Eylulse'nin Başarı Öyküsü 40 Kilo Verdi

Veeeeeeeeeee Spor saoluna gittimmm :)) süperdii hic sklmadimm 1 bucuk saat gittim bugun bence ilk gün icin fazla bile insallah yarin yerimden kalkabilirim :))))
gittim spor salonu henüz yeni acildi ve haftaya tüm aletler geliyormus yani yarisinden fazlasi gelmis bile... ve bu titresimm aleti felan gelcekmis iste sonraciimmmaa milon da olcakmis '' zirkeltraining '' adam dedi yarim saat vaktin varsa o gün tek makinayi ayarliyon kartinla ve senin icin o ayarliyor o gün hangi alete nekadar binecegini felan süper bisey bence :)) sevdimm orayi ya kadinlar bölümüde harika kesinlikle 2 günde bir gitcem simdilik ve ilerde hergün gidecem insallahh :))
DUYUM ABLAAA SUYUNUU UNUTMAAAAAAA !!! :))))))))

aferim kiz sana.umarim cabuk sikilmazsin.evet kart sistemi ile calisiyor.koltugunun uzunlugu kisaligina bile kartla program ayarlaniyor.karti sokuyorsum.oturdugun alet senin ayarlarina geliyor hemen.ben cok sevmistim. sende cok seveceksin.dün suyumu hic unutmadim canim.ama bana bunalim halleri geliyor.duygusal iniscikislar yasiyorum.umarim dietten gelen birsey degildir.

sevdalı duyummm ne haleerdesınzı okuyorum hızlı bır sekılde o kadar
yogunkı yazamıyorum
otomatık acılıyor sayfam sızden ayrı gıbı hıssedıyorum okuyamayaınca
suanda bır toplantı arasında dısardayım

sabah kahbaltı normaldı
yuzöeye gıttım donerken
ıste olan o oldu
mado gordum
ınternet ve telefon acacak zaman vardı
gırdım madoya

profterol yedım su ayda bı kere yedıgım sıyah sey
hıııııcc guzel degıldı :)))))

oglen corba
ıkı dılım pızza

aksam az haslanmıs makarna
bı dılım ekmek
ıkı kofte saat 16 gıbıydı
suan hıcbısı yemedım

paso cok acık cay ıcıyorum :)))
opuyorum sızı su ıcmeyı unutmayınnnn
sporu bırakmayın gelcem ben :)))

selam eylülse.ideal kilona gelmis biri olarak arada kücük kacamaklarin bence bir sakincasi olmaz.ama arada:) isi aliskanliga cerirsen senin actigin bu sayfanin adi degisir nasil 40 kilo geri aldim olur.aman aman allah korusun.o kabuslari yeniden yasamak isteyecegini hic sanmiyorum...

canım kendini aç bırakırsan metobolizma kıtlığa geçer ve yakıcak yağ arar ben en son öğünüm 5 gibi olmak üzere 3 öğün yiyorum kendimi bir güzel doyuruyorum sabah hariç ekmek yok tabii.ama spor ihmal etmiyorum en az 50 dakika evde deli gibi yürüyorum :KK1: hadi bakalım arkadaşım asında günler geçmiyor gibi ama 1 kaç ay sonra allahın izni ile gram değil kilolardan bahsetcezzzzz inşallahhhh
ay insallah s.d. cim. heyecanla bekliyorum ama ben bu gun dayanamayip ayni yanlisi yaptim ve tartildim bir gram oynamamis aksine 100 gram gelmis.biliyordum aslinda böyle seyler görecegimi ama dayanamiyorum ne yapayim.cok sabirsizim cok.bende harekete gecmeliyim bence ama tembelmiyim ne? nesi fazla.tembelim kiz acikca:)

aferim kiz sana.umarim cabuk sikilmazsin.evet kart sistemi ile calisiyor.koltugunun uzunlugu kisaligina bile kartla program ayarlaniyor.karti sokuyorsum.oturdugun alet senin ayarlarina geliyor hemen.ben cok sevmistim. sende cok seveceksin.dün suyumu hic unutmadim canim.ama bana bunalim halleri geliyor.duygusal iniscikislar yasiyorum.umarim dietten gelen birsey degildir.

Hayirdir Insallah duyum abla diätden olacagini sanmam acaba regl gününmü yaklasiyor :S
Sen yinede oyalanmaya calis mesela burda bi topik var Esinize ilk ne zaman rezil oldunuz ? diye sabahdan beri onu okuyom güle güle koptum isyerinde resmen :)))) bence sende bi göz at oraya biraz keyflenirsin :)))

Hayirdir Insallah duyum abla diätden olacagini sanmam acaba regl gününmü yaklasiyor :S
Sen yinede oyalanmaya calis mesela burda bi topik var Esinize ilk ne zaman rezil oldunuz ? diye sabahdan beri onu okuyom güle güle koptum isyerinde resmen :)))) bence sende bi göz at oraya biraz keyflenirsin :)))
yok kiz daha yeni bitti.ben bu memlekte geldim geleli helede son bir senedir cok yasiyorum bu ani iniscikislari.erken yasta menepozami giriyorum acaba:) tavsiyen icin sagol bir bakayim bende güleyiz azicik:)

yok kiz daha yeni bitti.ben bu memlekte geldim geleli helede son bir senedir cok yasiyorum bu ani iniscikislari.erken yasta menepozami giriyorum acaba:) tavsiyen icin sagol bir bakayim bende güleyiz azicik:)

