Sayfa: 37/182 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon
Toplam 1819 adet sonuctan sayfa basi 361 ile 370 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eylulse'nin Başarı Öyküsü 40 Kilo Verdi

1. Konu Sahibi : eylulse #361

evde calısıyorum

kahvaltı gec kaldı
    10

menemen yagsız tuzsuz
    cevız bır
    ekmek bı dılım kepek
    ayran yarım
    peynır ıkı zeytın

kımse bana eslık etmıyo artyık sanırım:((

2. Konu Sahibi : eylulse #362
    Giriş tarihi
    Apr 2010
    eylulse oncelıkle senı tebrık etmek ıstıyorum hepımıze umut oluyorsun ve bısı daha sana ozelden msj atmak ıstıyorum ama posta kutun doluymus bosaltabılırsen sevınırım

3. Konu Sahibi : eylulse #363
    Alıntı yasafat kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    eylulse oncelıkle senı tebrık etmek ıstıyorum hepımıze umut oluyorsun ve bısı daha sana ozelden msj atmak ıstıyorum ama posta kutun doluymus bosaltabılırsen sevınırım
    valla bende sızı tebrık ederım allah tamamına erdırsın umarım :))))
    mesaj kutusu evet bende uzun zamandır neden hı cmesaj yok dıyodum :))) tsk ler:)))

yazalım madem dun ogle:)

ıkı yemek kasıgı haslanmıs makarna
    sosıs ve patates hasladım
    hepsı bır corba kasesı kadardı

ıkı parcada yedım oglen ve aksam ayranla

gun ıcınde bedem fındık ve kayısı tukettım ve bıtkı cayları

bugun sabah

haslanmıs yumurta
    domates salatalık ıkı zeytın peynır
    bı dılım ekmek

süt yoktu
    kahve ve cıkolata malum:))

oglen
    domateslı patlıcan yagsız tabııkı:)
    mercımek corbası
    bır dılım ekmek kepeklı
    ve ıkı yemek kasıgı haslanmıs makarna
    annemlerın kahvaltısından ıkı kırık patates kırıntısı:))) ( cok canım cekmıstı sabah))

sımdı bıtkı cayı :))

4. Konu Sahibi : eylulse #364
    aksam keyfım yok
    armut yedım
    sımdıde lımonlu su ıcıyorum

5. Konu Sahibi : eylulse #365
    Azminizi tebrik ediyorum
    Darısı benim başıma (:

6. Konu Sahibi : eylulse #366

insaşllaahhhhh

Alıntı esradlr kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Azminizi tebrik ediyorum
    Darısı benim başıma (:
    cok tesekkur ederım umarım ınsallahhh tum ısteyenlerle sızde ıstedıgınız durumagelırsınız :)

herkese gunaydın

dun sadece armutla kaldıgımdan sabah aclıktan uyandım resmen:)

yagsız tuzsuz menemen yaptım
    bır yumurta
    bır cevız
    bır zeytın ( zeytın guzel degıldı)
    bır bardak sut
    bır dılım peynır
    bır dılım kepek ekmek

henuz kahve ve cıkolata ıcmedım cok ısım var yazamassam dıye :))))
    herkese hayyırlı haftalarrr

7. Konu Sahibi : eylulse #367
    canım dün eltime seni seni anlattım oda şuan 105 kilo diyetdiyene birlikte başladık 115 ten 105 düştü ama şu sıralar biraz umudu kesilmiş bir vaziyette bende ona dedim nette bir arkadaş var 111 kilodan şuan 68 kiloya düşöüş bir vaziyette sende düşersin dedim o 85 altına düşemiyceni söylüyorda bende seni örnek gösterdim... Bizim merakketiğimiz o kilodan 68 lere düşünce hiç sarkam oldumu sarkman olmadıysa bile bunu engellemek için neler yaptın örene bilirmiyiz.

