Aldatıldım ne yapmalıyım?

Konu sahibinin gerçek olmamasını diliyorum..
"bana ihanet etti" ve "eşim beni çok seviyor asla şüphem yok" cümleleri aynı paragrafta ise o evlilik bitmiştir.
o şahsın haberi yoktur.. bence tabii

niye ben burada bu tür söylemleri çok okudum ..ilk değilki

bir süre sonra sanırım "acaba hala kadınları etkileyebiliyor muyum" diye soruyorlar kendilerine!!!!

yav kardeşim evdeki eşinin bir hakkıyla sev,ilgilen b... mu var dışarda :KK47:

kimse kusura bakmasın tamamen maymun iştahlılık ..evdeki nasılsa bişey demez bırakmaz diye bir güvenceleri oluyor nedense??

neye niye?
evet çok okudunuz ama akıldışı.
anlamadım ki ne demek istediğinizi?
benim kurduğum cümleyle ne gibi bir bağlantı kurdunuz?

evlilik bitmiştir demişsiniz ya ..evet bize göre bitmiştir ama bitirmiyorlar demek istedim..genede kocam beni seviyor diyorlar anlatabildim sanırım..

evlilik bitmiştir demişsiniz ya ..evet bize göre bitmiştir ama bitirmiyorlar demek istedim..genede kocam beni seviyor diyorlar anlatabildim sanırım..

Konu sahibi 8 satırlık paragrafta tam 8 kere kocam beni çok seviyor demiş..
bu bile aslında bazı şeylerin kanıtı,kendini kandırdığının kanıtı..
yapacak birşey yok erkekler bu tip tepkilerle karşılaşınca kadınların tepesine çıkıyor.
aslında herkes hakkettiği gibi yaşıyor..hepimiz ihanete uğrayabiliriz elbet Allah korusun Allah kimseyi şaşırtmasın..
ama kaçımız böyle tepki veririz orası muamma..

Bir kere affeden ınsan ,ıkıncı ,ucuncu kez affetmeyede razıdır.esınıze sen benı ıstedıgın kadar aldat ben gormem duymam rahatlıgını vermıssınız,burdan ne tavsıyesı beklıyorsunuz,benım de esım aldattı , ben de affettım, ıyı yapmıssın seklınde bır yorum beklemeyın kımseden.

Aldatmanın cinsel olanı veya duygusal olanı olmaz aldatmak ihanet etmektir sevgisini ve samimiyetini sana sunana ister eş olsun ister sevgili adı ihanet affedilemez güven bittiği zaman ise arkadaşlıklarda bile sevgiden söz edilemez.affetmeye dünden razı olupda kendimize bahane aramak istersek çok buluruz.Ama bahane aramaya gerek yok çok acı bir durum sırtından bıçaklanmak gibi.

Konu sahibi 8 satırlık paragrafta tam 8 kere kocam beni çok seviyor demiş..
bu bile aslında bazı şeylerin kanıtı,kendini kandırdığının kanıtı..
yapacak birşey yok erkekler bu tip tepkilerle karşılaşınca kadınların tepesine çıkıyor.
aslında herkes hakkettiği gibi yaşıyor..hepimiz ihanete uğrayabiliriz elbet Allah korusun Allah kimseyi şaşırtmasın..
ama kaçımız böyle tepki veririz orası muamma..

katılıyorum...
ve ben hep diyorum ki;sevmek kötü olan hiçbirşeyi düzeltmez...
aldatıldım,ama seviliyorum bu koskoca bir kandırmaca...kendi kendini telkin etme çabası...
ve bu durumda da konu sahibi arkadaşın aldatılmasından daha fena bişey var bence...
o da kendisini aldatması...........

siz zaten kararinizi vermissiniz.
bize de burda bosu bosuna yorum yapmak duser. :85:
siz de,isin icine cinsellik girerse olayi aldatma olarak gorenlerdensiniz anladigim kadariyla.
omur boyu esinizin size yaptigini unutmayacaginizi siz de cok iyi biliyorsunuz.
umarim her hatirlayip kalbinizin acidigini hissettiginizde esinizin size olan devasa aski biraz olsun acinizi hafifletir.

Allah kimsenin başına vermesin ama
Eşimin beni cinsel yönden aldatması
Duygusal olarak aldatmasından çok daha fazla yaralar diye düşünüyorum.

