Sayfa: 1/4 123 ... SonSon
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 4 aylık bebek diş çıkarır mı?

1. Konu Sahibi : pitirsen #1

4 aylık bebek diş çıkarır mı?

bebeğim 4 aylık bir haftadan beri sadece gece meme emiyor gündüz çok huzursuz ağzından salya geliyor meme verdiğim zaman avazı çıktığı kadar bağırıp ağlıyor ne yapıcam bilmiyorum.doktora götürsem diş çıkarıp çıkarmadığını anlarmı?

2. Konu Sahibi : pitirsen #2
    Alıntı pitirsen kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bebeğim 4 aylık bir haftadan beri sadece gece meme emiyor gündüz çok huzursuz ağzından salya geliyor meme verdiğim zaman avazı çıktığı kadar bağırıp ağlıyor ne yapıcam bilmiyorum.doktora götürsem diş çıkarıp çıkarmadığını anlarmı?
    benım kızım şuan 6.5 aylık .4 aylıkkken aynı şeylerı benımkıde yaptı. sasğlık ocağına aşıya götürdüğümde dr a göstermiştim yok canım daha erken belkı memeyı istemıyordur bazen bebekler böyle yapar sen meyve püresi falan da ver ama memeyıde ısrarla vermeye devam et o sonra alır dedı. ama ben direk dişe yormuştum. dedığim gibide oldu kızımın 1veya 2 hafta sonra altta 2 tane dişi çıktı. hatta buu ara gene yaptı ilki kadar olmasada şimdide üst dişi çıktı.

3. Konu Sahibi : pitirsen #3
    evet canım benım oglumda 4 aylıkken ılk dısını cıkarmıstım olabılır yanı ama erken dıs cıkaran bebekler ıcın erken dıslerı curur dıyolar ınsallah curumez

4. Konu Sahibi : pitirsen #4

evet çıkarabilir

üç aylık bebeğin bile çıkardığını duymuştum çıkarabilir ve benim oğlumda beş buçuk aylıkken çıkardı...

5. Konu Sahibi : pitirsen #5
    peki böyle meme emmemeye devam mı edecek sizin bebekler diş çıkardıktan sonra emdilermi ?

6. Konu Sahibi : pitirsen #6
    Giriş tarihi
    Jan 2011
    tabi devam edicek. diş çıkarması emzirmeye engel değilkii

7. Konu Sahibi : pitirsen #7
    saolun biraz olsun rahatladım inşallah emer

8. Konu Sahibi : pitirsen #8
    Giriş tarihi
    Sep 2009
    ben 3 aylık çıkarmışım ..neden olmasın..ama bebeğimin sıkıntıları 3-4 aylıkken başladı 6 bucuk ayında patladı dişi.

9. Konu Sahibi : pitirsen #9
    benim kızımda tam 4 aylık benimkide çok tükürük atıyor ağzından öle dökülüyor resmen sürekli elleri ağzında göğsümü ısırıyo damaklarıyla bazen acıtıyor resmen bazende emerken bile ağlıyor aynen.doktor ellerini yaladığını görünce dişleri kaşınıyo heralde dedi bu gün diş kaşıyıcı aldım ağzının içine sokuyo bastıra bastıra

10. Konu Sahibi : pitirsen #10
    benim oglum 4.5 aylik olmamisti alttan 2 dis cikardi.
    aile hekimiminde 3.5 aylikken cikarmis cocugu.sen bile anlarsin canim kizarik ve kabariksa yakindir gelmesi.

Sayfa: 1/4 123 ... SonSon