Eylulse'nin Başarı Öyküsü 40 Kilo Verdi

yazdıklarınızın hepsini okuyamadım ama genel olarak biliyorum şu an durumu..kaç yaşında olduğunuzu bilmiyorum ama ben 16 yaşında 100 kiloyu görünce yıkıldım resmen.aslında 80 kilo olan arkadaşım kadar görünsem de tartıdaki o rakam bitiriyor beni.bu siteye uzun zamandır giriyordum ama daha dün üye oldum sizin yazdıklarınızı görünce.anneme babama bile kilomu söylemezken burada sizinle paylaşmak istiyorum herşeyi.:)ben aslında küçükken hastalıklarım yüzünden ilaçlar kullanmaya başladım ve 2 zatürre olduğumdan annem hep koşma terleme diye beni engellemeye başladı ilaçlar,hareketsizlik derken kilom aldı başını gitti.en son yumurtalıklarımda kist çıktı adet düzensizliği vardı doğum kontrol hapı verdiler yaklaşık 4 yıl kullandım.ama 15 gün önce yeniden farklı bi doktora gittim.acayip kızdı bu ilacı veren doktorlara.o ilaçlar kilo yapmış sende boşver ilacı falan çözüm sende kilo vermeye başla hepsi geçecek dedi.ilacıda bıraktığıma göre kilo vermem daha kolay olacak diye düşünüyorum.:)bu arada eliptik bisiklet aldık eve bazen aksatsamda genelde 25 dakika yapıyorum sonra kol hareketleri falan..ama kararlılık lazım bana.burada sizinle paylaşmak istiyorum faydası olacağını düşünüyorum:)

yazdıklarınızın hepsini okuyamadım ama genel olarak biliyorum şu an durumu..kaç yaşında olduğunuzu bilmiyorum ama ben 16 yaşında 100 kiloyu görünce yıkıldım resmen.aslında 80 kilo olan arkadaşım kadar görünsem de tartıdaki o rakam bitiriyor beni.bu siteye uzun zamandır giriyordum ama daha dün üye oldum sizin yazdıklarınızı görünce.anneme babama bile kilomu söylemezken burada sizinle paylaşmak istiyorum herşeyi.:)ben aslında küçükken hastalıklarım yüzünden ilaçlar kullanmaya başladım ve 2 zatürre olduğumdan annem hep koşma terleme diye beni engellemeye başladı ilaçlar,hareketsizlik derken kilom aldı başını gitti.en son yumurtalıklarımda kist çıktı adet düzensizliği vardı doğum kontrol hapı verdiler yaklaşık 4 yıl kullandım.ama 15 gün önce yeniden farklı bi doktora gittim.acayip kızdı bu ilacı veren doktorlara.o ilaçlar kilo yapmış sende boşver ilacı falan çözüm sende kilo vermeye başla hepsi geçecek dedi.ilacıda bıraktığıma göre kilo vermem daha kolay olacak diye düşünüyorum.:)bu arada eliptik bisiklet aldık eve bazen aksatsamda genelde 25 dakika yapıyorum sonra kol hareketleri falan..ama kararlılık lazım bana.burada sizinle paylaşmak istiyorum faydası olacağını düşünüyorum:)[/QUO

hoşgeldin aramıza senide mi doktorlar şişmanlattı .benimde genel olarak aynı sayılır ama beni vitamin ilaçlarıyla şişmanlattılar.ama artık suçu başkalarına atmayı bıraktım bu savaş benim ve ben savaşmaya başladım anladığım kadarıyla sende savaşmak için gelmişsin hadi bakalım aynı savaşta aynı cephede savaşıcaz düştüğümüz zamanda olcak yorulduğumuz zamanda birbirimize destek olmasını bilelim yeter.Gazamız mubarek olsun

hoşgeldin aramıza senide mi doktorlar şişmanlattı .benimde genel olarak aynı sayılır ama beni vitamin ilaçlarıyla şişmanlattılar.ama artık suçu başkalarına atmayı bıraktım bu savaş benim ve ben savaşmaya başladım anladığım kadarıyla sende savaşmak için gelmişsin hadi bakalım aynı savaşta aynı cephede savaşıcaz düştüğümüz zamanda olcak yorulduğumuz zamanda birbirimize destek olmasını bilelim yeter.Gazamız mubarek olsun

hoşbulduuuk:))evet doktorda aynen böyle söyledi neden kilo aldığını düşünme artık boşver nasıl vereceğine bak sen dedi:)bende öyle yapmaya çalışıyorum artık:)ailemde destek oluyor bana bende onlardan aldığım güçle burada size destek olmaya çalışıcamm:))ramazanda spor yapamıycam pek sanırım ama akşamları namazdan sonra en az bir yarım saat sürümeyi düşünüyoruz genelde ben ramazanda baya kilo veririm zaten inşallah bakalım artık:)

hoşbulduuuk:))evet doktorda aynen böyle söyledi neden kilo aldığını düşünme artık boşver nasıl vereceğine bak sen dedi:)bende öyle yapmaya çalışıyorum artık:)ailemde destek oluyor bana bende onlardan aldığım güçle burada size destek olmaya çalışıcamm:))ramazanda spor yapamıycam pek sanırım ama akşamları namazdan sonra en az bir yarım saat sürümeyi düşünüyoruz genelde ben ramazanda baya kilo veririm zaten inşallah bakalım artık:)

Hadi bakalım sen daha çok gençsin bana göre (hoş bende yaşlı sayılmam) o yüzden daha hızlı verirsin diye düşünüyorum.ramazanda bende spor salonanuna gitmeyecem zaten oldukça yoğunum bu aralar sporu es geçiyorum bir ay. Sağlıklı beslenme adına nasıl bir programın var

Hadi bakalım sen daha çok gençsin bana göre (hoş bende yaşlı sayılmam) o yüzden daha hızlı verirsin diye düşünüyorum.ramazanda bende spor salonanuna gitmeyecem zaten oldukça yoğunum bu aralar sporu es geçiyorum bir ay. Sağlıklı beslenme adına nasıl bir programın var

ya diyet falan babam çok karşı mesela öyle şeylere izin vermiyor o yüzden.herşeyden yiyorum ama 2 yiyeceğime 1 yiyorum zaten ben hamur işi tatlı falan sevmem pek yemekte seçerim çok.kilomu görenler inanmaz ilk ama sonradan anlarlar hiç bir şey yemediğimi:) bazen günde 1 öğün yediğim bile oluyordu yemeklerden midem bulanıyor benim iştah sıfır.sadece sevdiğim 1-2 şey var onları çok yerim.ama artık dikkat ediyorum onlarada.:)işte doğum kontrol hapınıda bıraktım artık inşallah kilo vermeye başlarım artık..görüntü olarak farkediyor mesela ama kilo olarak vermiş değilim henüz.:)

ya diyet falan babam çok karşı mesela öyle şeylere izin vermiyor o yüzden.herşeyden yiyorum ama 2 yiyeceğime 1 yiyorum zaten ben hamur işi tatlı falan sevmem pek yemekte seçerim çok.kilomu görenler inanmaz ilk ama sonradan anlarlar hiç bir şey yemediğimi:) bazen günde 1 öğün yediğim bile oluyordu yemeklerden midem bulanıyor benim iştah sıfır.sadece sevdiğim 1-2 şey var onları çok yerim.ama artık dikkat ediyorum onlarada.:)işte doğum kontrol hapınıda bıraktım artık inşallah kilo vermeye başlarım artık..görüntü olarak farkediyor mesela ama kilo olarak vermiş değilim henüz.:)

bi dakka şimdi ben anlayamadım sen diyet adına bişey yapmıyorsun yapmadığın gibi bide günde sadece 1 öğün mü yiyorsun eğer böyleyse yanlış yoldasın arkadaşım 2 saat aralıklarla bişeyler yemen lazım yemek olmasa bile meyve yada yoğurt yada diyet bisküvi ama mutlaka bişeyler yemen lazım yoksa veremezsin kiloyu yıllar içinde o kadar çok diyetisyene gittimki hepsinin ortak tek noktası vardı kısa aralıklarla bişeyler yemem gerektiği bu dediğimi unutma sadece 1 hafta dene bakalım ne olcak ama normal yemek yemeğide ihmal etme en azından sabahları güzel bir kahvaltı yap derim..... Kaybettiğinde üzülecek bir durum yok sadece kiloların gidecek:)))

