çınar paşanın doğum masalı :))

inanıyorum ki şu anda çok seyredilen reyting rekortmeni türk dizileri yazarlarından çok daha iyi senaryo yazarsın sen, muhteşem olmuş ismini aklımın bir köşesine yazdım
kim bilir belki bir gün adını bir kitabın üstünde görürüm ne dersin :)
devam et harikasın...

tşk:KK54:

woowww derim vallaha ne diyim kuzu sağol çok teşekkürler arada deneme yazılarım olsada kitap ve senaryo fikri biraz uzak gibi. ama kimbilir değilmi? çok sağol. okuduğun için ben teşekkür ederim canım.

Bahar'cım Rabbim uzun sağlıklı ömürler bahşetsin bende bu duyguyu tatmak isteyen biriyim ve okurken çok ağladımmm ya gözlerim şişti valla :2::2::2: bu arada hangi doktora gittin canım nerde ve adı ne acaba?

Bahar'cım Rabbim uzun sağlıklı ömürler bahşetsin bende bu duyguyu tatmak isteyen biriyim ve okurken çok ağladımmm ya gözlerim şişti valla :2::2::2: bu arada hangi doktora gittin canım nerde ve adı ne acaba?

canım ben izmirdeyim namık demir dr umun adı bu arada iyi dileklerin için çok teşekkürler.

detaylı ultrasonumdan bugune bu kadar çok ağlamamıştım,Allah yavrunu sana bağışlasın darısı başımıza olsun,bi kez daha meleğim içimde olduğu içinn şukrettim ve kendıme geldim

Allah anali babali buyutsun canim cok duygulandim benimde ikizlerim var cok zorluklardan gectik Allahim tum isteyenlere nasip etsin anneligi

canım ben izmirdeyim namık demir dr umun adı bu arada iyi dileklerin için çok teşekkürler.

bende yeni evliyim ve çocuk isteyip istememek arsında hep gidip geliyorum ve şu yazını okuduktan sonra (gözlerim dolu dolu) o kadar farklı bisey olduki içide en çokta sabah ezan okunurken ettiğin dua.......

:KK5::KK5::KK5::KK5:salya sümük okudum yazdıklarını,ayy nasıl güzel bir duygu ya Allahım inşallah bütün isteyenlerede bizede nasip eder arkadaşım hasretle bekliyoruz yavrularımızı...

Harikaydı..Yani üzerine daha başka ne denebilir gerçekten bilmiyorum.Sıkılmadan okudum,okudum,okudum.Hem sonu gelsin istedim hem de daha devam etse gıkım çıkmadan okumaya hazırdım.Ben henüz evli bile değilim.Annelik içinde yaşım küçük...Ama bir gün zamanı geldiğinde mutlaka bu duyguyu yaşamak istiyorum.Öyle güzel anlatmışsınız ki anneliğin ne kadar kutsal olduğunu bir kez daha gördüm. ´Çınar Efe´ Müthiş bir ismi var. =) Allah size eşinize bağışlasın o minik mucizeyi.Sağlıklı,hayırlı evlat olsun inşAllah. :nazar:

ağlamamak için zor tuttum kendimi, iş yerindeyim. nasıl güzel yazmışsınız öyle. allah analı babalı sağlıklı büyütsün, :KK71: dünyanın en güzel duygusu dedikleri bu olsa gerek.
ayrıca çınar adını çok severim, ilerde oğlum olursa düşündüğüm bir isimdi, iyice etkilendim.:KK43:

baharcımm ne güzel anlatmışsınnn rabbim ailecek ömür boyu sağlık huzur ve mutluluk nasip etsin tatlım darısı bütün bebek hasreti çeken bizlerin başına inşallah

Bahar'cım, bir yazıya duygular ancak bu kadar güzel yansıtılabilir. ilk kan pıhtılaşması olduğunu öğrendiğimde, atlayarak hikayeni forumdan takip etmiştim. mutasyon aynı olunca evet bak oluyormuş demek demiştim. Sen ve Çınar bebek umutsunuz. ve yazıdaki o güzel duan.. Ağlayarak okudum. Allah'ım herkese bu güzel duyguyu tatdırsın, kucağına almayı nasip etsin...
Allah'ım banada nasip ederse bende ekim ayında anne olacağım. hikayende aynı tarihleri gördükçe, okudukça ohh dedim, mutlu oldumm.
Ve Çınar bebek, ömrün uzun ve sağlıkla geçsin. anneciğin ve babacığın ömrünün her anı seninle olsun. Bahtın, şansın hep açık olsun. yüzün hep gülsün. kötülüklerden uzak ol,Allah'ım hep seni iyi insanlarla karşılaştırsın..

sevgiler..