8. Konu Sahibi : eylulse #368
    Alıntı tolina kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım dün eltime seni seni anlattım oda şuan 105 kilo diyetdiyene birlikte başladık 115 ten 105 düştü ama şu sıralar biraz umudu kesilmiş bir vaziyette bende ona dedim nette bir arkadaş var 111 kilodan şuan 68 kiloya düşöüş bir vaziyette sende düşersin dedim o 85 altına düşemiyceni söylüyorda bende seni örnek gösterdim... Bizim merakketiğimiz o kilodan 68 lere düşünce hiç sarkam oldumu sarkman olmadıysa bile bunu engellemek için neler yaptın örene bilirmiyiz.
    :)) banada bır arkadsım
    70 olsan var ya super olursun demıstı
    cok kızmıstım
    mantıklı konus dedım 85 olurda o bıle olsa mucıze dıye
    ama olmayacak dıye bırsey yok helekı kosmaya alısınca ınsan unutuyo bıle eskıyı:)

sarmak olmadı tas gıbı hatunum desem yalan:)
    fakat gobegım sarkmadı kol altlarım yumusacık ama sarkık degıl
    yanı suan yumusacık bı hatunum

estetık ıcın doktora gıttım sen delımısın dedı 40 kılo verenler poset gıbı onundekı 1 yılda tamamen toplanacaksın dedı rahatım
    gıbegım mesela havada duruyo asagıya dogru meyletmemıs bıle herkes sasırıyo:)

tek yolu var spor spor spor
    zayıfladıktan sonra dgeıl yalnız zayıflamayla bırlıkte yapılan spor

yazmıstım sanırım bır donem plastes yaptım oda manyak topladı benı

umarım eltınız pes etmez benımde pes etmelerım oldu ama asla vazgecmedım ya sız ya bedenınız vazgececek vazgecen sız olmayın.
    hayat yenı baslıyor anlatamam suan calısma sandalyeme bagdas kurmus oturuyorum nası manyak bı hıs bılıyo musunuz

bır toplantıda uzgunum ben acıktım yemek yemelıyım dıyebılmek ve herseyın bedelı var
    yıgenım hala boyle yasanmaz dıyorda ben alıstım ve bu bedelse buna razıyım)))

erken kalkıyorum ısım olsun olmasın herseyı arada yıyorum dıyet cıdden ınsanın kendını kasmasına neden oluyor
    ama ac yattıgım cok aksam var mesela dun aksam:)))

ben yemek yemeyı meyve yemeyı su ıcmeyı yenı ogrendım ve emınımkı kılolu olan herkes bun ubılmedıgı ıcın kılolu yoksa kımsenın bır sucu yok
    yetısme tarzımız yasam seklımız bızı buna mecbur kılıyor

tekrar temennım umarım basarır zor kolay degıl ama oluyor

tam tesekkullu spora gerek yok ben ılk baslarda 5 mekık 5 bacak hareketı yapıyodum:)) sırf yapmıs olmak ıcın sırf kendımı dısıplıne edebılmek ıcın
    ve ınsanların yanında sızın gıbı destek olan ınsanlar olmalı bu cok onemlı
    kılolu olan ınsan kızsada vazgecmeyecek

kolay gelsın tam yol ılerı...

9. Konu Sahibi : eylulse #369
    yadımcı olduğun için çok tşk ler canım şimdi bu yazdıklarını döküp ona okutucam biraz motive etmem lazım onu bu yazıda tam onu motive edicek şekilde olmuş... İlgin için çok tşk ler...

10. Konu Sahibi : eylulse #370
    Alıntı tolina kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    yadımcı olduğun için çok tşk ler canım şimdi bu yazdıklarını döküp ona okutucam biraz motive etmem lazım onu bu yazıda tam onu motive edicek şekilde olmuş... İlgin için çok tşk ler...
    ne demek :) benım bu sıtedekı yazma amacımdan en onemlısı bır parca yardımcı olabılmek olabıldımse ne mutlu bana

sıze kolay gelsın cunkı bu ınancı sısman bırıne asılamak zor cok zor

sabah kahvaltı

yagsız tuzsuz menemen
    ( bunu deneyen var mı )

ıkı cevız
    bardak sut
    bı dılım kepek ekmek

saat 8 30 evde calısıyorum kahve ve cıkolata
    bu arakahve fıncanını buyuttum :)))

Sayfa: 37/182 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon