Aldatıldım ne yapmalıyım?

sedefnaz30

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2011
3
0
herkese merhabalar başıma gelen bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum 9 yıllık evliyim ve çok mutlu bir evliligim vardı halada güzel gidiyor ama eşimin beni aldattıgını ögrenince yıkıldım asla ayrılmayı düşünmüyorum eşimi çok seviyorum onunda beni sevdigini biliyorum eşimde beni asla bırakmaz biliyorum 2 tanede çocugumuz var mutluyuz eşime sordum neden yaptın diye cevabı ben seni sevmedigimden yada sana olan aşkımın bittiginden degil diyiyor bende bunu biliyorum bana olan aşkı bitemez eşimin çünkü gerçekten çok mutluyuz bitseydi şimdiye kadar hiçmi belli etmezdi ama gelin görünki ben bunu unutamıyorum hala acı çekiyorum acaba zamanmı gerekiyor bilmiyorum ha aldatmasının ölçüsüde asla yataga kadar gitmedigini söylüyor ona inaıyorum çükü çocuklarının üzerine yemin etti şimdi ona hiç birşey sormuyorum biliyorumki uzattıgım zaman daha mutsuz olucam şimdi çok iyiz sevgimizden aşkımızdan hiç birşey degişmedi hayatımıza devam ediyoruz arkadaşlar yorumlarınızı merak ediyorum şimdiden hepinize teşekkür ederim

ne denir böyle bir durumda inan hiç bilemiyorum canım...
çok zor....9 yıldır aynı yatağa girip her derdini paylaştığın kocan....düşünmek bile acı..

yaranı deşip seni üzmek istemiyorum ama..sormak zorundayım..
öneri de bulunup, yardım edebilmek için..
ben olayı tam anlayamadım...sen nasıl öğrendin peki...eşinmi anlattı..
yoksa yakaladınmı ?
cinsel yönden ileri gitmemiş diyorsun..
flörtmü etmişler ?
biraz daha açıklarsan ...

eşini affetmişsin...en azından ayrılmak gibi bir düşüncen yok anladığım kadarıyla...

peki bizden ne bekliyorsun,yanlış anlama ama cidden anlamadım...

iki seçeneğin vardı ya eşinden ayrılacaktın yada affedecektin...

sen ikincisini seçmişsin o zaman tek çaren unutmaya çalışmak....

ama ben olsam unutamazdım!!!!!

herkese merhabalar başıma gelen bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum 9 yıllık evliyim ve çok mutlu bir evliligim vardı halada güzel gidiyor ama eşimin beni aldattıgını ögrenince yıkıldım asla ayrılmayı düşünmüyorum eşimi çok seviyorum onunda beni sevdigini biliyorum eşimde beni asla bırakmaz biliyorum 2 tanede çocugumuz var mutluyuz eşime sordum neden yaptın diye cevabı ben seni sevmedigimden yada sana olan aşkımın bittiginden degil diyiyor bende bunu biliyorum bana olan aşkı bitemez eşimin çünkü gerçekten çok mutluyuz bitseydi şimdiye kadar hiçmi belli etmezdi ama gelin görünki ben bunu unutamıyorum hala acı çekiyorum acaba zamanmı gerekiyor bilmiyorum ha aldatmasının ölçüsüde asla yataga kadar gitmedigini söylüyor ona inaıyorum çükü çocuklarının üzerine yemin etti şimdi ona hiç birşey sormuyorum biliyorumki uzattıgım zaman daha mutsuz olucam şimdi çok iyiz sevgimizden aşkımızdan hiç birşey degişmedi hayatımıza devam ediyoruz arkadaşlar yorumlarınızı merak ediyorum şimdiden hepinize teşekkür ederim

illa yataga girmek gerekmiyo aldatılmanın ölçütü bu değil bana göre telefondada msn dede o amaçla konusmus olması bile bana göre aldatma sayılabılr ..ben asla bosan yada boşanma diye yorum yapmadım kimseye ama şunu unutma bence 1 kere şaşırmışsa bir insan hatalarını ilerde tekrarlayabılır diye düşünüyorum atacagın her adımı cocuklarına göre at diyebilirim ki sen affetmek yönunden tercıhını yapmıssın ilerde yine yaparsa yine affedermısın ?

Son düzenleme:
Arkadaşlara katılıyorum, affetmişsin, ASLA terketmem diyorsun, kaldığımız yerden devam ettik diyorsun :) Bizden istediğin ne cancağızım :)

ayrıca ben seven insanın aldatacağına inanmıyorum!!!!

oldu,ben seni seviyorum ama arada gönlüm,gözüm ona buna kayıyo idare et beni der gibi o ne yaaa :KK47:

ayrıca ben seven insanın aldatacağına inanmıyorum!!!!

oldu,ben seni seviyorum ama arada gönlüm,gözüm ona buna kayıyo idare et beni der gibi o ne yaaa :KK47:

Öyle söyleme :) Hayat insanı şaşırtıyor tatlım. Ne zaman ünlemlerle başlayan cümleler kursak heeep gelip buluyo :)

Öyle söyleme :) Hayat insanı şaşırtıyor tatlım. Ne zaman ünlemlerle başlayan cümleler kursak heeep gelip buluyo :)

evet hayatın insana neler getireceği belli olmaz buna katılıyorum.

ama ben yine de tekrarlıyorum ben bana seni seviyorum ama yine de aldatıyorum diyenin sevgisine

i-nan-maaaaammmm........

