Bebek Beslenmesi 4 aylık bebeğe ek olarak mama veye muhallebi nezaman verilmeli

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
emzirmeden önce emzirdikten sonra mı nekadfar beklemeliyim

ana öğünü anne sütüyse, emzirdikten bir müddet sonra baktın ki doymadı, meme aranıyor o zaman ek gıdasını verebilirsin.ama bazen bazı bebekler de açken kabul ederler ek gıdayı, bunu deneyerek öğrenebilirsin.:80:

selam arkadaslar benim oglum 4 aylik oldu ona ari sütü verebilirmiyim Bukonuda bilgilerinizi ihtiyacim var cevaplariniz icin simdiden tesekkürler:KK3:

selam arkadaslar benim oglum 4 aylik oldu ona ari sütü verebilirmiyim Bukonuda bilgilerinizi ihtiyacim var cevaplariniz icin simdiden tesekkürler:KK3:

canım ben arı mamanın çok doyurucu besleyici olmadığını duymuştum istersen hero beybinin suyla yapılan pirinç unu var deneyebilirsin

söyle diyim bildimizin bal yapan arinin sütünden vere bilirmiyim ben isvicrede kaliyorum cocuk dotoruma sordum ari sütü nedir bilmiyo oyuzden sizin yardimlarinizi ihdiyacim var arasdir madan vermek isdemiyorum kayin validem israrla verdese de

pardon canım bence bebek için arı sütü çok ağır bi vitamin sanmıyorum onunla ilgili doktor sana doğru cevabı verir bu önemli bi konuu.

emzirdikten sonra vermelisin.anne sütünü içebildiği kadar içsin ondan iyisi yok sonra doymuyorsa devam sütünü verirsin.

X