lütfen yardım gebelik testi hakkında

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
5.017
1.605
kızlar adetime 1 hafta vardı ama ben dayanamadım gebelik testi yaptım ikinci çizgi pembe çıktı sizce hamile kalmış olabilirmiyim

canım bence bekleme kan testı yaptır haber ver bızlere:78::78:

sanırım adetimin geçmesini beklerim tekrar idrar testi yapacağım benimle aynı durumda olan var mı aranızda kızlar

ewet hamilesin canım tebrikler kan testiyle takip et gelişimini darısı başıma benimde son 2 gün:)

inş hamileyimdir erken yaptım testi 1 hafta beklemem lazım ikinci çiizgi açık pembe

hamileyim kızlar çok mutluyum Allaha çok şükür çokkkkkkkkkk mutluyum Allah olmayanlarada versin herkese nasip etsin:nazar::nazar::nazar:

tebrik ederim canım allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı da nasip etsin inş.kanda mı baktırdın.allah bize de nasip etsin

hepinize çok tşkler :nazar::nazar::nazar::nazar:Allaha bin şükür 2 yıl bekledim dileklerim kabul oldu

canım seni kötü etkelemek istemem ama seninle aynı durumda gibiyim.benimde bugünle birlikte adetime 5 gün var.dün test almıştım iki tane senin gibi 2 çizgi belirgin ama silik gibi çıktı görünüyo ama silik tam kırmızı değildi.sonra 2 tane daha aldım iananmayıp aynı testten aynı idarrımla yaptım yine bu defa hiç birşey yoktu.bende dayanamayıp bugün kan testi yaptırdım negatif çıktı.tabi ben ilçede oturoyorum ve hastane kalabalıktı yanlışlık varmı dikkatli bakılmadımı azda olsa yüksek mesela 2 falan bilmiyorum.başka bir test aldım yaptım artık çizgi varmı yoksa ben öle görmek istediğim için mi öle görüyorum ama digerlerine göre çok çok silik görünür görünmez yani. bende ne yapacagımı şaşaırdım.adetti bekle dedi doktor daha geçmemiş dedi.yani inş hamileyizdir.hayırlısı olsun ama ben beklemeyi uygun görüyorum bende topiklerden okuyup dayanamadım bazıları 2.çizgiyi silik görüp adetine 5-6- gün varken kanda da çıktı ögrendim diye bende heveslendim.ama böle olunca kafam karıştı tabi ki:KK43:((((((((

canım ben doktora gittim gebelik başlamış canım kan testi olumlu çıktı 4 haftalık sanırım :nazar::nazar:

canım seni kötü etkelemek istemem ama seninle aynı durumda gibiyim.benimde bugünle birlikte adetime 5 gün var.dün test almıştım iki tane senin gibi 2 çizgi belirgin ama silik gibi çıktı görünüyo ama silik tam kırmızı değildi.sonra 2 tane daha aldım iananmayıp aynı testten aynı idarrımla yaptım yine bu defa hiç birşey yoktu.bende dayanamayıp bugün kan testi yaptırdım negatif çıktı.tabi ben ilçede oturoyorum ve hastane kalabalıktı yanlışlık varmı dikkatli bakılmadımı azda olsa yüksek mesela 2 falan bilmiyorum.başka bir test aldım yaptım artık çizgi varmı yoksa ben öle görmek istediğim için mi öle görüyorum ama digerlerine göre çok çok silik görünür görünmez yani. bende ne yapacagımı şaşaırdım.adetti bekle dedi doktor daha geçmemiş dedi.yani inş hamileyizdir.hayırlısı olsun ama ben beklemeyi uygun görüyorum bende topiklerden okuyup dayanamadım bazıları 2.çizgiyi silik görüp adetine 5-6- gün varken kanda da çıktı ögrendim diye bende heveslendim.ama böle olunca kafam karıştı tabi ki:KK43:((((((((

kanda negatif mi çıktı onu bilemem benim ki olmlu çıktı kan değerin yüzde kaç söyler misin bana

yaaaaaaaaaaa çok sevindim senin adına tebrik ederim.darısı benim başıma ve isteyenlerin başına inş.:))))kutlarım saglıcakla al kucagına.ne güzel böle haberler:)))))

kan değerini söyler misin canım

X