Adetten 3-4 gün önce yasanan belırtıler????

ifsumnadial

Rütbem Yok:)
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
484
11
Selam hanimlar basliktada okudugunuz üzere adet gününden 3-4 gün önce nasil belirtiler olusur yada olusurmu.kasik agrisi yorgunluk gögüslerde sislik ve acima bunun gibi seyler adet gününden öncede belirti verirmi???Cevaplarsaniz sevinirim.

oluyo tabi sık kasık ağrıları oluyo. ben de yaşıyorum. gögüslerim ağrıyo. karın altı bölgemde şişlik hissediyorum adetime 1 hafta var daha..

sanirim basligim yanlis anlasilmis...ben hamilelik belirtisi olarak sormak istemistim ama adet belirtisi sorusu gibi algilandi galiba.neyse soruyu tekrar soruyorum...hamilelik belirtisi olarak adet gününden 3-4 gün gibi ne gibi belirtiler oluyor.yani adet gününden önce hamile oldugunu anlayan varmi????

slm ben 2010 aralık annesiyim..4 aylık bi erkekğim var şuanda.benm adetime daha 4 gün vardı gidip test aldım ve pozitif çıktı bir çizgi net diğeri silik..çok yorgun hisediodum yüzümde bazı deişiklikler olmuş bunu eşim sölüo:) yani dieceğim o ki bence iilla adetim geçsin die bekleme içindn ne geliosa onu yap.biz ne söylesek boş sonuçta kişiden kişiye deişir herşey.umarım allah gönlüne göre verir..

bende 3 gün kala ögrendim canim,belim ve sirtim agriyodu cok.bi gece icimden geldi,evde hassas test vardi yaptim cok silik cikti sonraki günlerde belirginlesti..hayirlisi olsun

sanirim basligim yanlis anlasilmis...ben hamilelik belirtisi olarak sormak istemistim ama adet belirtisi sorusu gibi algilandi galiba.neyse soruyu tekrar soruyorum...hamilelik belirtisi olarak adet gününden 3-4 gün gibi ne gibi belirtiler oluyor.yani adet gününden önce hamile oldugunu anlayan varmi????

hamile kalmak için çaba gösterenler sorunu hemen anlıyor :ben ürnek:KK9::KK1:

ne belirtiler yaşadım sorma ..planlı bir bebek olmayacaktı yani psikolojik olamaz ....acaba hamilemiyim demeye başladım kasık ağrısı bek ağrısı ,bulantı tiksinme ne belirti varsa yaşadım göğüsler şişti v.s yinede adetim geçsin dedim 5 gün bekledim eşim bile hamilemisin sen falan diyordu ..5 gün gecikince kesin var dedim çünkü günüm geçmezdi ..test yaptım 5 dk sonra adet oldum ...bilmiyorum ama belirtiyle alakası yok bence ben buna kanaat getirdim .....arkadaşımın tek bir belirtisi yoktu..üstüne 2 gün adet gördü adet bitince benim ısrarımla test yaptı hamileydi .......inşallah istiyosan hamilesindir :KK71:

tesekkürler arkadaslar cevaplariniz icin biran ümitsizlige kapilmistim soruma kimse cevap vermeyince..adetime daha iki gün var bu ay klomen hapi kullandim cok ümitliyim.adet belirtisimi hamilelikmi bilmiyorum evet adet olacagim zamanda gögüslerim siser acir ama uyku hali hic olmamisti 3 gündür uyuyorum hala uykuya doymus degilim:))))neyse canim zaten tutmussa en gec bu hafta sonunda ögrenirim.

tesekkürler arkadaslar cevaplariniz icin biran ümitsizlige kapilmistim soruma kimse cevap vermeyince..adetime daha iki gün var bu ay klomen hapi kullandim cok ümitliyim.adet belirtisimi hamilelikmi bilmiyorum evet adet olacagim zamanda gögüslerim siser acir ama uyku hali hic olmamisti 3 gündür uyuyorum hala uykuya doymus degilim:))))neyse canim zaten tutmussa en gec bu hafta sonunda ögrenirim.

slm bende bu ay klomen kullandım ama çok korkuyorum adet olmak istemiyorum artık test yaparken tek çizgi çıksın istemiyorum o an çok kötü oluyorum çünkü inşlh hamişizdir

X