Sayfa: 1/5 123 ... SonSon
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kararsızım sizce mavi nasıl durur? Hangi renkle kombin olur? Yoksa şu mu?

1. Konu Sahibi : aciyok1rocky1aciyok #1

Kararsızım sizce mavi nasıl durur? Hangi renkle kombin olur? Yoksa şu mu?

Merhaba , salon takımı seçenekleri bakınırken karşıma turkuaz mavisi kadife harika koltuklar çıktı.

Ben çok hoşlandım , avangard tarza güzel gitmiş bu renk ..
    Sadece bunu salonda nasıl kombinleyebilirim bilemedim.
    Perdelerim nasıl olmalı , ne renk , ne tarz yemek mobilya takımı ile uyumlu olur?
    Halım nasıl olmalı ?

Salonumda ayrıca tv ünitesi de olucak.
    Yani aslında oturma odası işlevselliğinde bir salon , avangard seviyorum ..
    En önemlisi de salonumu boğmak istemiyorum , ferah , huzurlu ve şık olsun istiyorum.

Yoksa maviden vazgeçmeli miyim?

Beğendiğim birkaç modeli daha ekleyeceğim , umarım fikir konusunda yardımcı olursunuz.

İlerleyen sayfalarda başka model ve renk seçenekleri de var kızlar .

Düzenleyen: aciyok1rocky1aciyok Düzenleme Tarihi : 10-04-2011 Düzenleme Saati :19:22

2. Konu Sahibi : aciyok1rocky1aciyok #2
    Giriş tarihi
    Oct 2007
    bence çok hoş ve iddalı mavi seviyorsan çok güzel

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-02-2015

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 207 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudu düzelmeye devam ediyor. Gövdesi uzar ve duşusu daha dik olur. Rahminizin boyu artık küçük bir greyfurt büyüklüğünde. Bu hafta sonunda bebeğiniz yaklaşık 30 ml (3 çorba kaşığı) amniyotik sıvı işçinde yüzüyor olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

3. Konu Sahibi : aciyok1rocky1aciyok #3
    Ayyy bayıldımmmmmm

4. Konu Sahibi : aciyok1rocky1aciyok #4
    Bir mimar olarak cok begendim, oldukca iddiali.. Ayrica Beyaz ve maviye mor da eklenebilir. Petrol mavisi ile mor cok uyumlu...

5. Konu Sahibi : aciyok1rocky1aciyok #5
    Alıntı derman kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bence çok hoş ve iddalı mavi seviyorsan çok güzel
    Giysilerimde turkuaz mavisi kullanmayı severim ama mobilyada aklımdan geçmemişti hiç
    İddialı evet , bu rengin yorumu budur

Olumlu yorumlar geldi , içim rahatladı.

Teşekkür ederim.

6. Konu Sahibi : aciyok1rocky1aciyok #6
    Giriş tarihi
    Oct 2007
    hem evede uğurlu gelir böyle renkler çok aydınlık olur beyaz ve mavi nazardanda korurur

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-02-2015

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 207 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudu düzelmeye devam ediyor. Gövdesi uzar ve duşusu daha dik olur. Rahminizin boyu artık küçük bir greyfurt büyüklüğünde. Bu hafta sonunda bebeğiniz yaklaşık 30 ml (3 çorba kaşığı) amniyotik sıvı işçinde yüzüyor olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

7. Konu Sahibi : aciyok1rocky1aciyok #7
    Alıntı simurgh kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Bir mimar olarak cok begendim, oldukca iddiali.. Ayrica Beyaz ve maviye mor da eklenebilir. Petrol mavisi ile mor cok uyumlu...
    Güzel fikir
    Çok şanslıyım ,sayenizde işinin ehlinden fikir almış oldum , teşekkür ederim.

8. Konu Sahibi : aciyok1rocky1aciyok #8
    Alıntı derman kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    hem evede uğurlu gelir böyle renkler çok aydınlık olur beyaz ve mavi nazardanda korurur
    Ayyyy inşallah , elemtere fiş kem gözlere şiş

9. Konu Sahibi : aciyok1rocky1aciyok #9
    Giriş tarihi
    Mar 2011
    koltuk tek kelimeyle harika. .

10. Konu Sahibi : aciyok1rocky1aciyok #10
    Giriş tarihi
    Jan 2011
    2 3 hafta önce yemekteyizdeki bi bayanınnn salonu tukuaz mavi ve beyazdııı..okadar hoşuma gitttikiii okadar hoş durmuski perdelerii herşeyi uydurmustuuu.....kimsenin aklına gelebileceğiii düşünebileceği bi renk değilll çünküü ama herkesin salonundan farklıydıııı..bulabilirsen internetten bulsan belkide 1 ay öncekiii inan hatırlamıom ismini cismini ama kadının salonuna hayran kalmıstım turkuaz mavi ve beyaz kullanmıstı salonunda başka hiç bir renk yoktuuuu seninde olabilir neden olmasınnn

Sayfa: 1/5 123 ... SonSon