Eylulse'nin Başarı Öyküsü 40 Kilo Verdi

valla ben bu lısteyle su sıra dadece yerımde sayıyorum
hatta bazı kacamaklar oluyo ya onlarda kılo oluyo ınıyo vs
dengesız bu ara
cıkmasında yukarı yeter
toparladık zaten:)

sabah yıne menemen
sut cevız peynır zeytın

oglen ıkı tavuk budu
makarna
bı dılım ekmek
ayran

aksam
cıg kabak ayran

beyeaz leblebı bıtkı cayı

yatmadan sutr ıcerım :)))))

aıleden kaybedıyoruz dımı
bızımkılerde hepsı dombılı nııdek genetık:))))

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/32323-kilo-cizelgesi-nasil-yapilir.html

ıncele bakalım canım benım :) cok ıyı gıdıyosunuz tebrıkler
yalnız senden rıcam ayakta goturmemeye calıs
ne olursa olsun oturarak ye dıye okumustum uyguladım
elmayı bıle dograyıp tabakta yıyodum ılk baslarda
emın ol doyuyosun:)

sabah 9 da yuzme var hadı bakalım
kiz cig kabagi nasil yedin?
memüne bakiyorumda bayagi iyi ama sanirim ben bu menüyü ancak ideal kiloma gelince yiyebilirim.yoksa ideal kiloma hic gelemem:)

sagol eylülsecim.birazdan bakarim tavsiye dttigin adrese. aslini ararsan bende ayakta cok yemiyorum ama bu aksama kadar cokta aclik hissetmiyordum ama bu aksam hep acim neden bilmiyorum suyuda hergunden fazla ictim aciktikca elma salata tek tük kalorisi düsük seyler ama acim ac.krizim geliyor valla.uyusturucu bagimlisi gibi delirecem.simdi besi bir yerde caayi yaptim agzimin tadi kacsinda istahim gitsin diye.herhalde bu aksam yaptigim sinitselden oldu.yemeedim ya aklimdami kaldi ne?yok ama pes etmeyecegim.bu gunlerin acisin incecik bel ´hafif gövde ve birkac yas genclesmis görüntümle cikaracagim yaza az kaldi duyum dayan duyum.daha ilk haftadasin bir kilo verdim onönde 15 20 hafta var duyum ..neeeeeeeeeeeee 25 20 haftami olamaz mazlumu cagirin bana mazluuuuuuuuuuuuum

canım benım bende cok ac gozluyum ve aklımda kalır yemekler
ben soyle yaptım :) aksam sınıtzel yaptın ya yıyemedın tabııkı aklımıda kalcek bızde ınsanız de mı :)
onu saklardım ertesı gun oglen yemegınde yerdım
hatta artık mısafırtlıkte bıle alısmıstım ben yemeyecegım verın evde yerım dıyodum sevdıgım bısıyse
bakma sımdı 68 ı gorduk dıye sımardım ama artık asla demeye yenıden basladım bu ne ya
ıkı gun kurbanda yedık dıye yıne 70 e geldık gerı gıdecez
bı 65 olsam 68 le gel gıt yasasak mutlu olcaz:))))

kiz cig kabagi nasil yedin?
memüne bakiyorumda bayagi iyi ama sanirim ben bu menüyü ancak ideal kiloma gelince yiyebilirim.yoksa ideal kiloma hic gelemem:)

o menu alıskanlık oldu canım benım baytrama say:))) o kadar yedık de mı .ç))))

cıg kabak dıyıp korkma cıps gıbı dograyınca ayranla guzel oluyo emın ol
kabak cok guzel ödem atıcı bı sebze pısınce besın degerı kayboluyomus bende denedım boyle daha hosuma gıttı
yoksahıc sevmez ıyyyyy yanı:))))

ayrıca sende bu azım varkene geleceksın emınım ben :ç)