Allah kimsenin başına vermesin ama
Eşimin beni cinsel yönden aldatması
Duygusal olarak aldatmasından çok daha fazla yaralar diye düşünüyorum.

Yani ne bileyim
Hani diğerinde gene bahaneler çok olur
İÇkiliydim, ortama uydum, vs vs gibi
Ama duygusal aldatmada
Kendini karşıdaki insanla mutlu hissetmesinde çok daha acı çekerdim gibi gelior.

He ikisinde de affetmezdim
Ben unutup evliliğime devam edecek kadar güçlü değilim
Ama dediğim gibi kendi içimde duygusal aldatma çok daha fazla yaralardı beni...

Hiçbir evli erkek, bir kadınla "pastanede muhallebi yemek için" buluşmaz..
Cinsellik aklında yoksa, hiçbir evli erkek bir kadının peşinde koşmaya motive olmaz.
Eşiniz yatmadım diyorsa, yatma fırsatını yaratamamıştır. Yaratabilseydi, evet yatardı. Şüpheniz olmasın.
Size aşkını sunmaya devam edecek tabi, gerçi aşk derken aynı şeyi mi anlıyoruz bilmiyorum.
Siz çocuklarını büyütmekle mükellef, evin düzenini sağlayan, onu sosyal ortamlarda eşi olarak temsil eden kişi, bir anlamda yuvasının dişi kuşusunuz.
Ama anlaşılan eşiniz, şu fani dünyada diğer fırsatları da bir elden geçirmek istemiş.
Bunun başka bir açıklaması yok.
Zamanla geçer mi demişsiniz..
Sizce geçer mi, var mı böyle bir ihtimal..
Yapmayın lütfen.. Adam başkası ile birliktelik yaşamış, size 9 yıl önce hissettiği adrenalini, tutukuyu şimdi başkasında bulmuş, yaşamış.

Eğer bu gerçek birgün değişirse, siz de o gün ihanetin acısını unutursunuz.

Hiçbir evli erkek, bir kadınla "pastanede muhallebi yemek için" buluşmaz..
Cinsellik aklında yoksa, hiçbir evli erkek bir kadının peşinde koşmaya motive olmaz.
Eşiniz yatmadım diyorsa, yatma fırsatını yaratamamıştır. Yaratabilseydi, evet yatardı. Şüpheniz olmasın.
Size aşkını sunmaya devam edecek tabi, gerçi aşk derken aynı şeyi mi anlıyoruz bilmiyorum.
Siz çocuklarını büyütmekle mükellef, evin düzenini sağlayan, onu sosyal ortamlarda eşi olarak temsil eden kişi, bir anlamda yuvasının dişi kuşusunuz.
Ama anlaşılan eşiniz, şu fani dünyada diğer fırsatları da bir elden geçirmek istemiş.
Bunun başka bir açıklaması yok.
Zamanla geçer mi demişsiniz..
Sizce geçer mi, var mı böyle bir ihtimal..
Yapmayın lütfen.. Adam başkası ile birliktelik yaşamış, size 9 yıl önce hissettiği adrenalini, tutukuyu şimdi başkasında bulmuş, yaşamış.

Eğer bu gerçek birgün değişirse, siz de o gün ihanetin acısını unutursunuz.

:KK71: ne denir ki :KK9:

Mutlusunuz çocuğunuz var bu erkekler daha ne isterler anlamıyorum ki. Yatağa gitmedim demiş o zaman kadınla ne paylaştı da mutlu oldu. Annemin bir lafı vardır böyle aldatan erkeklere aynı delik ne fark ediyor der. Gizlilik macerası mı mutlu ediyor bu aldatan erkekleri kadınları çözemiyorum.
Zaten affetmişsin unutmak için bol bol dua etmekten başka çaren yok.

Allah kimsenin başına vermesin ama
Eşimin beni cinsel yönden aldatması
Duygusal olarak aldatmasından çok daha fazla yaralar diye düşünüyorum.

Yani ne bileyim
Hani diğerinde gene bahaneler çok olur
İÇkiliydim, ortama uydum, vs vs gibi
Ama duygusal aldatmada
Kendini karşıdaki insanla mutlu hissetmesinde çok daha acı çekerdim gibi gelior.

He ikisinde de affetmezdim
Ben unutup evliliğime devam edecek kadar güçlü değilim
Ama dediğim gibi kendi içimde duygusal aldatma çok daha fazla yaralardı beni...

bahane olması fark eder mi yada o sundugu bahanelere inanırmıyız aldatmanın her türlüsü acı bişiy allah kimsenın basına vermesın

Birgün unutabilir miyim acaba, diye soruyo.

Kaçırmışım tatlım yaa :)

Ben aylardır unutmadım. Bir ömür de unutamam. Biraz amiyane olucak ama ZOR UNUTURSUN :)

Şuanda kendini kandırıyorsun aşkınıza devam ettiğinizi düşünerek.

Allah kadınları da erkekleri de ıslah etsin!!!!!!!!!!!!

farkındamısınız bilmem ama kadınlar hiç geri kalmıyor erkeklerden....

X