inanamadık eşimle. ilk denemede hamile kaldım. sonra hastaneye gittik, kan testi yaptılar beta hcg'yi ölçtüler, 178 çıktı. 2-3 haftalık hamileymişim. inanamıyorum. dünden beri şoktayım. ama çok mutluyum:))) allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. bu mutluluğun üzerine mutluluk tanımıyorum.

arkadaşlar dün adetim geçeli 4.gündü. dayanamadım bir test daha aldım. sonuçta iki çizgi çıktı. gözlerimize inanamadık eşimle. ilk denemede hamile kaldım. sonra hastaneye gittik, kan testi yaptılar beta hcg'yi ölçtüler, 178 çıktı. 2-3 haftalık hamileymişim. inanamıyorum. dünden beri şoktayım. ama çok mutluyum:))) allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. bu mutluluğun üzerine mutluluk tanımıyorum.

tebrik ederim canım:):nazar: bende dün kan ve idararda ögrendim hamile oldugumu konuyu açan benim ve gelişmeleri yazdım hep.bende inananmadım bizimde ilşk denenmemizdi:))) hadi bakalım iyi güzel ve saglıklı hamilelikler:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

tebrik ederim canım:):nazar: bende dün kan ve idararda ögrendim hamile oldugumu konuyu açan benim ve gelişmeleri yazdım hep.bende inananmadım bizimde ilşk denenmemizdi:))) hadi bakalım iyi güzel ve saglıklı hamilelikler:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Tebrik ederim Allah kucagina almayi nasip etsin insallah.. Belirtilerin okudugum kadariyla cok erken baslamis.. Benim adetime 2 hafta var daha ama migdemde yanma kasik agrisi bel agrisi akinti SIK idrara cikma gibi belirtiler var ani haraket edince kasigimda batma oluyor nefesim kesilecek gibi piskolojikmi yoksa erken belirtimi anlamadim Allah herseyin hayirlisini versin insallah

Tebrik ederim Allah kucagina almayi nasip etsin insallah.. Belirtilerin okudugum kadariyla cok erken baslamis.. Benim adetime 2 hafta var daha ama migdemde yanma kasik agrisi bel agrisi akinti SIK idrara cikma gibi belirtiler var ani haraket edince kasigimda batma oluyor nefesim kesilecek gibi piskolojikmi yoksa erken belirtimi anlamadim Allah herseyin hayirlisini versin insallah

merhaba cnm teşekkür ederim inş.korunmadıgımız için sanki heran hamile hissediyo insan kendini:)bende belirti oldu ama kendimi mi dinliyorum yoksa gerçekten belirtimiydi anlamamıştım.sadece vücut sıcaklıgı takibi yapıyorlaya ben onu yapmadım hatta bu ay yumurtlama mı bile anlamadım.buradan hep okuyodum ama bu ay olagan gelişti herşey.birgün bu konuyu açtıgım gün ellerim avuçlarım yanıyodu çok sıcaktım anlamadım yumutluyomuydum hamilemiydim.eşimle ilişkiye girdikten sonra bu tabi daha önce bu konuyu açmadan kasık bel agrısı yaşadım hiç olmamıştı ama bunun g,b, belirti yaşayıp hamile kalanlaro duydum burdan yardımcı oldular.yani diyebilirimki o kan tahlili kagıdını görmeden insan hamilemi değilmi hiç kestiremiyo.ben kan tahlili yaptırdıgım gün hala hamile olacagımı bilemedim. kuşku var ama ne bileyim içini insan göremiyoki:) hayırlsıı cnm hayırlı zamanda hayırlı çocuklar kucagımıza almayı ALLAH nasip etsin inş:)

okyanusesintisi tebrikler canım. allah tamamına erdirir inşallah. şimdi de ilk üç ay bi geçsin diye stres başladı. doktor 15 gün sonra gel ultrasonla bakalım, kalp atışlarını duyalım dedi. çok heyecanlıyım.
Leose bende de belirtiler çok erken başladı. midem acayip yanıyordu, kasığımda batma hissi, normalden fazla akıntı. ama adetimden üç gün önce test yaptım çıkmadı. adetim geçtikten 4 gün sonra çıktı. içimden bir ses hamile olduğumu söylüyordu ama ne biliyim insan fazla kaptırmamak istiyor. allah sana da isteyen diğer herkese de nasip etsin insallah.

okyanusesintisi tebrikler canım. allah tamamına erdirir inşallah. şimdi de ilk üç ay bi geçsin diye stres başladı. doktor 15 gün sonra gel ultrasonla bakalım, kalp atışlarını duyalım dedi. çok heyecanlıyım.
Leose bende de belirtiler çok erken başladı. midem acayip yanıyordu, kasığımda batma hissi, normalden fazla akıntı. ama adetimden üç gün önce test yaptım çıkmadı. adetim geçtikten 4 gün sonra çıktı. içimden bir ses hamile olduğumu söylüyordu ama ne biliyim insan fazla kaptırmamak istiyor. allah sana da isteyen diğer herkese de nasip etsin insallah.