sagol eylülsecim.birazdan bakarim tavsiye dttigin adrese. aslini ararsan bende ayakta cok yemiyorum ama bu aksama kadar cokta aclik hissetmiyordum ama bu aksam hep acim neden bilmiyorum suyuda hergunden fazla ictim aciktikca elma salata tek tük kalorisi düsük seyler ama acim ac.krizim geliyor valla.uyusturucu bagimlisi gibi delirecem.simdi besi bir yerde caayi yaptim agzimin tadi kacsinda istahim gitsin diye.herhalde bu aksam yaptigim sinitselden oldu.yemeedim ya aklimdami kaldi ne?yok ama pes etmeyecegim.bu gunlerin acisin incecik bel ´hafif gövde ve birkac yas genclesmis görüntümle cikaracagim yaza az kaldi duyum dayan duyum.daha ilk haftadasin bir kilo verdim onönde 15 20 hafta var duyum ..neeeeeeeeeeeee 25 20 haftami olamaz mazlumu cagirin bana mazluuuuuuuuuuuuum

cnm ya umarım alcaz karşılığını bnmde aynı kilom çünkü dün 1 dilim börek az patates salatası götürüdm morelim bozuk bu ara mahkeme yaklaştıkca stres oldum eşimle ayrılıyozda ama eskiden çok yiorum spor yapıyorum ama dagada sık yapmam gerek:KK19:

şu montignac diyetini yapsam diyorum araştırıyorum bize aslında birden az biiz indirip gaz vercek bir diyet lazım:KK1:

cnm ya umarım alcaz karşılığını bnmde aynı kilom çünkü dün 1 dilim börek az patates salatası götürüdm morelim bozuk bu ara mahkeme yaklaştıkca stres oldum eşimle ayrılıyozda ama eskiden çok yiorum spor yapıyorum ama dagada sık yapmam gerek:KK19:

canımbenım dusunmemeuye calıs
bı zayıflıycaksın bak o zaman mıllete neler oluyo
bende yasadım aynı seyı
sımdı pesıme dolanıyo. bozma moralını
hangı ıldeydın sen

şu montignac diyetini yapsam diyorum araştırıyorum bize aslında birden az biiz indirip gaz vercek bir diyet lazım:KK1:

dıyet felan yok boyle ıyı bak emın ol :))

oglen
tarhana corbası
pırasa havuc az suda demlenerek
makarna sosıslı

kahve

cnm ben istanbuldayım en azından bir 25-30 kilo versem inan onada razıyım çok istiyorum ama birden olsun istiyorum ne varki

slm kızlar:)))))umarım ayramda kilo alınmamıştır:)))))ben tekrar başladım diyetime ama tartılamadım tartılınca yazıcam tekrar kilomu.ilk başladığımda 87.5tim 2 kilosunu verdim.sonra bir bunalım durumu ve bıraktım.bugün tekrar başladım şu anda kaç kiloyum bilimiyorum ama en yakın zamanda tartılıcam.
son sayfaları okuyamadım ama gece girer okurum.
seviyorum sizi :KK16::KK16::KK16:

cnm ben istanbuldayım en azından bir 25-30 kilo versem inan onada razıyım çok istiyorum ama birden olsun istiyorum ne varki

canım benım olacak
bırden almadık dı mı
kendıne zaman ver
karsılıgını alacaksın :)

ıstanbuldakı arkdaslarla bulusma ayarlayalım dedık ama kımse yazmadı sanırım :KK43:

slm kızlar:)))))umarım ayramda kilo alınmamıştır:)))))ben tekrar başladım diyetime ama tartılamadım tartılınca yazıcam tekrar kilomu.ilk başladığımda 87.5tim 2 kilosunu verdim.sonra bir bunalım durumu ve bıraktım.bugün tekrar başladım şu anda kaç kiloyum bilimiyorum ama en yakın zamanda tartılıcam.
son sayfaları okuyamadım ama gece girer okurum.
seviyorum sizi :KK16::KK16::KK16:

tatlım hosgeldın umarım hersey yoluna gırmıstır
tartılma bence bende dun tartıldım hay tartılmaz olaydım :))))