Bahar'cım, bir yazıya duygular ancak bu kadar güzel yansıtılabilir. ilk kan pıhtılaşması olduğunu öğrendiğimde, atlayarak hikayeni forumdan takip etmiştim. mutasyon aynı olunca evet bak oluyormuş demek demiştim. Sen ve Çınar bebek umutsunuz. ve yazıdaki o güzel duan.. Ağlayarak okudum. Allah'ım herkese bu güzel duyguyu tatdırsın, kucağına almayı nasip etsin...
Allah'ım banada nasip ederse bende ekim ayında anne olacağım. hikayende aynı tarihleri gördükçe, okudukça ohh dedim, mutlu oldumm.
Ve Çınar bebek, ömrün uzun ve sağlıkla geçsin. anneciğin ve babacığın ömrünün her anı seninle olsun. Bahtın, şansın hep açık olsun. yüzün hep gülsün. kötülüklerden uzak ol,Allah'ım hep seni iyi insanlarla karşılaştırsın..

sevgiler..

canım benim ne güzel temennilerde bulunmuşsun. çok sağol birilerine umut olmak beni çok mutlu ediyor çünkü bende hep bi r umut arardım bu dönemlerde kendime. geçen yıl geçtiğim yollardan şimdi sen geçiyorsun rabbim yardımcın olsun. sağlıkla al güzel meleğini kollarına. onu kollarına aldığında dediğim gibi kadın olmanın güzelliğini anne olmakta saklı olduğunu çok daha iyi nlayacaksın.

Sevgili Bahar,
Allah evladını sana bağışlasın, sağlıklı uzun ömürler versin inşallah. Öyle güzel anlatmışsın ki kaybettiğim umutlarımı yeniden yeşerttin. Söylediğin çok doğru bizim rahatsızlığımızda doktora güven çok önemli. O yüzden doktorunu çok merak ettim. Sanırım sen de İzmir'densin.Hastasına umut ve güven verebilen bu doktorun adını verebilir misin ?
Sağlıkla kalın...:nazar::nazar::nazar:

baharcım agalaya aglaya okudum yazını bende anne olmak için bekleyenlerdenim allah analı babalı büyütsün cınar efe'ye sağlık sihhat versin ömür boyu mutlu bir aile olun bebişinizle....

Baharim mahvettin beni mahvettin oyle cok agliyorum ki bogazim dugum dugum oldu yutkunurken takilip duruyo gozlerimi sisirdin benim.o kadar guzel anlatmissin ki yasadiklarini duygularini canim ya kiyamam sana ben cinarim gibi hayirli evlat yakisikli bir evlat nasip etsin banada isteyen tum herkese.nasil amin dedim dualarina ALLAHIM bende o gunleri goreyi insallah diye dualar ettim .kizim snein ne hakkin var gecnin bi yarisi bitirdin beni kuzu yaaaaaaaa:KK43:
ALLAHIM saglikla sihhatle hayirli uzun omru olsun Cinar pasanin:KK16::nazar:

Sevgili bahar,ağlamaktan helak oldum,yazdıkların samimiyetin anneliği anlatışın etkilenmemek mümkün değil.Benimde hergünüm heranım ağlamakla geçiyor bende senin gibi 6 olmasa da,4 tane kaybettim ve hep kalp atmı esnasında,o masadan inişim yaşadığım kabus ve ağlayarak hatta bayılarak gittiğim kürtaj masası.Bir keresinde kürtaj olduğum salonda iki tane ikiz bebeği temizliyorlardı o anı hala unutamıyorum,benim içimden söküp alırlarken iki tane bebek hayata tutunmaya çalışıyordu.Şuan tüp bebek tedavisindeyim ve hala o sahneyi unutamıyorum yine öyle olacakmış gibi geliyor ve hergün mutlaka ağlama seansı geçiriyorum.Bazen hamile birini görmek bakmak istemiyorum ve dualarım şiirlere dönüştü artık.bıkmadan yılmadan dua ediyorum ve ağlıyorum sürekli.duaya başlayınca ağlıyorum.dua etmesemde ağlıyorum,çok zormuş Allahım bu sınav.umarım bu kez sınavım biter.
Allah sağlıkla ve hayırlarla büyütmeyi nasip etsin Çınarını..........

canım yazdıklarını ağlayarak okudum..allahım çınarına uzun ömür versin..yavrularımızı bize bağışlasın..allah acılarını göstermesin..anne olmak dünyanın en harika duygusu kimse bundan mahrum kalmasın..allahım sana şükürler olsun.şimdi canıma gidiyorum yatmadan önce koklıycam onu.. :))

offfff ya ıs yeırndeyım ve aglıyorum ask olsun:KK53:...cok gzl yazmısın duygularını ınsan anca boyle guzel yazabılrı anne olmanın muhtesemlıgını daha anne olmadım ama bende mınık kızıma kavusmak ıcın gunlerı sayıyorum...rabbım bebegını ve sızlerı koruusn ..uzun guzel bı omur versın bebısısne..

AYYY, AĞLAMAKTAN DURAMIYORUM. durduramıyorum kendimi, hala yaşlar akıyor gözlerimden :) allahım o efe delikanlıya uzuuuunnn sağlıklı anneli babalı güzel bir ömür versin inşallah :KK16:
24 yaşındayım 8 aylık evliyim, bebek konusunda aklımda farklı düşünceler vardı. ama senin yazdıklarını okuyunca bir anda hepsi gitti aklımdan, evet dedim aslında her şeye rağmen bebeğim olmalı. rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın, evlat versin.

gözyaşları sel oldu aktı annelik işte böyle bir şey rabim bizede annelik duygusunu yaşatsın 6 yıl oldu bebek özlemi çekiyorum bi gün benimde bebeğim olacak o günü beklerken Allahım bana sabır ver diyorum .çınarımızı benim yerime öp canım buarada izmirdemi oturuyorsun bende izmirdeyim doktorundan memnunolduğunu yazmışsın acaba bu konuda bana yardımcı olabilirmisin güzel bir doktora ihtiyacım var

X