-ilişki sonrası adet olacakmış gibi bel ve kasık agrısı ve sızlamsı acaba hamilemiyim

disparoni de neredeyse her ilişki sonrasında ağrı oluyor bildiğim kadarıyla. Ama hamilelik belirtilerinde bu nadir görülen bir durum. sürekli bir ağrı söz konusu değil. 2 aylık evliyim geçen ay dikkat ediyorduk gebe kalmamak için. bu ay dikkat etmedik. 2 seferdir ilişki esnası ve sonrası çok şiddetli ağrı çekiyorum gaz sancısı gibi. daha önce hiç böyle olmamıştı. ayrıca baş dönmesi ve bulantıda var. tabiki psikolojik olabilir veya adet belirtisi dahi olabilir. adetime 4 gün var bekliyorum bende :)

Kizlarrr bi yardimci olun lütfen üç dört gündür fln kasiklarimda batma agri oluyor göğüs uçlarında büyüme var ve hassas lik dünde ilişki sırasında kasigima ağrı grdi ilk defa oldu su anda da agri var bazen sol bazen sağ taraf oluyor adetime daha iki hafta fln var test yaptım negatifff

merhaba kızlar.eşimle ilşkiye girdikten sonra ayaga kalktıgımda belim ve kasıklarımda agrı hissettim.hatta banyo yaparken hiç halim yoktu hiç böle olmazdı.bayodan sonra da bu agrı ve sızlama devam etti.yataga yattıgımda belim kopucak gibi oldu.bu genelde bazen adet oldugumda olurdu.ama adetime daha 12 gün var.cinsel istek artışımda mevcut.nedeni ne olabilir bilen varmı.korunmuyoruz acaba hamilemiyim diye soruyorum kendime:))))))))lütfen cevaplarınızı bekliyorum.............
Mrb benim bugün yumurtlama günüm ve eşimle birlikte oldum hemen sonra belimde ve karnımda feci agrı var cok agrıyo sebebi ne sizce..

Kızlar bana yardım edın nolır
Esimle ılıskıye gırdıkden sonra kasık ve karın bolgemde cok siddetlı agrım oldu. Ve ilk defa oluyo bugun sag tarafımda vardı beraberlıkden sonra cok kotu oldu yumurtlama donemımdeyım sizce neden? Gebelık olabılırmı

Kızlar merhaba bişey sorabılırmıyım?
Eşimle birlikde oldukdan sonra ilk defa kasık ve karnımda agrı hissettım cook fazla şiddetlıydı bu iki gun şürdü. Ara ara kasık agrım oldu yolda yururken acaba hamılelık belırtısı olabılırmı bilen arkadaşlar yardcı oiabılırmı adet olmama 13 gun var daha

Merhabalar.. ben de 2 hafta öncesine kadar bütün forumlarda erken belirtileri aradım durdum bahsedilenlerin çoğu bende Yok ama dün hamile olduğumu öğrendim ☺️ Size yardımcı olması açısından farklılıklarımdan bahsedeyim. İlişkiden hemen sonra adet olacakmış gibi bel ağrısı oldu bu bir kaç gün sürdü sonrasında gece boyu kasık ağrısı oldu bi hafta içinde tüm belirtiler kayboldu adetime 1 hafta kala her ay olduğu gibi göğüslerim ağrımaya başladı ama her zamankinden çok çok fazla ki hala da ağrıyor . Göğüs ucu kararması uyku hali duygusallık sık idrara çıkma bunların hiç biri bende olmadı . Kişiden kişiye değişiyor bence . Bir de adet olmam gereken gün idrar testi yaptım çıkmadı kan testinde çıktı yani adetim gecikmeden yaptım testi ve bhcg hormonu 80 çıktı... umarım yardımcı olmuştur.

Allahm ınsallah saglıklıdır ya. Rabbım saglıkla almayı nasıp etsın kucagına. Csnım mıgde bulantsı bas donmesı kasık agrısı fslan vardı doktorda yalancı gebelık dedı

arkadaslar bana da yardim eder misiniz bende dun esimle bi cinsel iliski yasadim korunmasiz ve benim dogurganlik donemimis esim icime bosaldiktan 2.3 dk sonra ayaga kalktim bu sabah da belimde agriyla uyandim lutfen yardimci olun?

Kızlar ya baya zaman olmuş ama...benimde yumurtlama günümde ilişkiden sonra çok ciddi bel ağrım başladı ve 3 gün oldu çok zor yürüyorum daha adete 11 gün var ...inş bende hamileyimdir

Arkadaşlar 1 buçuk yıllık evliyim çocuk istiyoruz ilk gunden beri ama hiç bir sıkıntı olmamasına rağmen olmuyor. Bu aralar bende ilişki sırasında ağrı oluyor kasıklarımda bir kaç gündür devam ediyor bu durum daha önce böyle olmamıştı ayrıca gün içerisinde adet sancısı gibi sancılarım oluyor bel ağrım oluyor adet için daha çok erken acaba hamile halma ihtimalim var mıdır?

X