evet yazmaya nerden baslayayim en önemlisinden: s.d. cim yasadigin bosanma süreci icin üzüldüm. umarim hersey yolunda gider ve senin icin hayirlisi olur. hernekadar kilo harici bir sohpetimiz olamadiysada emin ol iyi dinleyiciyimdir.bazen böyle ortamlarda insanin kendini anlatmasi cok daha verimli oluoyr.cünkü karsindaki seni hic tanimiyor ve sanin sinirini bozabilecek bir sey yapamazlar.tabi genede tedbirli olmakta fayda var.dedigim gibi paylasmak istedigin bir sey olursa seni seve seve dinlerim.
gelelim kilo olayin yazdimmi bilmiyorum ama bu sabah 84 bastim yani yarim kilosunu almis gibiyim.ama onca istahimin ve kilomun sebebini sanirim cözdüm regl haftasina giriyorum bu günden itibaren.bu hafta herhalde böyle sis sis ve istahli gecer. bayram faciasini sag salim atlattim bu dönemüde atlatirsam artik beni kimse tutamaz.
gelelim günün raporuna
kahvalti:
bir kase dolusu yagi tamamen alinmis sebze (bezelye havuc ve cicek karisimi) haslamasi
birkac dilim peynir ve bir dilim kepekli ekmek tabi haslanmis iki yumurtayi unutmayalim:)
öyle:
bir tabak kurufasulye
aksam:
bir kase yogurtlu kirmizi lahana
birde esimin yedigi dönerin icinden sadece bir gidimcik et. vallahi fazla degil.bolca bitki caylari...
ne gündü ama ...istahim beni gercekten zorladi ama yenilmedim.dieti azicik zorlamis gibiyim ama genede bozmadim.
yok bu defa kararim karar...acliktan ölmezde sag kalirsam yaza sefasini sürecegim.görün kizlar. hatta yarin bir foto mu cekicem. yazinda ideal kilomdaki halimi...bakalim ortaya ne cikacak

canım benım olacak
bırden almadık dı mı
kendıne zaman ver
karsılıgını alacaksın :)

ıstanbuldakı arkdaslarla bulusma ayarlayalım dedık ama kımse yazmadı sanırım :KK43:

tatlım hosgeldın umarım hersey yoluna gırmıstır
tartılma bence bende dun tartıldım hay tartılmaz olaydım :))))
eylülse yazin istanbulda belki bulusuruz. türkiyeye gelirsem.ne belkisi kesin:)) helede kilo verirsem:) zaten esimede söyledim kilo verirsem beni kimse tutamaz...millet alismisken benim sisko hallerime söyle bir sok edeyim demi..simarayim biraz..dururlanayim havalanayim:))icimdeki seytane duyum uyaniyor..yok kiz aslinda hayinca degil..bes senedir hayalim bu..valla kötü maksadim yok:) bizim herif tartiyi saklayacagim dedi ama tik yok...
bugün okeyde uttum:) sabahta yarim saat yürüyüs yaptim kahvaltida azicik kacirdim ama telafide ettim yani. ben bu isi basaracagim.irademin kölesi olmayacagim.o benim kölem olsum.hadi ben söyle bir iskender yemeye gidiyorum....saka saka..onu ancak ideal kiloda yaparim.

ya eylülse su verdigin grafik icin olan adres varya cok tekekkür ederim son asamaya kadar basariliydim ama su url numarasini bir türlü beceremedim kopy ediyorum cizelge yerinede yapistiriyorum ama ii olmuyor bir türlü..tam bir teknoloji canavariyim ya. iyiki elektronik ev esyalarini kullanabiliyorum yoksa kokardim herhalde:)

