Kararsızım sizce mavi nasıl durur? Hangi renkle kombin olur? Yoksa şu mu?

aciyok1rocky1aciyok

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2010
652
7
Merhaba , salon takımı seçenekleri bakınırken karşıma turkuaz mavisi kadife harika koltuklar çıktı.

Ben çok hoşlandım , avangard tarza güzel gitmiş bu renk ..
Sadece bunu salonda nasıl kombinleyebilirim bilemedim. :26:
Perdelerim nasıl olmalı , ne renk , ne tarz yemek mobilya takımı ile uyumlu olur?
Halım nasıl olmalı ?

Salonumda ayrıca tv ünitesi de olucak.
Yani aslında oturma odası işlevselliğinde bir salon , avangard seviyorum ..
En önemlisi de salonumu boğmak istemiyorum , ferah , huzurlu ve şık olsun istiyorum.

Yoksa maviden vazgeçmeli miyim?

Beğendiğim birkaç modeli daha ekleyeceğim , umarım fikir konusunda yardımcı olursunuz.

İlerleyen sayfalarda başka model ve renk seçenekleri de var kızlar .

1102201122531235.jpg

Son düzenleme:
Bir mimar olarak cok begendim, oldukca iddiali.. Ayrica Beyaz ve maviye mor da eklenebilir. Petrol mavisi ile mor cok uyumlu...

hem evede uğurlu gelir böyle renkler çok aydınlık olur beyaz ve mavi nazardanda korurur:KK71:

2 3 hafta önce yemekteyizdeki bi bayanınnn salonu tukuaz mavi ve beyazdııı..okadar hoşuma gitttikiii okadar hoş durmuski perdelerii herşeyi uydurmustuuu.....kimsenin aklına gelebileceğiii düşünebileceği bi renk değilll çünküü ama herkesin salonundan farklıydıııı..bulabilirsen internetten bulsan belkide 1 ay öncekiii inan hatırlamıom ismini cismini ama kadının salonuna hayran kalmıstım turkuaz mavi ve beyaz kullanmıstı salonunda başka hiç bir renk yoktuuuu seninde olabilir neden olmasınnn

2 3 hafta önce yemekteyizdeki bi bayanınnn salonu tukuaz mavi ve beyazdııı..okadar hoşuma gitttikiii okadar hoş durmuski perdelerii herşeyi uydurmustuuu.....kimsenin aklına gelebileceğiii düşünebileceği bi renk değilll çünküü ama herkesin salonundan farklıydıııı..bulabilirsen internetten bulsan belkide 1 ay öncekiii inan hatırlamıom ismini cismini ama kadının salonuna hayran kalmıstım turkuaz mavi ve beyaz kullanmıstı salonunda başka hiç bir renk yoktuuuu seninde olabilir neden olmasınnn

Hadi yaa , tüh , harika fikir olurdu görseydim.

mavi koltuklara bayıldımm beyazla olur en güzel bence perdeleride uydurursun bak grili tonlarda hoş olur perdeler avangard tarza osmanlı desenli perdeler çok hoş duruyor bence maviden vazgeçme çok şık bir tercih olur halıda gri tonlarında olabilir mobilya full beyaz olursa boğmaz hem

mavi koltuklara bayıldımm beyazla olur en güzel bence perdeleride uydurursun bak grili tonlarda hoş olur perdeler avangard tarza osmanlı desenli perdeler çok hoş duruyor bence maviden vazgeçme çok şık bir tercih olur halıda gri tonlarında olabilir mobilya full beyaz olursa boğmaz hem

Evet gride yakışıyor maviye , gri üzerine mavi çiçek - dal desenli güneşlikler kullanılabilir güzel fikir.
Krem gri mavi göz yormayan desenlerde halı olabilir..
Mobilya konusunda beyaz doğru olucak sanırım ben de senin gibi düşünüyorum.

Kızlar bu koltuklara uyacağını düşündüğünüz mobilya, aksesuar , halı , ne olursa resim ekleyin lütfen olur mu? Fikirlerinize ihtiyacım var.

X