Bu memleket kadar soguk bi yeer yok :) Memleket bukadar sogukkenn insanlari nasil sicak olsun :) INsanlarin hepsi buz dolabi hic sevmiyom bu memleketin insanlarini :) Biizim insanimiz gibisi yok burda :) Bi türkiye gidiyoz 1 ayligina en fazla dönesim gelmiyor orda okadar güzelki heryer aile akraba of of :) Ben memleketimi özledim ya :KK43:(

Bu memleket kadar soguk bi yeer yok :) Memleket bukadar sogukkenn insanlari nasil sicak olsun :) INsanlarin hepsi buz dolabi hic sevmiyom bu memleketin insanlarini :) Biizim insanimiz gibisi yok burda :) Bi türkiye gidiyoz 1 ayligina en fazla dönesim gelmiyor orda okadar güzelki heryer aile akraba of of :) Ben memleketimi özledim ya :KK43:(
turkiyenin neresindensin canim..

benimki biraz karisik. aslen malatyaliyim. ama istanbulda büyüdük.antalyadada yasadim esim antempli.ayni zamanda dayimin oglu. nerelisin dediklerinde ne desem yalan olur diyebiliyorum.helede almanyada.antepliyim desem neresinden diyorlar valla esime sorun ben aslen malatyaliyim diyorum.malatyanin neresi deyince valla orada dogdum ama istanbulda büyüdüm diyorum.anlamisindir herhalde nereli oldugumu:)

benimki biraz karisik. aslen malatyaliyim. ama istanbulda büyüdük.antalyadada yasadim esim antempli.ayni zamanda dayimin oglu. nerelisin dediklerinde ne desem yalan olur diyebiliyorum.helede almanyada.antepliyim desem neresinden diyorlar valla esime sorun ben aslen malatyaliyim diyorum.malatyanin neresi deyince valla orada dogdum ama istanbulda büyüdüm diyorum.anlamisindir herhalde nereli oldugumu:)

Seninki de baya karisikmi abla ya :))))))) Anladim anladim :)))
Antep cok güzel bi yer gecen yaz kalmistim orda 2 gün akrabalarimiz var orda :) cok güzel bi yer

Seninki de baya karisikmi abla ya :))))))) Anladim anladim :)))
Antep cok güzel bi yer gecen yaz kalmistim orda 2 gün akrabalarimiz var orda :) cok güzel bi yer
gecen yaz bende gittim.5 gün kaldim. bu yaz eger nasip olursa sadece gezmek icin gidecegim.gecen yaz dügün icin gitmistim.sadece alisveris hicbirsey anlamadim. tr.de dügünler 3 saat sürüyor.kuaförde 6 saat geciriyorsun:))

gecen yaz bende gittim.5 gün kaldim. bu yaz eger nasip olursa sadece gezmek icin gidecegim.gecen yaz dügün icin gitmistim.sadece alisveris hicbirsey anlamadim. tr.de dügünler 3 saat sürüyor.kuaförde 6 saat geciriyorsun:))

Sorma Abla yaa bu yaz bizimde dügün vardi teyzemin kizinin :) Allahh sabah 10 da bi gittik kuaföre 10 bas yapildi bizden onlari önceden eve yolladik :)) tabi gelin hanimla birbirimize cok düsgün oldugumuz icin yaninda benden baskasini istemedi :)) aksam bi ciktik kuaförden saat 19a geliyodu ordan fotorafciya gectik bi yarim saat 40 dk da öyle gecti zaman :)) Yani o dügünde 3 saat boyunca durmadan oynamak degildee o kuaför yordu beniii :)) Bide aslidna dügün gecesi gelin evinde kina kiymasi yugrulur Allahdan biz o kiymayi bi gün önce yugurdukde yedik :)) Gelinin yolu uzundu cünkü adanaya gittiler o saatde :)

bu isler zaten telasli olur.insallah sein dügününü görürüz.varmii öyle durumlar

gülmekten bir hal oldum sevdalimcim ya..allah senden razi olsun.acayip bunalmistim icim acildi:))millette ne komik anilar varmis ya:)

bu isler zaten telasli olur.insallah sein dügününü görürüz.varmii öyle durumlar

Insallah ablam ama benim daha 2 bucuk - 3 senem var :) Suan ciddi bi iliskim var yaza Insallah Allahin izniyle nisanlanmayi düsünüyoruz vee benim meslegim bitene kadar nisanli kalcaz onun üni si benden yarim sene önce bitiyor yarim senede öyle gecer yani bi 3 yil felan var :)

gülmekten bir hal oldum sevdalimcim ya..allah senden razi olsun.acayip bunalmistim icim acildi:))millette ne komik anilar varmis ya:)

Hahaha bende baya güldüm abla yaaa :KK70: hani dalga gecmek amaciyla degil zaten gülmek icin yazilmis onlar :KK70: Hepsi birbirinden süper gülmekden krizlere gircekdim nerdeyse :KK70:

hadi hayirlisi.sevdali ben cikiyorum biraz evle ve bebekle ilgileneyim onu öyle uykusuna yatirinca geri gelirim.simdilik bye

hadi hayirlisi.sevdali ben cikiyorum biraz evle ve bebekle ilgileneyim onu öyle uykusuna yatirinca geri gelirim.simdilik bye

Tamam Abla Kolay gelsinn bebishi de öpüyomm :) Bu gece rüyamda bende bebish gördüm yaa simdi aklima geldii bi kiz cocuguydu hep benim kucagimdaydi hayirdir Insallah :))
Görüsürüz ablam

X