ALLAH tamamına erdirsin cnm ikimizede:) senide tebrik ederim.benim hiç akıntım olmadı hala da yok.herkeste aynı olmuyo yanlız buna inanıyorum.benimde yeni ve insanın endişeleri oluyo tabi kalp atışını duymak için daha benimde 15 gün beklemem gerek.inş ALLAH isteyen herkese versin.saglıklı bebebkler olsun inş:))

canm bendede senn yaşadığın belirtilerin aynısı var ilişkiye grdikten sonra bel ağrısı kasık ağrısı gögüslerde acıı ve rahat 2 haftadr çekiyorum günüme 1 hafta var inşş bende tadarım bu duyguyu

rabbm kuzunu sana bğışlasın sağlıcakla gelsn inşş

canm bendede senn yaşadığın belirtilerin aynısı var ilişkiye grdikten sonra bel ağrısı kasık ağrısı gögüslerde acıı ve rahat 2 haftadr çekiyorum günüme 1 hafta var inşş bende tadarım bu duyguyu

rabbm kuzunu sana bğışlasın sağlıcakla gelsn inşş

çok treşekkürler cnm inş.:)ALLAH sanada versin inş.herkesin bebegini korusun rabbim.:nazar::nazar::nazar:hayırlı cumalar:)

merhaba kızlar.eşimle ilşkiye girdikten sonra ayaga kalktıgımda belim ve kasıklarımda agrı hissettim.hatta banyo yaparken hiç halim yoktu hiç böle olmazdı.bayodan sonra da bu agrı ve sızlama devam etti.yataga yattıgımda belim kopucak gibi oldu.bu genelde bazen adet oldugumda olurdu.ama adetime daha 12 gün var.cinsel istek artışımda mevcut.nedeni ne olabilir bilen varmı.korunmuyoruz acaba hamilemiyim diye soruyorum kendime:))))))))lütfen cevaplarınızı bekliyorum.............

canım senin yaşadıklarının aynısını ben yaşıyorum şuan. Dün sabah ilişki oldu ve dünden beri belim ve kasıklarım inanılmaz derecede ağrıyor. İnşallah hamileyimdir, çok istiyorum. Ovulasyon dönemindeyim şuan ondan olabilir diye de düşünüyorum ama daha önce hiç böyle olmamıştım. Allah'ım bana da nasip etsin inşallah :KK49:

canım senin yaşadıklarının aynısını ben yaşıyorum şuan. Dün sabah ilişki oldu ve dünden beri belim ve kasıklarım inanılmaz derecede ağrıyor. İnşallah hamileyimdir, çok istiyorum. Ovulasyon dönemindeyim şuan ondan olabilir diye de düşünüyorum ama daha önce hiç böyle olmamıştım. Allah'ım bana da nasip etsin inşallah :KK49:

onlar mesajlarini yazali neredeyse 1 sene gecmis:KK53:

Ben de 5 aydır korunmuyorum ama ilk defa bu ay ilk ilişkiden itibaren gaz sancısı, şişkiinlik, bel ve kasık ağrısı başladı. Şimdi de kabızlık başladı ve 2 aydır adetim gecikmeye başladı...Umarım bunlar birer belirtidir...

kızlar!! Tecrübeli olanlarınızdan yorum bekliyorum...
3 seferdir ilşki sonrası, 5 dk kadar sonraacayip bi kasık ağrısı oluyor. hatta midemin bile bulanmasına neden oluyor, kusma hissi geliyor. daha önce böyle bişey yoktu ve ilişki anında da çok rahatım, ağrım sızım olmaz. şimdi yumurtlama hakkında bi bilgim yok ama en son 30.05.2012 tarhnde hastalandım. ilşki günleri de 07.06.2012 ve 08.06.2012 :KK17: gebelkile bir ilgisi olur mu bunun acaba? :44:

selam arkadaslar ben burada yeniyim bende bebiş istiyorum bu hafta yumurtlama donemımdı tabı dogru hesapladıysam eger pazartesı gununden ıtıbaren kasıgımda bı agrı gaz gıbı ve batışma oluyo acaba hamılemıyımdır tecrubelıler varsa cevzp versın lutfen bugun adetım bıtelı 15 gun oldu daha adetıme cok var test yapmak ıstemıorum o yuzden

hamile olabilirsin canım... bende hamileliklerimde aynı durumu yaşadım
hakkında hayırlısı olur inşallah :KK6:

mrb.bendede aynı sorun var bu ay.korunmuyoruz.ilişki sonrası karnım agrıyo kasık kısmın ara ara cekilir gibi oluyo ağrı derkende sankı adet dönemınde kanamam başlıcak sınyali verir gibi oluyo bu ay adetime daha 13 falan var sizce gebe kalmışmıyımdr 4 aydr korunmuyrm

arkadaşlar eşimle ilişkiye girdikten sonra kasıklrımda ve belimde ağrılar basladı ilk defa korunmadık 1 hafdadan beri devam edio bel ağrım adetime daha15 gün var hamilemiyimdir acaba aynı adet olakmış gibiyim göüğüs uçlarımdada sızlama var kan tahlili yaptrsam belli polur mu :) lütfen cecap atarmısınız

Niye sadece hamile hamile diye konusuyorsunus bunun bircok nedeni olabilir mesela disparoni iliski sonrasi vajinada veya kasikta agri olmasi ayni durum bir kacay bendedevar neoldugunu bilmiyorum ama iliski sonrasi kasiklarimda bi agri oluyor

X