bi dakka şimdi ben anlayamadım sen diyet adına bişey yapmıyorsun yapmadığın gibi bide günde sadece 1 öğün mü yiyorsun eğer böyleyse yanlış yoldasın arkadaşım 2 saat aralıklarla bişeyler yemen lazım yemek olmasa bile meyve yada yoğurt yada diyet bisküvi ama mutlaka bişeyler yemen lazım yoksa veremezsin kiloyu yıllar içinde o kadar çok diyetisyene gittimki hepsinin ortak tek noktası vardı kısa aralıklarla bişeyler yemem gerektiği bu dediğimi unutma sadece 1 hafta dene bakalım ne olcak ama normal yemek yemeğide ihmal etme en azından sabahları güzel bir kahvaltı yap derim..... Kaybettiğinde üzülecek bir durum yok sadece kiloların gidecek:)))

hayııır yani zayıflamaya karar vermeden önce böyleydi şimdi düzenli yiyorum ama canan karatay bi programa katılmıştı bende orada onun sık sık yemek yemeyin dediğini hatırlıyorum:))

o kadar sey yazmıstım hcı bırı eklenmemıs ne oldu bu sıteye :KK43:

neyse kısaca yenıden herkese hosgeldınız :)))))
bendenız tatılden dondum aynı kılodayım suukur
arkdaslar omur boyu yapılmayacak seylere kalkısmayın ne olu r
yavas yavas herey olacak
...

ıftarda corba
bı kofte...

o kadar sey yazmıstım hcı bırı eklenmemıs ne oldu bu sıteye :KK43:

neyse kısaca yenıden herkese hosgeldınız :)))))
bendenız tatılden dondum aynı kılodayım suukur
arkdaslar omur boyu yapılmayacak seylere kalkısmayın ne olu r
yavas yavas herey olacak
...

ıftarda corba
bı kofte...

ben yazdıklarını gördüm eylül abla sonra girdim ben de cevap yazcaktım ama bi baktım hem benim yazdığım hem senin yazdığın gitmiş, diğer topiclerde de bu sorun varmış, sabah da kk ya tıkladım gezinti.com diye bi site çıktı bi daha tıkladım kk çıktı bu sefer, anlamadım valla ne iş. yazdıklarına tekrar cevap verim; ben zaten aylardır günde 2 saat spor yapıyorum ocak ayından beri, yeni yeni çıkartmaya başladım önce 2.5 yaptım şimdi de 4 yapim diyorum, bugün başlicam 4e, önceden bi ara 3 yıl voleybol oynamıştım uzun süren antrenmanlar yapıyoduk alışkın vücudum yani, 98 kiloyum ama hiç öyle hantal falan diilim valla bak görsen şaşırırsın:)) hareketliyim çabuk yaparım her şeyi. bikaç gün denicem baktım ki zor oluyo gene 2 saate dönerim ama şu hafta bi denemek istiyorum, bakalım nolcak:) bu arada sen her gün kahvaltıda menemen yiyosun hala bıkmadın mı abla ben olsam çoktan pes etmiştim, ben mesela 1 domates 3 zeytin 1 yumurta 1kibrit kutusu peynir 1 bardak sütle kahvaltı yaparım ya da nesfit yerim, hepsinden sıkıldım :KK43: aslında canım da hiçbi şey istemiyor bu ara, sahurda su içip yatayım diyorum ama kendime zarar veririrm biliyorum.

ben yazdıklarını gördüm eylül abla sonra girdim ben de cevap yazcaktım ama bi baktım hem benim yazdığım hem senin yazdığın gitmiş, diğer topiclerde de bu sorun varmış, sabah da kk ya tıkladım gezinti.com diye bi site çıktı bi daha tıkladım kk çıktı bu sefer, anlamadım valla ne iş. yazdıklarına tekrar cevap verim; ben zaten aylardır günde 2 saat spor yapıyorum ocak ayından beri, yeni yeni çıkartmaya başladım önce 2.5 yaptım şimdi de 4 yapim diyorum, bugün başlicam 4e, önceden bi ara 3 yıl voleybol oynamıştım uzun süren antrenmanlar yapıyoduk alışkın vücudum yani, 98 kiloyum ama hiç öyle hantal falan diilim valla bak görsen şaşırırsın:)) hareketliyim çabuk yaparım her şeyi. bikaç gün denicem baktım ki zor oluyo gene 2 saate dönerim ama şu hafta bi denemek istiyorum, bakalım nolcak:) bu arada sen her gün kahvaltıda menemen yiyosun hala bıkmadın mı abla ben olsam çoktan pes etmiştim, ben mesela 1 domates 3 zeytin 1 yumurta 1kibrit kutusu peynir 1 bardak sütle kahvaltı yaparım ya da nesfit yerim, hepsinden sıkıldım :KK43: aslında canım da hiçbi şey istemiyor bu ara, sahurda su içip yatayım diyorum ama kendime zarar veririrm biliyorum.

