Çocuk Hastalıkları 4 aylık bebek diş çıkarır mı?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
benim kızımda 4 aylıkken diş çıkardı, 1 hafta çok uğraştırdı beni, ishal, ateş.. şimdi üstteki dişler geliyo, yandık..

benim oglumda dis cikartiyormus dun doktoru soyledi daha 3ay 19 gunluk huysuz salyalari akiyor ne kadar surucek bu bole?

olabilir benimde oğlum 9 aylık ilk dişini 5. ayına girdiğinde çıkarmıştı bu aralarda diş çıkarıyor şuanda 6 dişi var sanırım 7 ve 8 de yolda çok huzursuz oluyorlar işimiz zor sabır versin rabbim

bu arada bizim dr umuz ZYMAFLUOR diye bir tablet verdi ezip suyla veriyorum istersen bi sor dr araştır biraz faydasını gördüm ben

bebeğim 4 aylık bir haftadan beri sadece gece meme emiyor gündüz çok huzursuz ağzından salya geliyor meme verdiğim zaman avazı çıktığı kadar bağırıp ağlıyor ne yapıcam bilmiyorum.doktora götürsem diş çıkarıp çıkarmadığını anlarmı?

elini güzelce yıka serçe parmağınla masaj yap anlarsın zaten çıkıp çıkmadığını:))))bu arada benimde oğlum 4,5aylık bugün çok huysuzdu 1haftadır beni emmemek için hep ağlıyodu zaten birde hergün kaka yapan oğlum 2 günde bir yapmaya başladı..bugün durmadı carpol verdim biraz düzeldi ben ağrısı var sandım elime yıkadım dişetlerine masaj yapacaktımki 2 alt dişi çıkmışşş.:))çok mutlu bir andı ya anlatamam hemen herkese haber verdim:)))bizede doktor yok daha salya akıtır ama en az 6 aylıkken çıkarır ama 8ayda çıkarmaya başlar demişti:)))))

böyle devam ederse aç kalacak çünkü hiç emmiyor ben süt pompasıyla sağıp vermeye çalışıyorum onu bile ağlayarak çığlıklar atarak içiyor yarın doktora götürücem bakalım diş mi başka birşey mi anlamadım

canım benim 2 aylıktı oğlum salya akıtmaya başladı 4,5aylık bugün çıktı:))bir aydır beni emmemmek için elinden geleni yapıyodu ama son bir hafta sadece şunlar oldu kakasını 2 günde bir yaptı,iştahı kesildi beni emmediki kucağıma alıp yatırdığımda bağırarak ağlıyodu ...bugün çok huysuzdu hep ağladı kuzum ama çok şükür dişleride çıktı:)))bende pompa kullanıyorum canım emmiyo ağlıyoo :)

benimkide 4 aylık.yazılanları okudukça zor günler bizi mi bekliyor diyorum:18:

çok şükür benim tosunum çok kolay çıkardı bugün çok huysuzdu ve bugünde çıkardı maşşallah ateşte yok ...ama 4,5aylık çürür diyolar ama oğlum 8600kg boyuda 69cm doktorumuz bünyesi kuvvetli maşşallah dedi zorlukta çekmedik alt iki dişi çıktı inşallah diğerlerindede zorluk çekmeyiz:)))

mrb arkadaşlar.ben siteye yeni üye oldum ve ilk yazım bu konu hakkında olacakmış demek.benim kızım 3 aylık ve alttan kesici dişleri çıkıyor.çok erken hiç beklemiyordum.çünkü erken çıkan dişler saglam olmuyor.çabucak çürüyor.ilk kızımdan biliyorum.o 4.5 aylıkken cıkarmıştı.dişleri bebekligi boyunca hep çürüktü.hatta arkadakiler kömür gibiydi.ama bu bebegim onuda geçti.3 aylıkken diş çıkarıyor.1 haftadır cok huzursuz uykuya dalamıyor dalsada hemen uyanıyor salya akıtıyor vede gündüzleri pek emmek istemiyor.dentinox krem sürüyorum ama pek bi etkisi yok.bugün saglık ocagında kontrolü vrdı ebe ye söyledim yanılmış olma dedi bana.bugüne kadar hiç gelmemiş ona. tüm bebeklerimize geçmiş olsun:)))))

Benim kızım 4 ay 4 günlük oldu bi baktım ki alttan 1tane dişi çıkmış.inanılmaz derecede mutlu oldum :)
ama buradaki yorumları okuyunca üzüldüm erken çıkan diş çürük olurmuş diyenler var :KK43: gerçekten doğru mu acaba :KK50:

Benim kızım 4 ay 4 günlük oldu bi baktım ki alttan 1tane dişi çıkmış.inanılmaz derecede mutlu oldum :)
ama buradaki yorumları okuyunca üzüldüm erken çıkan diş çürük olurmuş diyenler var :KK43: gerçekten doğru mu acaba :KK50:

Benim kızımda 4aylık ama aşırı tükürük salgılıyor sanırım benim kızımda diş çıkarıcak biraz uyku düzenide kalmadı.Ama yinede güzel şeyler sevgili anneler biraz sabırlı olmamız gerekiyor.:26::26:

Benim oglum tam 5 bucuk aylik. Bir ay once falan salyalar cesme gibiydi herhalde dis cikaracak demistim ama yanlis alarmmis. Simdi de eli hep agzinda hatta benim elim de dahil.her seyi agzina goturuyor. Ama daha dis kemerinde oyle sertlik falan yok. Bekliyoruz bakalim biraz gec olacak herhalde bizimki

benim oglum 4.5 aylik olmamisti alttan 2 dis cikardi.
aile hekimiminde 3.5 aylikken cikarmis cocugu.sen bile anlarsin canim kizarik ve kabariksa yakindir gelmesi.
70 gunluk bebegim var. Birkac gundur cok huzursuz. Ara sira agzindan tukuruk sizdiriyor. Emerken bir anda birakip avazi ciktigi kadar bagiriyor. Normalde gaz sorunumuz var ama boyle yapmiyordu hic. Dis cikarmasi normal mi bu ksdar kucukken?

X