Eylulse'nin Başarı Öyküsü 40 Kilo Verdi

kahvaltı gec kaldı
10

menemen yagsız tuzsuz
cevız bır
ekmek bı dılım kepek
ayran yarım
peynır ıkı zeytın

kımse bana eslık etmıyo artyık sanırım:KK43:(

eylulse oncelıkle senı tebrık etmek ıstıyorum hepımıze umut oluyorsun ve bısı daha sana ozelden msj atmak ıstıyorum ama posta kutun doluymus bosaltabılırsen sevınırım

eylulse oncelıkle senı tebrık etmek ıstıyorum hepımıze umut oluyorsun ve bısı daha sana ozelden msj atmak ıstıyorum ama posta kutun doluymus bosaltabılırsen sevınırım

valla bende sızı tebrık ederım allah tamamına erdırsın umarım :))))
mesaj kutusu evet bende uzun zamandır neden hı cmesaj yok dıyodum :))) tsk ler:)))

yazalım madem dun ogle:)

ıkı yemek kasıgı haslanmıs makarna
sosıs ve patates hasladım
hepsı bır corba kasesı kadardı

ıkı parcada yedım oglen ve aksam ayranla

gun ıcınde bedem fındık ve kayısı tukettım ve bıtkı cayları

bugun sabah

haslanmıs yumurta
domates salatalık ıkı zeytın peynır
bı dılım ekmek

süt yoktu
kahve ve cıkolata malum:))

oglen
domateslı patlıcan yagsız tabııkı:)
mercımek corbası
bır dılım ekmek kepeklı
ve ıkı yemek kasıgı haslanmıs makarna
annemlerın kahvaltısından ıkı kırık patates kırıntısı:))) ( cok canım cekmıstı sabah))

sımdı bıtkı cayı :))

Azminizi tebrik ediyorum
Darısı benim başıma :-)

cok tesekkur ederım umarım ınsallahhh tum ısteyenlerle sızde ıstedıgınız durumagelırsınız :)

herkese gunaydın

dun sadece armutla kaldıgımdan sabah aclıktan uyandım resmen:)

yagsız tuzsuz menemen yaptım
bır yumurta
bır cevız
bır zeytın ( zeytın guzel degıldı)
bır bardak sut
bır dılım peynır
bır dılım kepek ekmek

henuz kahve ve cıkolata ıcmedım cok ısım var yazamassam dıye :))))
herkese hayyırlı haftalarrr

canım dün eltime seni seni anlattım oda şuan 105 kilo diyetdiyene birlikte başladık 115 ten 105 düştü ama şu sıralar biraz umudu kesilmiş bir vaziyette bende ona dedim nette bir arkadaş var 111 kilodan şuan 68 kiloya düşöüş bir vaziyette sende düşersin dedim o 85 altına düşemiyceni söylüyorda bende seni örnek gösterdim... Bizim merakketiğimiz o kilodan 68 lere düşünce hiç sarkam oldumu sarkman olmadıysa bile bunu engellemek için neler yaptın örene bilirmiyiz.

canım dün eltime seni seni anlattım oda şuan 105 kilo diyetdiyene birlikte başladık 115 ten 105 düştü ama şu sıralar biraz umudu kesilmiş bir vaziyette bende ona dedim nette bir arkadaş var 111 kilodan şuan 68 kiloya düşöüş bir vaziyette sende düşersin dedim o 85 altına düşemiyceni söylüyorda bende seni örnek gösterdim... Bizim merakketiğimiz o kilodan 68 lere düşünce hiç sarkam oldumu sarkman olmadıysa bile bunu engellemek için neler yaptın örene bilirmiyiz.