Yani ne bileyim
Hani diğerinde gene bahaneler çok olur
İÇkiliydim, ortama uydum, vs vs gibi
Ama duygusal aldatmada
Kendini karşıdaki insanla mutlu hissetmesinde çok daha acı çekerdim gibi gelior.

He ikisinde de affetmezdim
Ben unutup evliliğime devam edecek kadar güçlü değilim
Ama dediğim gibi kendi içimde duygusal aldatma çok daha fazla yaralardı beni...

evet bencede haklısın duygu aldatması benide daha çok yaralardı şahsen..konu sahibi sanırım onutmaya hazır eşide kabul etmiş hatasını zaman diyorum o zaman herşeyin ilacı..

herkese merhabalar başıma gelen bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum 9 yıllık evliyim ve çok mutlu bir evliligim vardı halada güzel gidiyor ama eşimin beni aldattıgını ögrenince yıkıldım asla ayrılmayı düşünmüyorum eşimi çok seviyorum onunda beni sevdigini biliyorum eşimde beni asla bırakmaz biliyorum 2 tanede çocugumuz var mutluyuz eşime sordum neden yaptın diye cevabı ben seni sevmedigimden yada sana olan aşkımın bittiginden degil diyiyor bende bunu biliyorum bana olan aşkı bitemez eşimin çünkü gerçekten çok mutluyuz bitseydi şimdiye kadar hiçmi belli etmezdi ama gelin görünki ben bunu unutamıyorum hala acı çekiyorum acaba zamanmı gerekiyor bilmiyorum ha aldatmasının ölçüsüde asla yataga kadar gitmedigini söylüyor ona inaıyorum çükü çocuklarının üzerine yemin etti şimdi ona hiç birşey sormuyorum biliyorumki uzattıgım zaman daha mutsuz olucam şimdi çok iyiz sevgimizden aşkımızdan hiç birşey degişmedi hayatımıza devam ediyoruz arkadaşlar yorumlarınızı merak ediyorum şimdiden hepinize teşekkür ederim

valla diğer yorumları okumadım ama dert etmeyin bunu affetmişsiniz nasılsa ! ilk defa başınıza geldiği için belki bu kadar şaşkınsınız ikinci, üçüncü defa yaşadığınızda bu kadar uzun sürmez etkisi, sadece güler geçersiniz :KK37:
sizin gibi düşünen birine başka da ne denir bilemiyorum :KK51:

Size söyleyecek söz bile bulamıyorum eşinizin sizi aldattığını söylüyorsunuz ve hala da onu çok sevdiğini ve onun da sizi sevdiğini söylüyorsunuz aklım durdu doğrusu seven adam neden aldatsın ki demek ki bir yerlerde sorun var üstelik siz bunu kabul ettiğinize göre eşinizin eline bir koz vermiş oldunuz bundan sonra da aynı şeyi yapsa yine boşanmayacaksınız. Kusura bakmayın ama biraz tavır koysaydınız.

kızlar bana da fikir verirseniz cok ama cok sevinirim olayı yasıyalım bir hafta oldu..ben 9 aylık evliyim ve 2 aylıkta hamıleyım..eşimi cok kıskanıyodum yolda yururken bile..ama kocama guvenıyodum kıskanclıgım guvensızlıkten değilde sevgi açlıgından biraz..neyse gecen hafta kocamın fatura dökümünü istedim baska bir numarayla 2 ay boyunca hergun olmasada msjlasmıslar..sordum bu kım dedim küçük bi arkadasım dedi ben zamanında ona cok yardımcı oldum aramız bozuktu bende bırıne anlatma geregı duydum o denk geldi dedi..ve abi kardes gibi konusmaktan öte bişe yok dedi..ben hemen kızı aradım o sınırle kız dediki valla aslı ablacım hep senden konustuk dedi..benımde sevgilim var falan filan..eşim yaptıgının yanlıs oldugunu kabul edıyor ama ben seni duygusal veya fiziki anlamda hiç bi şekilde aldatmadım aldatmamada diyor kurana bile el bastı simdi ben napcam bilmiyorum psikolojim cok bozuldu hamileyim ve vbelki inanmıcaksınız bi haftada asırı kılo verdim..bana yardımcı olursanız cok sevınırım..

Allah kimsenin başına vermesin ama
Eşimin beni cinsel yönden aldatması
Duygusal olarak aldatmasından çok daha fazla yaralar diye düşünüyorum.

