Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa Kadının Evliğiği İçin Uyumlu Erkek Hangi Burç Olmalı ?

Yok canım acıtma değil bu düz mantıklarını aşsınlar artık milenyumdayız di mi...Boğa kadınlarından bir kötülük görmedim doğrusunu söylersem ama biraz kardeşimin nişanlısı entrikalar çevirdi hepsi bu ona karşı nefret duymuyorum üzülüyorum yalnızca...:nazar:

trendy 21 Balık=Alık ya kızmayın şaka yapıyorum..Balık kendi dünyasında yaşar benim normal erkek arkadaşlarım hep balık yengeç ve başak oldu ilginç di mi?Nedense bir aslan koç olmadı?Çünkü onlar sakin ve soğukkanlılar bizim gibi tez canlı değiller.Yengeç erkek arkadaşlarıma bütün sorunlarımı rahatça anlatırdım iyi bir dinleyiciler...Ama dikkat ederseniz evlenmedim çünkü fazla pasifler sıkılırdım dım dım duma duma dummm..

benim eşim balık,,bukadarda olmaz benim burcumla bi alakası bile olmayan adam benle aynı şeyleri yapıyo,,çok zıttız,,heleki ikimizdede bi inatçılık var felaket hemde,,ama boğada yani bende inat olması gerekmiyomu,,balıklara noluyo senin burcunda inatçılık yok diyorum,,hayır ben inatçıyım diyoo:63:

evlilik konusunda fikrim yok ama bence bir boğayı anlayabilecek en iyi burç yine boğadır çünkü düşünsenize kızlar (belki tüm boğalar için geçerli değil ama) karakterler aynı, kaprisler aynı, alışkanlıklar aynı hatta çoğunlukla düşünceleriniz bile aynı. bence uyum budur. :KK16:

arkadaslar ben boğa benim erkek arkadasım balık çok inat dengesiz ilgisiz siz nasıl tanırsınız balık burcunu anlasabilirmiyiz

Ben boğa burcuyum eşimde boğa burcu sakın rahat huzurlu bir hayatımız var.isteklerimiz düşüncelerimiz beklentilerimiz aynı.ama ben heyecan arıyorum dolu dolu yasamalıyım dıyorsanız olmuyor.boga= boga >sakinlik huzur mutluluk...

arkadaslar ben boğa benim erkek arkadasım balık çok inat dengesiz ilgisiz siz nasıl tanırsınız balık burcunu anlasabilirmiyiz

bildiğim kadarıylA balık erkkeleri sevgilerini göstermezler tabiri caizse tam bir odunlar.sözde içlerinden severlermiş.bide balık için duygusal derler.bende boğayım.ve tüm özelliklerini taşırım.akrep boğa nasıl olur acaba bilen var mı ?

bende boga burcuyum ve ozellıklerının hepsını tasıyorum ve sasırıyorum benımle butunlesıyor burcum resmen:))
nısanlım aslan ıkımızde baskınız ne ben alttA KALMAYI KABULLENIYORUM NE O ORTAYI BULAMIYORUZ BI TURLU
BEN DIK KAFALIYIM ODA OYLE NOLCAK BILMIYOM AMA BIRBIRIMIZI DE COK SECIYORUM ASLINDA COK ZIT OLMAMIZA RAGMEN NASIL BUKADAR ANLASTIGIMIZA SASIRIYORUM BOGA KADINI HER ZAMAN AKILLI KENDINDEN EMIN VE YERE SAGLAM BASAR YANI DIBINI GORMEDIGI DENIZE OYLE LAFF DIE DALMAZ IYI NIYETLIDIR AMA APTAL DEGILDIR :))

bir boga burcu olarak ufak bı analız yapayım nacizane :)
boga-oglak : birbirlerini anlarlar ve güven duyarlar.. uyumlu olacagını dusunuyorum. sayet en onemlı nokta boganın ılgısını cekıp cekmediği. cunku gorunuse karızmaya onem veren bogaların zor kesfedecegı tıp
boga - balık : balık bogadan cabuk etkılenır tabırı caısse kopek gıbı sever ılgıye bogar sadıktır. aradıgını buldugunu dusunur. ama cok ınattır. bıttı dersenız sız gelmeden gelmez tukurdugunuzu yalayabılırsınız
boga - boga : pek uyumlu degıl boga erkeklerı bayanlarına oranla daha pasıf ıtmeden yurumezler
boga - yengec : balıga yazdıgımın aynısı :) tekk fark yengecın cok ınadı yoktur. ümidi kesene kadar red etsenızde gelecektır. ama umıdı kestıgı anda asla donmez
boga - basak : uyum harıkası
boga - aslan : çekim var ancak boganın odun vermesı gereken 1 ılıskı
boga akrep : çekim var ama boganın ınadı akrebın kıskanclıgıyla zor
boga - terazı : denemedim :KK70: ama bayanlarıyle genel anlamda anlasıyor gıbı dursamda derınlemesıne bakıldıgında tahammul edemiyorum

BALIK=ALIK Ben bunu bilir bunu söylerim...Kızmayın şaka yaptım...Balık erkeği sakin görünse de ihtiraslı ve felaket alıngandır....Erkeğe yakışmayan tüm özellikler onda mevcıttır:duygusallık,alinganlık,inat,küsme,anneye aşırı düşkünlük(tamam sevsin güzel bir şey ama aşırı bağımlılık yani bilemiyorum) ,değişkenlik,tutarsızlık,çocuksuluk....aşırı merhamet,aşırı sinir...vb...:KK4::KK53::26:

ben boğa burcuyum burcun özelliklerini tasıyorum ayakları sağlam basan risk almayı sevmeyen evcimen eşimin kova burcuydu hiç bi konuda anlaşamdık ve boşandık tabi farklı problerde vardı ama gene burç uyumuna baktım bğa ile kova anlamal cıktı

çok çok eski erkek arkadaşım kovaydı, hiç anlaşamadık, iyi yapmışın :KK34:

ben en çok teraziyle anlaşırım, boğa-terazi mükemmel uyum :KK16:

Son düzenleme:
..........................................

Son düzenleme:
ben boğa burcuyum, sevgilim kova burcu ve genel olarak anlaşamıyoruz. hayata aynı pencereden bakmıyoruz ama çok da seviyoruz birbirimizi. evlenecek miyiz, ayrılacak mıyız bilmiyorum. ama ikimizde inatçıyız. bazı fedakarlıklar yapıyoruz ama genel olarak herkes kendi bildiğini yapmaya diretiyor....:KK50:

Ben boğa kadını olarak, yine boğa, oğlak, başak, yengeç ve akreplerle çok iyi anlaşıyorum. Diğerleri malesef cıkk:KK19:

X