Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa Kadının Evliğiği İçin Uyumlu Erkek Hangi Burç Olmalı ?

oyle ama biz az kavga ederiz edincede tam ederiz sen esinden ayrilali cokmu oldu yoksa daha yenimi

resmi olarak yeni ama ayrılalı 1.5 sene oldu yaram kapanmadı anlıycağın çok ilgiszdi varsa yoksa arkları eve bağlı değildi öle işte acı günler gecirdim acaba dedim burçlarında etkisi var mıdır evlilik hayatına kişiye göre değişir tabi de genel olarak etkisni mreka ettim

bende boğa burcuyum.eski eşim oğlaktı.çok çok farklıydık.hayata bakış açımız yaşam şeklimiz farklıydı.ben özgürlüğüme düşkünümdür.aşırı kısıtlanmaya gelemiyorum.bende evcimenimdir.boğa burcunun bütün özelliklerini taşıyorum

bende boğa burcuyum.eski eşim oğlaktı.çok çok farklıydık.hayata bakış açımız yaşam şeklimiz farklıydı.ben özgürlüğüme düşkünümdür.aşırı kısıtlanmaya gelemiyorum.bende evcimenimdir.boğa burcunun bütün özelliklerini taşıyorum

hocam aslında boğa ile oğlak uymlu derler ama aslında yetiştiliş tarzı aile çok önemli burçlar genel hatları oluyor

Boğa ile evlilikte en uyumlu burç Yengeç ve Başak burcudur.. Yengeç evcimen anlayışlı duygusal sakindir.. Ilımlıdır. Başak ise çok detaycı ve ayakları yere sağlam basan bir burçtur. Detaycılıkları sıksa da , mantıkları Boğa’lar için süper bir durumdur. Bizden mantıklıdırlar :)

Boğa ve Terazi

birbirleri için yaratılmışlardır.
iki venüs burcu, ikisi de sanatçı ruhlu ikisi de güzelliklere ve rahata düşkün..
evlerinde barklarında mutlu mesut yaşasınlar
gezsinler dolaşsınlar
beraber kurslara etkinliklere katılsınlar
yesinler içsinler dünyanın tadını çıkarsınlar..:KK51:

Bildiğim kadarıyla başaklar boğa burçları için biçilmiş kaftanlar:44: ama onlar da burçların içinde en bahtsız bedevi olanlar :44::44:

yakınlarım arasında boğa bağyanı var 4-5 tane dümdüz mantık inat ve içlerine kapanıklar kesinlikle sosyal değiller...Ve evlendikleri erkeği köle yapmak istiyorlar kardeşimin nişanlısı da boğa burcu kız..her daim yönetmek istiyor fino köpeği gibi otur derse oturacak kalk derse kalkıcak bu kadarı da olmaz ya!Kısıtlanmaya gelemiyor ama herkesi kısıtlıyor aşırı alıngan ve kinci..Sürekli kendiyle ilgili dünya umrunda değil etrafıyla bir gün ilgilendiğini görmedim kendi rahat oldu mu eyvallah! gerisinden bana ne?:KK53:

Kardeşim biraz esnek olun geniş açıdan bakın dünyaya..Özgür bırakın sizi seviyorsa yine gelir yanınıza..di mi?Bir de ortamda bulunduğunuzda konuşun irtibat kurun çevrenizle..Susup izlemekle yetinmeyin..Kızla yemeğe gittik ağzını açmıyor sürekli olarak içinden bi şeyler düşünüp izliyor..Dışarıdan yaptığı o kadar antipatik görünüyor ki farkında değil.Kendi dünyanızdan çıkın dışarıda da bir dünya varrrr!Aloooooo kime diyorum boğa burçları..:KK28:

yakınlarım arasında boğa bağyanı var 4-5 tane dümdüz mantık inat ve içlerine kapanıklar kesinlikle sosyal değiller...Ve evlendikleri erkeği köle yapmak istiyorlar kardeşimin nişanlısı da boğa burcu kız..her daim yönetmek istiyor fino köpeği gibi otur derse oturacak kalk derse kalkıcak bu kadarı da olmaz ya!Kısıtlanmaya gelemiyor ama herkesi kısıtlıyor aşırı alıngan ve kinci..Sürekli kendiyle ilgili dünya umrunda değil etrafıyla bir gün ilgilendiğini görmedim kendi rahat oldu mu eyvallah! gerisinden bana ne?:KK53:

Kardeşim biraz esnek olun geniş açıdan bakın dünyaya..Özgür bırakın sizi seviyorsa yine gelir yanınıza..di mi?Bir de ortamda bulunduğunuzda konuşun irtibat kurun çevrenizle..Susup izlemekle yetinmeyin..Kızla yemeğe gittik ağzını açmıyor sürekli olarak içinden bi şeyler düşünüp izliyor..Dışarıdan yaptığı o kadar antipatik görünüyor ki farkında değil.Kendi dünyanızdan çıkın dışarıda da bir dünya varrrr!Aloooooo kime diyorum boğa burçları..:KK28:

boğa bayanları zamanında iyi acıtmış sizi.

arkadasım biraz baskınlık vardır bizde ama senin anlattığın kadar da değiliz be güzelim.ilgiyi sever boğalar erkeği onu etrafında döncek ölelerdir....ama sadık evcimen güven veren tipleriz.daha ne olsun dı mı ......:KK1:

erkek arkadaşımda bende boğa burcuyuz
küçücük bişeyde parlayıp inatlaşabiliyoruz
sanırım pek uyumlu olmuyo ya boğa boğa:)

boğa bayanları zamanında iyi acıtmış sizi.

Yok canım acıtma değil bu düz mantıklarını aşsınlar artık milenyumdayız di mi...Boğa kadınlarından bir kötülük görmedim doğrusunu söylersem ama biraz kardeşimin nişanlısı entrikalar çevirdi hepsi bu ona karşı nefret duymuyorum üzülüyorum yalnızca...:nazar:

trendy 21 Balık=Alık ya kızmayın şaka yapıyorum..Balık kendi dünyasında yaşar benim normal erkek arkadaşlarım hep balık yengeç ve başak oldu ilginç di mi?Nedense bir aslan koç olmadı?Çünkü onlar sakin ve soğukkanlılar bizim gibi tez canlı değiller.Yengeç erkek arkadaşlarıma bütün sorunlarımı rahatça anlatırdım iyi bir dinleyiciler...Ama dikkat ederseniz evlenmedim çünkü fazla pasifler sıkılırdım dım dım duma duma dummm..

Son düzenleme:
X