iyi aksamlar herkese. bugun oldukca iyi gecti.irademden hic ödün vermedim.ha birde süprizim var sabah dayanamayim tartildim.aslinda bu hafta normalden bir kilo fazla olmam gerekirken 83.20 bastim.inanilmaz sevindim.desene artik ise yaramaya basladi.artik korkuma kalsa gene tartilmam.kesin yarin fazla cikar tartilsam.yok yok bu keyfi biraz yasamak istiyorum.yahu ben yarim kiloya bu kadar sevindim..15-20 kilo versen nasil sevinirmisim..bu aksam görümcelerdeydim.tepsi böregi yapmislardi..börek bana bakti ben börege...ama genede yemedim..kendime inanamiyorum. üstelik yaklasik 40 dk.da yürüdüm..allahim kimsenin emeklerini siradada benim emeklerimi bosa cikarma.
görende sanirki bu duyumum kilo vermekten baska derdi yok..bende öyle dertler varki...:KK43: ama burada bu ortamda bulunmammin sebebi zaten kilolarim degilmiydi..dert herkeste var üstelik.bak gene kederlendim ben sitreslenince acisini yemekten cikaranlardanim aslinda.simdi arabaya atlayip mcdonaldstan tikinmak vardi ama yok yok yaza bir kere yeerim belki....simdi kederden gideyimde kendime bir bitki cayi yapip iceyim..:)
hadi simdilik ben buralarda gezinecem denk gelirsek söylesiriz.

vallahi olmus billahi olmus nasil becerdim ben bunu böyle ya...kendimle gurur duymaya basliyorum bu gün :)) simdi bunu hallettikte kilo verdikce nasil degistircegiz acaba?

uzun bir aradan sonra merhaba arkadaslar,sofralar ,yemekler, kavurmalar, tatlilar ,derken bayramida atlattik hayirlisiyla ,kilo aldim galiba yaa :KK43:(

pazartesi tartilicam bakalim sonuc ne olacak ............

uzun bir aradan sonra merhaba arkadaslar,sofralar ,yemekler, kavurmalar, tatlilar ,derken bayramida atlattik hayirlisiyla ,kilo aldim galiba yaa :KK43:(

selam avci ben o bayram krizini kazasiz atlattim valla.darisi diger krizlere:)

bence tartılma :=))) hosgeldıon :))
ben tartıldım cok canım sıkkın toparlıyorum cok sukur
yuzmeye basladım bende ıyı gıdıyo bakalım kısmet dıyelım :)))

selam avci ben o bayram krizini kazasiz atlattim valla.darisi diger krizlere:)

canım benım azmıne hayranım ve cıdden sen goturuyosun bu ısı
nasılkı borekler sana baktı sen onlara yemedın :)))

bende dun cok yogundum asla yemem modulune gectım
arada kacırıyodum malum
dunde asla yıyemem dedım ıkı mandalına bır muz on fındık la aksam ogununu kapadık gıttı:)))

sabah dunun yorgunlugunu atamadım am ayıne erken kalktım yuzme vardı malum 8 30 da
kahvaltı
haslanmıs bı yumurta
ıkı zeytın
bı dılım ekmek
sekersız cay
sut alamadım hala ıhmalkar bırıyım ben aılem yok yalnızım ya :eek:f

neyse
yuzmeden cıkınca elma ve sıcak su spor salonunda ıctım

sımdıde ayva yedım bıtkı cayı ıcıyorum ben bıtkı caylarını ve suyu azaltmıstım o nedenle kılo aldım aman dıkkat

oglenı dusunmedım
evdeyım alısverıse gıtmek ıstıyorum :))))

canım benım turkıyeye geleceksın ve gor neler olacak :))) haklı gururu yasayacaksın :)))

hadı bakalım

oglen yemeği:)

makarna
tekırdag kofte ıkı tane haslanmıs
havuclu pırasa haslaması bı ıkı catal
bır dılım ekmek
bır bardak ayran

hersey yagsız tuzsuz ve toplamı bır kase arkidişler
makarna dıyınce olee koccaman tabak diil:))))
herey bı corba kasesı
bu arada bırde tarhana corbası

uzerıne sade kahve
cıkolatayı sabah yedıgım ıcın sade:)))

sımdı bıtkı cayımı bılgısayarımı
evraklarımı aldım köşemdeyim

herkese kolay gele:)))

