adanalı gelin adayları size süper düğün salon arşivi

mavikelebek01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2011
95
8
arkadaşlar görüşmelerimi 02.04.2011 tarihinde yaptım şimdi size arşivi veriyorum

özellikler:
düğün pastası ( kat sayısı değişiyor)
gelin başı
fotograf
video
araba süsü
müzüsyen
gelin yolu
volkan gösterisi
meşale
düğün sonrası yemek
farklı masa örtüsü seçenekleri
vs vs vs vs .....

arkadaşlar bu saydıklarım genelinde var hepsinde değil ama

aspendos : 1800
pembe köşk: 2400
pamuk 2200
şahlar:1200
meridyen :1750 (fiyatlar fulllll pazarlıklıdır :KK52:)

dedi ama ben en çok aspendosla meridyeni begenmiştim tavsiye ederim ama :)))) nişanlım bebe müzikhol 2 ile görüşmüş çok begenmiş 1600 demişler kızlar bilen gören var mı rice etsem internet sitesi de yok lütfen yardım edin yorumları bekliyorum

fiyatlar gayet uygun canım peki açık hava düğünleri için bildiğin mekan var mı adana da ve fiyatları nasıl?:44:

fiyatlar gayet uygun canım peki açık hava düğünleri için bildiğin mekan var mı adana da ve fiyatları nasıl?:44:

açık hava düğünü için çok güzel yerler var ancak hepsi kır düğünü için değil,kır düğünü diyosan bacardi var göl kenarı,menekşe ve beyaz saray tesisleri var ve daha yeni bu sene açılan bi kaç yer var hepsi de çok güzeller ,park zirve var...belki benim bilmediğim yerler de vardır ancak buralar tuzludur...en ucuzu içinde hiiç bişe olmayan sadece çerez ve meyve suyu kişi başı 13tl'den başlar toplamda 5-6binden 70 bine çıkabilirsin bende çok araştırıyorum ama ben seyhan otelinde karar kıldım oraya bakmanı da tavsiye ederim açık hava da kararın kesin değilse...

meyraya katılıyorum valla canım biz kışın olacagı için düğün hiç bakmadık kır düğünleriine kaldıki inşallah düğünümüz çok kalabalık olacagı için bize epey tuzlu gelecek bunlar bizim baktıklarımız ama ilk soruşta millet agzını 2500 3000 den açıyo haberiniz olsun iyi pazarlık yapın :)))))))

4 yıl once evlendım dugunum merıdyende oldu ozaman 1200 odemıstık salon cok yenıydı 3dugundu benım dugunum:) ama herseye deger cok guzelolmustu

benimde düğünüm adanada olucak pembe köşkle anlaşılmış ben hiç bilmiyorum adanayı umarım güzel olur

seyhan oteli için ne kadar fiyat veriyolar peki?havuz başı var oranın sanırım?

seyhanda çok ucuz değil ama kapalı alanda adanada yapılacak en güzel yer ben hiltonda bi düğüne gittim seyhan çok daha güzel eğer hiç bişe olmazsa içinde kişi başı 13tl içki ve yemekli olursa sınırsız kişi başı 70tl ama organizasyonları süper sen sadece gidip katalogdan beğeniyosun gerisini onlar hallediyo ayrıca organizasyon şirketine gerek yok yani...

konunuza denk geldim yer araışları içindesiniz adanayı pek bilmiyorum gerçi arkadaşın düğününe de gitmedim ama arkadaşımın düğünü uptown diye bir yerde olmuştu. Resimlerine baktım güzel bir yer gibi. bir de oraya bakınız. Kolay gelsin...

Kızlar bende Adanada evleniyorum...

Deniz şirin müzikholde.. Ben gördüm çok beğendim.. Gelinle damatın giriş yeri ayrı ve köprüsü var... google den aratın web sitesi de var :)

Fiyat 1650 tl

X