canım benım okumana sevındım :)
ama sen sporu yınede cok yapma .ç))))

menemene gelınce herkes soruyor ama ben bıkmadım sevıyorum onu bıle zevkle yapıyorum ınan
belkıde ısın sırrı bu yedıklerımıze dıkkat etsekde bunu severek yapmak yoksa uzun vadelı bırsey yapılmıyor

dun ıftra mısafır vardı bı suru yemek vardı
ama ben azda yesem mıdem catlıyo oructa hep boyle oluyorum
sahurda yedım dıyorum ama annemd ıyo yemedım
dun ıftarda bı fırında ekmek yapmıstı ondan yedım bı dılım
bı kofte yedım yıne o kadar
bende egzersız yapcam yapamıyorum oruc oruc her ramazan ara verıyorumben
bunyem hala alısamadı bu kıloya gecen sene den yıne daha ıyıyımde ama zorluyo
sahurda yemesem tutamayabılırım hatta :KK43:
o yuzden bunyeyı cokta zorlamamak lazım

bu aksamyıne ıftar bu ıftarlar oldurecek benı :)))))

bir de hareketlı olmana tabııkı ınanırım
ınan bende oyleydım :)))),belkı bu yuzden eklemlerım o kadar kıloda hasar gordu
hareketsız olsam olmazdı

neyse surda ne kaldı senınde zayıf bı hatun olmana :))))

bir de hareketlı olmana tabııkı ınanırım
ınan bende oyleydım :)))),belkı bu yuzden eklemlerım o kadar kıloda hasar gordu
hareketsız olsam olmazdı

neyse surda ne kaldı senınde zayıf bı hatun olmana :))))

Çoğu zayıf insandan daha hareketli olabiliyoruz:) ben diyet spor hepsini bıraktım 2 gündür:S ramazanda spor çok zor ya ekmek falan çok yemiyorm ama spor yapmadıkça hiç bir faydası olmuyor..okul başlayana kadar biraz veririm diye düşünmüştüm ama olmayacak sanırım:KK43:

canım benım okumana sevındım :)
ama sen sporu yınede cok yapma .ç))))

menemene gelınce herkes soruyor ama ben bıkmadım sevıyorum onu bıle zevkle yapıyorum ınan
belkıde ısın sırrı bu yedıklerımıze dıkkat etsekde bunu severek yapmak yoksa uzun vadelı bırsey yapılmıyor

dun ıftra mısafır vardı bı suru yemek vardı
ama ben azda yesem mıdem catlıyo oructa hep boyle oluyorum
sahurda yedım dıyorum ama annemd ıyo yemedım
dun ıftarda bı fırında ekmek yapmıstı ondan yedım bı dılım
bı kofte yedım yıne o kadar
bende egzersız yapcam yapamıyorum oruc oruc her ramazan ara verıyorumben
bunyem hala alısamadı bu kıloya gecen sene den yıne daha ıyıyımde ama zorluyo
sahurda yemesem tutamayabılırım hatta :KK43:
o yuzden bunyeyı cokta zorlamamak lazım

bu aksamyıne ıftar bu ıftarlar oldurecek benı :)))))

senin miden öyle küçülmüş ki bişey yiyemiyosun artık ah keşke ben de öyle olsam:)) sorma o iftarları hem çok seviyorum herkes bi arada oluyo diye, hem de sinir oluyorum, şundan ye bundan ye bayılcaksın demelerinden, öf bi huzur verin yapışmayın diyorum napim:)) inşalllahh ben de senin gibi kilo verebilirim valla direkt eski-yeni fotolarımı yüklicem buraya:))