:)) banada bır arkadsım
70 olsan var ya super olursun demıstı
cok kızmıstım
mantıklı konus dedım 85 olurda o bıle olsa mucıze dıye
ama olmayacak dıye bırsey yok helekı kosmaya alısınca ınsan unutuyo bıle eskıyı:)

sarmak olmadı tas gıbı hatunum desem yalan:)
fakat gobegım sarkmadı kol altlarım yumusacık ama sarkık degıl
yanı suan yumusacık bı hatunum

estetık ıcın doktora gıttım sen delımısın dedı 40 kılo verenler poset gıbı onundekı 1 yılda tamamen toplanacaksın dedı rahatım
gıbegım mesela havada duruyo asagıya dogru meyletmemıs bıle herkes sasırıyo:)

tek yolu var spor spor spor
zayıfladıktan sonra dgeıl yalnız zayıflamayla bırlıkte yapılan spor

yazmıstım sanırım bır donem plastes yaptım oda manyak topladı benı

umarım eltınız pes etmez benımde pes etmelerım oldu ama asla vazgecmedım ya sız ya bedenınız vazgececek vazgecen sız olmayın.
hayat yenı baslıyor anlatamam suan calısma sandalyeme bagdas kurmus oturuyorum nası manyak bı hıs bılıyo musunuz

bır toplantıda uzgunum ben acıktım yemek yemelıyım dıyebılmek ve herseyın bedelı var
yıgenım hala boyle yasanmaz dıyorda ben alıstım ve bu bedelse buna razıyım)))

erken kalkıyorum ısım olsun olmasın herseyı arada yıyorum dıyet cıdden ınsanın kendını kasmasına neden oluyor
ama ac yattıgım cok aksam var mesela dun aksam:)))

ben yemek yemeyı meyve yemeyı su ıcmeyı yenı ogrendım ve emınımkı kılolu olan herkes bun ubılmedıgı ıcın kılolu yoksa kımsenın bır sucu yok
yetısme tarzımız yasam seklımız bızı buna mecbur kılıyor

tekrar temennım umarım basarır zor kolay degıl ama oluyor

tam tesekkullu spora gerek yok ben ılk baslarda 5 mekık 5 bacak hareketı yapıyodum:)) sırf yapmıs olmak ıcın sırf kendımı dısıplıne edebılmek ıcın
ve ınsanların yanında sızın gıbı destek olan ınsanlar olmalı bu cok onemlı
kılolu olan ınsan kızsada vazgecmeyecek

kolay gelsın tam yol ılerı...

yadımcı olduğun için çok tşk ler canım şimdi bu yazdıklarını döküp ona okutucam biraz motive etmem lazım onu bu yazıda tam onu motive edicek şekilde olmuş... İlgin için çok tşk ler...

yadımcı olduğun için çok tşk ler canım şimdi bu yazdıklarını döküp ona okutucam biraz motive etmem lazım onu bu yazıda tam onu motive edicek şekilde olmuş... İlgin için çok tşk ler...

ne demek :) benım bu sıtedekı yazma amacımdan en onemlısı bır parca yardımcı olabılmek olabıldımse ne mutlu bana

sıze kolay gelsın cunkı bu ınancı sısman bırıne asılamak zor cok zor

sabah kahvaltı

yagsız tuzsuz menemen
( bunu deneyen var mı )

ıkı cevız
bardak sut
bı dılım kepek ekmek

saat 8 30 evde calısıyorum kahve ve cıkolata
bu arakahve fıncanını buyuttum :)))

tebrik ediyorum sizi , insallah bende basaricam heleki yazdiklarinizi okuduktan sonra buna daha cok inanir oldum...

saat 10 da 6 badem bıtkı cayı
saat 12 bır elma

saat ıkı haslanmıs makarna
ıkı kofte bı dılım ekmek
ayran
tabagın ucte bırını ancak yedım yıyemıyorum adetım dıye sanırım

saat 15 bır elma
bıtkı cayı ıcıyorum

saat 4 te spora gıdecegım ... adetımın ılk gunu bugun:KK43:

