İzmir'de doğum için Çınarlı mı Kent Hastanesi mi?

ben ve nerdeyse ailemdekı herkes çınarlıda doğum yaptık ve çok şükür hiç bir sorun yaşamadık.ben de o zaman kentle çınarlı arasında kalmıştım ve bana da doktorum izmirdekı en ıyı anestezi ekibi çınarlı hastanesınde demişti.o da kentı tavsıye etmemişti.şimdi 2. kez hamıleyım ve k.yakada yenı acılan medıcal parkı düşünüorum.bilgisi olan var mı?

arkadaşlar çınarlıda yapan ya da yapıcak olan var mı nekadar ödediniz ya da ödiceksiniz? dr+ hastane 3200 dedi benim dr.

Merhabalar

7 aylık hamileyim.. Doğum için 2 hastaneden birini seçmem gerekiyor fakat bir türlü karar verebilmiş değilim. Doktorum dışardan gelecek.. Doktoruma göre Çınarlı öncelikli sırada. Ekibi daha iyi benim için diyor. Fakat onun ekipten kastı ebe ve anestezi uzmanları. Fakat ben Normal doğum istiyorum epidural de istemiyorum. Dolayısıyla beni ilgilendiren sadece ebe ve kendi doktorum.. Çınarlı hastanesi doğum konusunda güvenilir bir hastane fakat araştırmalarıma göre ekstra masraflar çıkartabiliyolarmış. Bebeğe çocuk doktoru baktı, aşı yapıldı, ped verildi vs..vs.. Bu durumda hoşlanmadım ayrıca doğum hatanesi olmasına rağmen bebek yoğun bakım ünitesi yok malesef... Kent hastanesi benim tercihim çünkü 5 yıldızlı otel konforunda bir hastane olduğunu düşünüyorum. Özel sigortam olduğundan ekstra bi para ödemicem. O yüzden lüksünden de yararlanmak istiyorum. Ayrıca Çiğli kent hastanesi evime çok çok daha yakın çınarlıdan. Tam teşekküllü bir hastane olması da ayrı bir artısı...

Kafam çok karışık açıkçası.. Doktorum doğumlarını çoğunlukla çınarlıda yaptırıyomuş.. Devamlı çınarlıyı meth etmesi ve normal doğum istiyorum dediğimde dayanamazsın epiduralliyi tercih et demesi beni kuşkulandırıyor.. Acaba çınarlıdan prim alıyor olabilirmi diye.. Görüşlerinizi yazarsanız çok sevinirim..
:)
canım bende ocak ayında cınarlıda doğum yapıcam sen nerde yaptın ve doktorun kımdı?ustunden zamn gecmıs baya konunun ama bende hastane arastrrken rastladım:)

bende bu hafta inş çınarlıda yapıcam doktorum turgutludan mufit özyiğit hastane 1350 alacak doktor 950 civarı.hepsi 2300 dedi doktorum.ama bu ay zam gelebilirmiş kızlar hastane öyle söyledi.

Kizlar merhabalar, 1 hafta icinde dogum yapicam ve epiduralli normal dogum olacak.. Kent ve ege saglik arasinda kaldim.. Hep farkli farkli yorumlar var.. Tavsiyesi olan var mi?

Arkadaslar benim doktorum ilk izmir de meltem Hanım'dı. Hamile kalınca ve hamileliğim boyunca problem Yaşayınca kordon da Nuray hanım a da gittim , bulantılarım ve kusmalarım için serum takviyesi verdi. Hiç birsey geçirmedi. 6 aylığa kadar kustum ve midem bulandı. Tam yemek yemeğe başladım , bu sefer de erken doğum kasılmalarım başladı. Dr meltem hiç ilgilenmedi, başka Dr gittiğimi öğrenince de fırça çekti. Onu bıraktım ve kordon da İbrahim yanık a gittim, çok soğuk bir Doktor. Kasılmalarımla ılk 2 ay ılgılendı , kasılmalarım gecıp normal e dönünce pek ilgilenmedı. Muahanesi 5 dk sürüyor . Soz sormadan cevap dahı vermezdi . Gecen yalancı doğum kasılmalarım başladı. Hiç ilgilenmedi bizi hastane muahane etmeye bile gelmedı. Şimdi kentten Dr orçun Sezer e gıdıyorum . Çok ilgili bir doktor. Şükür doktorumu buldum . Herkese tavsiye ediyorum. Paramla resmen rezil oldum diyebilirim. Şükür suan a Dr orcun bey e. Teşekkür . Doğuma 8 haftam kaldı

Arkadaşlar Merhaba ben 15 gün önce kent hastanesinde yaptım dogumumu. Ilk kizimi 2010 da Çınarlı da doğum yapmıştım ve cok memnun kalmıştım. Gerçi şimdi SGK ile anlaşmalı olduğu için nasıl bilmiyorum. Ama gel gelelim kent hastanesine.. orda doğum yapacağınız a gidin tarlada doğurun bari sinirleriniz bozulmaz. Hastane rezalet personel rezalet benim doktorum Allahtan dışarıda n adam gb işini bilen biriydi öyle kurtardı kendimi. Ancak hastanede sezaryen olmama rağmen 1 gece kaldım 2. Gece kalmadım koşa koşa kaçtım resmen. 11 ekim de doğum yaptim odanın üstünde tadilat vardı en az 3 saat matkap çekiç seslerini çektik ben ve diger hastalar.. bebek Hemşire si doğumdan 40 dk sonra bi zahmet geldi. Hastane bir fotoğrafçı ya sizi mecbur bırakıyor ki sormayın 70 yaşındaki babama versem o kamerayı daha güzel çekim yapardık üstüne üstlük geç geldiler. Oda süsleme si ise o kadar kötü ki iki tule 500 tl aldılar hastane doguma 3000 tl alıyor elinden gelen tüm gereksiz testleri bebeğe yaptırıyor. Uzun lafın kısası uzak durun

X