eylülse yazin istanbulda belki bulusuruz. türkiyeye gelirsem.ne belkisi kesin:)) helede kilo verirsem:) zaten esimede söyledim kilo verirsem beni kimse tutamaz...millet alismisken benim sisko hallerime söyle bir sok edeyim demi..simarayim biraz..dururlanayim havalanayim:))icimdeki seytane duyum uyaniyor..yok kiz aslinda hayinca degil..bes senedir hayalim bu..valla kötü maksadim yok:) bizim herif tartiyi saklayacagim dedi ama tik yok...
bugün okeyde uttum:) sabahta yarim saat yürüyüs yaptim kahvaltida azicik kacirdim ama telafide ettim yani. ben bu isi basaracagim.irademin kölesi olmayacagim.o benim kölem olsum.hadi ben söyle bir iskender yemeye gidiyorum....saka saka..onu ancak ideal kiloda yaparim.

görüşürüz canım inş.kilo vermiş bir şekilde

ya eylülse su verdigin grafik icin olan adres varya cok tekekkür ederim son asamaya kadar basariliydim ama su url numarasini bir türlü beceremedim kopy ediyorum cizelge yerinede yapistiriyorum ama ii olmuyor bir türlü..tam bir teknoloji canavariyim ya. iyiki elektronik ev esyalarini kullanabiliyorum yoksa kokardim herhalde:)

vallahi olmus billahi olmus nasil becerdim ben bunu böyle ya...kendimle gurur duymaya basliyorum bu gün :)) simdi bunu hallettikte kilo verdikce nasil degistircegiz acaba?

canım banada analtın yapamıyorummm:)

iyi aksamlar herkese. bugun oldukca iyi gecti.irademden hic ödün vermedim.ha birde süprizim var sabah dayanamayim tartildim.aslinda bu hafta normalden bir kilo fazla olmam gerekirken 83.20 bastim.inanilmaz sevindim.desene artik ise yaramaya basladi.artik korkuma kalsa gene tartilmam.kesin yarin fazla cikar tartilsam.yok yok bu keyfi biraz yasamak istiyorum.yahu ben yarim kiloya bu kadar sevindim..15-20 kilo versen nasil sevinirmisim..bu aksam görümcelerdeydim.tepsi böregi yapmislardi..börek bana bakti ben börege...ama genede yemedim..kendime inanamiyorum. üstelik yaklasik 40 dk.da yürüdüm..allahim kimsenin emeklerini siradada benim emeklerimi bosa cikarma.
görende sanirki bu duyumum kilo vermekten baska derdi yok..bende öyle dertler varki...:KK43: ama burada bu ortamda bulunmammin sebebi zaten kilolarim degilmiydi..dert herkeste var üstelik.bak gene kederlendim ben sitreslenince acisini yemekten cikaranlardanim aslinda.simdi arabaya atlayip mcdonaldstan tikinmak vardi ama yok yok yaza bir kere yeerim belki....simdi kederden gideyimde kendime bir bitki cayi yapip iceyim..:)
hadi simdilik ben buralarda gezinecem denk gelirsek söylesiriz.

hoşgeldin canım sende bize katıl

merhaba kızlar

kızlar bugün montignac diyetine başladım yediklerim
sabah kalkınca taze sıkılmış meyve suyu şart bu :) yada yiceksin çünkü
sabah 1 dilim tam buğday ekmeği zeytin ezmesi 1 bardak ayran diyet peynirim yoktu mecburen diyet ayran içtim:)
öğlen 2 dal kıvırcık bir salatalık içine bir haşlanmış yumurta ve ayran
akşamda salata 1 tabak pirnçnsz ıspanak ve yoğurdumu yicem y.yatmaya yakın meyve yürümeye çalışcam ama çıkıcağımı zanmıyorum evde spor yaparım 1saate yakın bu arad kilomda pek değişme yok tartımda bir alem zaten 500-6r civarı eksilme göstetiyor ama hassaz tartı değil.

X