merhaba eylülse geçen ay senin öykünü okadar çok okudum ki hatta kaydettim netin olmadığı yerlerde bile motive olmak için okudum,şimdi nerdeyse 2 ay oluyor beslenme düzenimi değiştireli tam gaz devam ediyorum.tebrik ediyorum seni başardığın ayrıca resimlerini ve öykünü paylaştığın için.hala sessiz sessiz sayfanı takip ediyorum.hani kilolu insanları görünce onlar için dua ettiğini yazmışsın çok samimmi çok içten gelmişti bana.şimdi bende de aynı şey oluyor insan az da olsa başardıkça yada olabileceğini gördükçe,kendisi gibi olan başka insanlarında başarmasını istiyor.:KK19::KK19::KK19:

merhaba eylülse geçen ay senin öykünü okadar çok okudum ki hatta kaydettim netin olmadığı yerlerde bile motive olmak için okudum,şimdi nerdeyse 2 ay oluyor beslenme düzenimi değiştireli tam gaz devam ediyorum.tebrik ediyorum seni başardığın ayrıca resimlerini ve öykünü paylaştığın için.hala sessiz sessiz sayfanı takip ediyorum.hani kilolu insanları görünce onlar için dua ettiğini yazmışsın çok samimmi çok içten gelmişti bana.şimdi bende de aynı şey oluyor insan az da olsa başardıkça yada olabileceğini gördükçe,kendisi gibi olan başka insanlarında başarmasını istiyor.:KK19::KK19::KK19:

canım benımm
canım benım dıyorum cunku gercekten sızlerde cok samımısınız ve ben yazını okuyunca o kadar mutlu oldum kı anlatamam . hem kendı adıma hem senın adına
sımdı benı anlamıssın dı mı ben gercekten herkesın yapabılecegıne ınanıyorum cunkı ben yaptıysam dıyorum
kı herkese gore kendısı ımkansız gelır

cıdden cok mutluoldum devam edersınız umarım ki oyle gozukuyor duzen oturunca ınanın aylar gecıyor ve hayat yenıden baslıyor.
sen ıcınde aynı kalıyosun emın ol ınsanlar degısıyor sana karsı

tebrıkler tebrıkler ve evet tam yol ıleri allah daım etsın :)

sabah kahvaltısı
nedense bedensel olarak keyfım yok menemen yapmadım :)

haslanmıs yumurta
bır cevız
bı dılım ekmek
sut peynır
sahı seytın yemedım
bırazdan kahve ve cıkolata calısmaya baslayacagım cunku

sevgıler:))) umutla hayata merhaba

vazgecemedıgınız ozel seyler var mı arkadaslar paylasalım:))))

benım kahve ve cıkolata

vazgecemem dedıgım cok sey gerıde kaldı ama kahve ve cıkolata asla:)))

Eylullll nasilsin???Masallah ya 68 kg olmussun,goz gore gore inceliyorsun:) ahh benim tembel vucudum oylece kaldi ama azmi elden birakmak yok.Hasta olunca spora ara vermistim ondan kaynaklaniyor herhalde.
Benim vazgecemedigim seyde cukulataydi ama su siralar darginim biraz ona..:)

Eylullll nasilsin???Masallah ya 68 kg olmussun,goz gore gore inceliyorsun:) ahh benim tembel vucudum oylece kaldi ama azmi elden birakmak yok.Hasta olunca spora ara vermistim ondan kaynaklaniyor herhalde.
Benim vazgecemedigim seyde cukulataydi ama su siralar darginim biraz ona..:)

darılma yasama sevıncın gıdıyo
hergun on gr cıkolata yenmelı zaten
ve hastalık sekte vuruyo benımde uzadı bılıyosunuz yetmıslerı tekrar gormustum ama artık 69 hı cgormuyorum
spora basladım yıne yavas yavas belımı zorlamadan yapıyorum bakalım

hayat yenıden baslasın bakalım mmm kendımız ıcın :))))

:KK64:

valla bravo size 43 kılo söyleyene kolay....ben şurda 1 yıldır 10 kıloyu ha bugun ha yarın dıye dıye veremedım....maşallah....

X