lütfen yardım gebelik testi hakkında

test kanda <10L yazıyo.ama dedimya bugün hastaneden sonra kuaföre gittim bulundugum ilçede yabancıyım tayin geldik.kuaför pek güvenilir olmıyabiliyo bazen dedi kurt düşürdü içime.kalabalıkya belkide dikkatli bakılmamıştır.ama agetin geçsin yüksek deger olursa atlamazlar dedi.bilmiyorum inansammı inanamasammı ama bu idrar testleri iyice umutlandırmıştı beni yani......

yok değil benim 78,05 çıktı senin sayısal verin söylermisin

05-0,10 arası negatif canım öyle dedi doktor nternetten baksana bi

evet biliyorum canım araştırdım.ama hala umutluyum çünkü daha adet olamadım 5 günüm var belki bebiş gelir belli olmuyo çünkü ne hikayeler okudum burda.hayırlısı olsun diyorum daha ilk denememiz acemiyiz yani:) senin adına çok sevindim ama:))))

tşk ederim canım daha yeni senin kide ben uzun zamandır bu anı bekliyorum Allah sanada nasip etsin canım:nazar::nazar::nazar::nazar:

inş canım bu mucizeyi rabbim herkese yaşattsın.evet yeniyiz bu yolda inş hayırlsıyla bende size müjdeli haberi vermeyi isterim.:))))))

canım ben doktora gittim gebelik başlamış canım kan testi olumlu çıktı 4 haftalık sanırım :nazar::nazar:

tekrar tebrik ederim canım.bende 1 senedir bekliyorum çok şükür bir sorunumuz yok 2 ay önce kimyasal gebelik yaşadım.merak ettim sen neden 2 sene bekledin.nekadar güzel muradına ermişsin allahım herkese nasip etsin

tekrar tebrik ederim canım.bende 1 senedir bekliyorum çok şükür bir sorunumuz yok 2 ay önce kimyasal gebelik yaşadım.merak ettim sen neden 2 sene bekledin.nekadar güzel muradına ermişsin allahım herkese nasip etsin

çünkü eşimle farklı yerlerdeyiz hem 1 yıl ayrı kaldık vize problemleri falan ondan canım hayırlı olsun canım ALLAH sağlıkla kcağına almamızı naip etsin nazarlardan korusun:nazar::nazar::nazar::nazar:

canım evlendin galiba
özeline bişeler yazdım lütfen cevap yazarmısın
ben sana evlendinmi diye sorarken
hamile oldunu duydum burda vay bee:KK52:mutluluklar canım
ama özelden muhakkak yaz soracaklarım var sana

X