Saç Kesim Şekilleri Düz sac sekilleri

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Benim çok uzun ve düz ama hacimli allahtan ben yandan ayırıp salık kullanıyorum o yüzden
Perçem kullanabilirsin düz saçta çok hoş duruyo atkuyruğuda çok güzel oluyo :KK69:
Gece örüp yatabilirsin sabah hafif dalgalı olunca çok güzel oluyo boşver tarama :KK66:
Ama benim saçım hiç maşa tutmuyo seninki de tutmuyodur belki o yüzden o konuda bişey söyleyemem :KK43:

düz açını banyodan cıkınca topuz ya ama tabii hafif nemli olacak sacın bi kaç sonra actıgında hafif dalgalı ve hacimli saçlara sahip oldugunu göreceksin.ben öyle yapıyorum memnunum

bi de eger oval bi yüüzün varsa yandan kahkül olayına girebilirisin o da iyi durur,ama yuvarlaksa veya uzun bi yüzün varsa hiç yapma çünkü deneyen arkadsların güzel olmadı yani

düz bi saçın varsa ve kısaysa o zaman kullanmak daha kolay bence ay ne cok sey söyledim kimse yazmıyo ya brainstorm yapalım:KK1:

benim de saçlarım düz yandan ayırıp kullanıyorum perçemim var biraz uzunca. onun dışında kızlar da sölemiş kahkul güzel duruyo düz saçta ama alnın darsa pek tavsiye etmem pek hoş görünmüyo bence. kahkulü daha çok alnı geniş olanlar tercih etmeli.
onun dışında da mesela her yere değilde böyle seyrek olarak saç uçlarına doğru bukleler atabilirsin sanki düz fön çekmiş araya da doğal bukleler atılmış gibi duruyo hoş görünüyo cnm :)

kahkül gerçekten güzel duruyo ama kullanımı da biraz zor.maşa falan hak getire bnm saça hiç biişey tutmuyo:KK43:

Efsuncum benim saçlarım da dümdüz,ince telli,ne maşa tutar ne dalgalı fön,

Açık kullandığımda çok güzel ama iş yerinde mutlaka derli toplu kullanmak gerekiyo,

Hem de çok rahat iş yapamıyo insan saçlar açıkken,:KK53:

Yıllardır aynı model kullanıyorum,bi ara okuldayken su dalgası yaptırmıştım,o da altı ay falan dayandı,geri eski düz halini aldı yani,

Arada bi bugidi ile sarıp yatıyorum,ancak öyle bukle ve dalga yapabiliyorum,o da iki gün dayanıyo işte,:KK37:

Kahkül denemek istedim hep ama hiç cesaret edemedim açıkcası bugüne kadar,

Şöyle güzel balık sırtı örebilen bi arkadaşım da yok yakınımda yani,örsem model yapsam olmuyo işte,

Kalıcı büyük dalgalar yaptırmak istiyorum su dalgasında olduğu gibi ama hangi kuaföre sorduysam yine ince dalga

olur çok ince telli saçların dedi,

Napalım böyle devam ediyoruz kullanmaya işte....
:KK31:

benim de saçlarım düz yandan ayırıp kullanıyorum perçemim var biraz uzunca. onun dışında kızlar da sölemiş kahkul güzel duruyo düz saçta ama alnın darsa pek tavsiye etmem pek hoş görünmüyo bence. kahkulü daha çok alnı geniş olanlar tercih etmeli.
onun dışında da mesela her yere değilde böyle seyrek olarak saç uçlarına doğru bukleler atabilirsin sanki düz fön çekmiş araya da doğal bukleler atılmış gibi duruyo hoş görünüyo cnm :)
doğal da duruyor gerçekten.

Düz saç en avantajlı saç modeli bence, hiçbir şekil veremiyorsan ön tarafta çene hizandan kat verdir ama arkalarda hiç kat olmasın. dümdüz kullanırsın, ister sağa at ister sola havalı da duruyor. benim yıllardır öyle saçlarım her zaman da iltifat topluyor.

at kuyruğu yap çık en şahane saç seninki

balerin topuzu hoş oluyor saç düz olduğu için üstler kabarma falan yapmıyor

X