Çoğu zayıf insandan daha hareketli olabiliyoruz:) ben diyet spor hepsini bıraktım 2 gündür:S ramazanda spor çok zor ya ekmek falan çok yemiyorm ama spor yapmadıkça hiç bir faydası olmuyor..okul başlayana kadar biraz veririm diye düşünmüştüm ama olmayacak sanırım:KK43:

aa sen niye öyle umutsuzluğa kapıldın şimdiden ? kilo vermenin ilk formülü motivasyonu düşürmemek, hep gaz ver kendine, sürekli hayal kur öyle güzel oluyo ki. ben de diyorum eylülün sonuna doğru açılcak bizim okul, bari o zamana kadar bi 15 kilo verim diye, bakalım uğraşıyorum olcak inşallah, neden olmasın ki istedikten sonra dimi? :)

guzellerın bı tanesı arkadsların en özelı nerdeymıs benım canım eyulcum tatıller yapılmıs ama izmıre gelınmedı herhalde ben de gelıcen de tanıscaz dıye beklıyom valla neyse tatlım ne yapyon coktandır kılo ne alemde telefon var ama sesını duyan yok senı cok optum canım bu arada yenı katılan arkadslarda hedeflerıne en kısa zamanda ulasırlar bende senın sayende de olsa az gaza gelmedım bu gunlerı gormemde kı sız kk canım arkadslarımın arasında en ozel olan sanada yuzlerce :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:gonderıyom izmirden canımsın ya :KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

umutsuzluk yokk bunyemız o kadar saf ki bız neye ınansak oda ona ınanıyo
emın ol bu yalan olsada ınanıyor
ramazanda kılo almayalm yeter spr felan yok dınlenecegız :)))

senin miden öyle küçülmüş ki bişey yiyemiyosun artık ah keşke ben de öyle olsam:)) sorma o iftarları hem çok seviyorum herkes bi arada oluyo diye, hem de sinir oluyorum, şundan ye bundan ye bayılcaksın demelerinden, öf bi huzur verin yapışmayın diyorum napim:)) inşalllahh ben de senin gibi kilo verebilirim valla direkt eski-yeni fotolarımı yüklicem buraya:))

canım valla mıde felan kuculmemıs sadece aksam yemek yıyemıyorum ben :)))) sahur gayt ıyı :)
bu sahurda da menemen yedım tab yagsız tuzsuzdu ama olsun ıkı bardak sut ıctım bı dılım kadar ekmek
bır saat sonradda ıkı kasıl pekmez ıctım bakalım :)

aa sen niye öyle umutsuzluğa kapıldın şimdiden ? kilo vermenin ilk formülü motivasyonu düşürmemek, hep gaz ver kendine, sürekli hayal kur öyle güzel oluyo ki. ben de diyorum eylülün sonuna doğru açılcak bizim okul, bari o zamana kadar bi 15 kilo verim diye, bakalım uğraşıyorum olcak inşallah, neden olmasın ki istedikten sonra dimi? :)

ebeeeeettttttttttttt:)))))

guzellerın bı tanesı arkadsların en özelı nerdeymıs benım canım eyulcum tatıller yapılmıs ama izmıre gelınmedı herhalde ben de gelıcen de tanıscaz dıye beklıyom valla neyse tatlım ne yapyon coktandır kılo ne alemde telefon var ama sesını duyan yok senı cok optum canım bu arada yenı katılan arkadslarda hedeflerıne en kısa zamanda ulasırlar bende senın sayende de olsa az gaza gelmedım bu gunlerı gormemde kı sız kk canım arkadslarımın arasında en ozel olan sanada yuzlerce :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:gonderıyom izmirden canımsın ya :KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

bebegım senı unutmak ne mumkun sen bızı tırtılımızsın kelebek oldun uctun :)))))) ve hersey senın ıraden :)))))
opuyorummmmmmm kocamannnnnnnnnnn:nazar:

bu menu ıftrlar benı oldurecek :)

corba
koftelı bı kebap vardı sadece koftesını yedım
pılav ve basemel sos yemedım
bı dılım ekmek
ayran
uc parmak genıslıgınde bır kadayıf kare seklınde kucuk bısıydı :)

sımdı kahve ıcıyorum
sanırım cok cosmus sayılmam :)

bu menu ıftrlar benı oldurecek :)

corba
koftelı bı kebap vardı sadece koftesını yedım
pılav ve basemel sos yemedım
bı dılım ekmek
ayran
uc parmak genıslıgınde bır kadayıf kare seklınde kucuk bısıydı :)

sımdı kahve ıcıyorum
sanırım cok cosmus sayılmam :)

ay hiç de cosmamışsın gayet makul yediklerin valla hatta iftar için süper:) kadayıf da çok değilmiş hem nolcak tüm gün aç duruyosun:)

X