Yani ne bileyim
Hani diğerinde gene bahaneler çok olur
İÇkiliydim, ortama uydum, vs vs gibi
Ama duygusal aldatmada
Kendini karşıdaki insanla mutlu hissetmesinde çok daha acı çekerdim gibi gelior.

He ikisinde de affetmezdim
Ben unutup evliliğime devam edecek kadar güçlü değilim
Ama dediğim gibi kendi içimde duygusal aldatma çok daha fazla yaralardı beni...

ay bırakın cinselliği beraber olmuşmu olmamışmı beni üçüncü bir kişinin varlığı bile çileden çıkartmaya yeter..sanırım düşünce fikir burda devreye giriyor ..herkes aynı düşünmüyor...konu sahibi affetmiş bile sadece onay bekliyor..

arkadaşlar gözümle görmedim kendide anlatmadı ben yakaladım netteki msj ları yakaladım 2 -3 tane mesaj sadece sordugumdada inkar etmedi benim sizden istedigim bana sadece siz olsaydınız ne yapardınız eşinizi seviyorum deyip otururmuydunuz yoksa affetmezmiydiniz

ay bırakın cinselliği beraber olmuşmu olmamışmı beni üçüncü bir kişinin varlığı bile çileden çıkartmaya yeter..sanırım düşünce fikir burda devreye giriyor ..herkes aynı düşünmüyor...konu sahibi affetmiş bile sadece onay bekliyor..

sanırım yanlış anlaşıldım..
o yüzden açıklama yapayım..:KK74:
beni bilenler eşime bağımlılık derecesinde bağlı olduğumu bilir.
ruh hastası bile sayılabilirim bu konuda yani:KK9:

konu sahibi cinsel birliktelik olmadığı için eşinin sevgisinden emin ve hafifletici unsur saymış ya,
benim demek istediğim buydu...
benim için duygusal aldatma çok daha ağırdır demek istedim..
Eşimin benden başka bir kişi ile hayata bakışını paylaşması, gülmesi, üzülmesi çok daha ağır gelir demek istedim.

Her ikisinde de ardıma bakmadan çeker giderim.
Çünkü zaten saygı-güven-sevgi bitmiş demektir işin içine aldatma girmiş ise.
Bu üçünden biri biterse benim için o evlilik de biter.

kızlar bana da fikir verirseniz cok ama cok sevinirim olayı yasıyalım bir hafta oldu..ben 9 aylık evliyim ve 2 aylıkta hamıleyım..eşimi cok kıskanıyodum yolda yururken bile..ama kocama guvenıyodum kıskanclıgım guvensızlıkten değilde sevgi açlıgından biraz..neyse gecen hafta kocamın fatura dökümünü istedim baska bir numarayla 2 ay boyunca hergun olmasada msjlasmıslar..sordum bu kım dedim küçük bi arkadasım dedi ben zamanında ona cok yardımcı oldum aramız bozuktu bende bırıne anlatma geregı duydum o denk geldi dedi..ve abi kardes gibi konusmaktan öte bişe yok dedi..ben hemen kızı aradım o sınırle kız dediki valla aslı ablacım hep senden konustuk dedi..benımde sevgilim var falan filan..eşim yaptıgının yanlıs oldugunu kabul edıyor ama ben seni duygusal veya fiziki anlamda hiç bi şekilde aldatmadım aldatmamada diyor kurana bile el bastı simdi ben napcam bilmiyorum psikolojim cok bozuldu hamileyim ve vbelki inanmıcaksınız bi haftada asırı kılo verdim..bana yardımcı olursanız cok sevınırım..

Arkadaşın değerli(?) konusunu dağıtmak yanlış olur. İstersen başka bir başlık aç. Arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaklardır sana. Ama böyle konu içinde konu karışık olur.

ALLAH kimseyi büyük konuşturmasın rabbim..ben inanmıyorum o tür konuşmalara yok arkadaşız yok abi kardeşiz bilmem ne..ee sevgilisi varsa onla paylaşsın..sizin huzurunuzu bozmaya ne hakkı var..ben olsam heran için tetikte olurdum..

Neden eşimi seviyorum deyip oturuyum ki Allah başıma vermesin ama ben katlanamam o düşünceyi kafamdan atamam ki eşimi affedeyim siz böyle giderse daha çok aldatılırsınız.

konu aldatılmak oldugu ıcın yazdım arkadasım..herkez kendınden biseyler buluyor..insanlar hayatta tek olmadıgını hıssetsın die..

X