Aldatıldım ne yapmalıyım?

değişik bir mantık ? ama ben olsam sizin tabirinizle söylüyorumm yanlış anlaşılmasın o eş.kle aynı havayı teneffüs etmek istemem .....
annenizin evine gidip sürüneceğinize atın o adamı kapıya , çalışın kazanın kendi kazancınızı yeyin huzurla , öyle eş..klere de muhtaç olmayın canım :KK47:

o herkes çin değişir benm güvencem yok mesela obeni nasl kullanıyosa bende onu kullanrm bu kadar basit

Siz tepkiden ne anliyorsunuz anlamadim arkadaslar???Evlilkler de parmak izi gibidir her kisi farkli yasar . Adam yapmis bir hata,kadinda yapsin bir delilik,cocuklarda olsun heba,kadinlar kulubunun bayanlari da baslarina gelmedigi icin bekara kari bosamak kolaydir derler orada oturdugunuz yerden bir yuva icin ahkam kesemeyiz.Allah gizli yapilan gu
ahlari eger tovbe edilir ve bir daha asla tekrar etmezse affedecegini belirtiyor.Kadincagiz cekip gitsin eee baba evine gitse orada daha mi mutlu olacak,yeni bir adam bulsa bu saatten sonra ya ayrilmis ya da basindan bir suru iliski gecmis enkaz birisiyle olacak,bekar birisi olsa sadece cinselliginden bedavaya faydalanip atacak kenara citirlara nikah yapacak.Cocuklarin vicdaninda da terketmemis bir babanin her zaman yeri vardir.Kadinlar AMACINIZ ne???Anlasilan esini tum eksiklerine ragmen kabul eden bir bayani YARGILAMAK...Kardesim Sen adamin duygularini,pismanliklarini biliyor musun???Eger adam gitseydi zaten kadincagiz bosanacakti ama esi gelmis ve zina etmedigini gunahlara girdigini belirtmis.Malesef Sokaktaki ,isyerindeki,internetteki kadinlarda surekli cagirmaktalar; Kadinin dusmani da yine bir baska kadin degil mi...Bu adam acemi imis Ya sizin koynunuzda yattiginiz eslerinizin bu kadar masum oldugunu kim soyledi !!!!Tekmeyi mekmeyi vurmazsiniz adam yolunu cizmis gitmistir ama bu adam hatasinin farkunda bir tekmede kadin mi vursun elinden tutup kaldirmasi gerekirken !!!

Ben de bu mantığı anlamış değilim. Canım ciğerim eşim beni aldatacak. Sevdiğim adam beni düşünmeyecek. Ama beni aldattığı kadın suçlu olacak. Benim düşmanım beni aldattığı kadın olacak.
Bu nasıl bir mantık?
Hayır efendim böyle bir durumda suçlu da düşman da kendi eşimdir. Beni sevdiğim adam düşünmezse yüzünü bile görmediğim elin kadını hiç düşünmez. Sevdiğim adam bana kıyıyorsa elin kadınının kıyması hiç yadırganamaz.

ya bana göre aldatmayı aklından geçirmesi bile tahammülü zor bi durum yatak matak boş sen affettiysen ne güzel yuvan kurtulmuş eşinide seviyosun süper.. ama kardeşim sana şu kadarını söyliyiim unutmaya çalışma unutamazsın kadın böyle bi şeyi asla unutmaz
:KK19:

Ben de bu mantığı anlamış değilim. Canım ciğerim eşim beni aldatacak. Sevdiğim adam beni düşünmeyecek. Ama beni aldattığı kadın suçlu olacak. Benim düşmanım beni aldattığı kadın olacak.
Bu nasıl bir mantık?
Hayır efendim böyle bir durumda suçlu da düşman da kendi eşimdir. Beni sevdiğim adam düşünmezse yüzünü bile görmediğim elin kadını hiç düşünmez. Sevdiğim adam bana kıyıyorsa elin kadınının kıyması hiç yadırganamaz.

Süper ötesi bir yorum olmuş.

Aşırı mantıkısız bir durum bence de başka kadına suç atmak.
Kocalar haddini bilecek önce.

Konu sahibi çoktan olayı kabullenmiş ve hala kendisini aldatan eşinin onu çok sevdiğini sandığına göre bize diyecek laf kalmıyor.

yukarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal dedikleri olay işte budur. gerçekten üzücü bir durum. ama şimdiye kadar gözlemlediğim kadarıyla ilk kez aldatan ve sonunda affedilen ikinciyi de tekrar effedilme umuduyla yapabiliyor. umarım eşin gerçekten çok pişman olup ders alanlardandır.

X