Sayfa: 1/4 123 ... SonSon
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Forever Living (ALOE VERA) Hakkında yardım !

1. Konu Sahibi : kumralimkumral #1

Forever Living (ALOE VERA) Hakkında yardım !

Arkadaşlar merhaba, yakın bir arkadaşım bu ürünleri tavsiye etti cildim için. İnternetten araştır istersen dedi. Doğalmış ve çok memnunmuş şöyle bir baktımda olumlu yorumlar olumsuzlara kıyasla daha fazla ama ben tabiki her zamanki gibi önce KK nın fikirlerini almak istedim. Kullananınız var mı ? yararları veya zararları hakkında bilgilendirir misiniz? Yardımlarınız bekliyorum lütfenn
    Düzenleyen: kumralimkumral Düzenleme Tarihi : 11-04-2011 Düzenleme Saati :11:42

2. Konu Sahibi : kumralimkumral #2
    Alıntı lavinia06 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Arkadaşlar merhaba, yakın bir arkadaşım bu ürünleri tavsiye etti cildim için. İnternetten araştır istersen dedi. Doğalmış ve çok memnunmuş şöyle bir baktımda olumlu yorumlar olumsuzlara kıyasla daha fazla ama ben tabiki her zamanki gibi önce KK nın fikirlerini almak istedim. Kullananınız var mı ? yararları veya zararları hakkında bilgilendirir misiniz? Yardımlarınız bekliyorum lütfenn
    merhaba tesadüfen gördüm konunuzu
    foreverin ürünleri kullandığımız kadarıyla gerçekten çok güzel ayrıca bir yakınım bölge müdürü bu yüzden hiç bir kötü yanını duymadım şimdiye kadar ama size tavsiyem burdan yorumları aldıktan sonra size en yakın distribütörlükle görüşüp karar vermenizdir cilt ürünlerinden çok memnun olan arkadaşlarımda var inşallah sizde fayda görürsünüz...

3. Konu Sahibi : kumralimkumral #3
    Alıntı leyna kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    merhaba tesadüfen gördüm konunuzu
    foreverin ürünleri kullandığımız kadarıyla gerçekten çok güzel ayrıca bir yakınım bölge müdürü bu yüzden hiç bir kötü yanını duymadım şimdiye kadar ama size tavsiyem burdan yorumları aldıktan sonra size en yakın distribütörlükle görüşüp karar vermenizdir cilt ürünlerinden çok memnun olan arkadaşlarımda var inşallah sizde fayda görürsünüz...
    Teşekkür ederim, evet burdan yorumları okuyup arkadaşımla irtibata geçebilirim.Fikirleriniz için sağolun umarım bende faydasını görürüm

4. Konu Sahibi : kumralimkumral #4

mutlaka dene

Alıntı lavinia06 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster

yha ben bunların savunucusu gibi oldum ama cidden ürünler süper.ben kozmetiğe karşı olmama rağmen kayıtsız kalamadım hep ıvır zıvır bişiler kullandım.avon oriflame rejuvi whisy hepsinden.inanır mısın bi halt anlamadım hiç :))

ama bunları kullanalı kısa bi süre oldu hemen fark ediliyor.aloe verayı duyup netten çok araştırmıştım.mucizevi bişi.ama diğer markalarda sadece "aloe veralı" ürünler dunuluyodu.yani yüzde 99 kimyasal yüzde bir aloe vera.ama bunlaa bakınca patentlerinin bunlarda olduğunu öğrendim.içeriklerini al bi doktora götür eğer aksi bi durum belirtirse gel beni öldür :))))))))
    tereddüt etmene gerek yok ama onların önerilerini dikkate al.ve verdikleri listede omega ile propolis var mı ii bak.çünkü onlar çok önemli

5. Konu Sahibi : kumralimkumral #5
    Alıntı omayraa kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    yha ben bunların savunucusu gibi oldum ama cidden ürünler süper.ben kozmetiğe karşı olmama rağmen kayıtsız kalamadım hep ıvır zıvır bişiler kullandım.avon oriflame rejuvi whisy hepsinden.inanır mısın bi halt anlamadım hiç :))

ama bunları kullanalı kısa bi süre oldu hemen fark ediliyor.aloe verayı duyup netten çok araştırmıştım.mucizevi bişi.ama diğer markalarda sadece "aloe veralı" ürünler dunuluyodu.yani yüzde 99 kimyasal yüzde bir aloe vera.ama bunlaa bakınca patentlerinin bunlarda olduğunu öğrendim.içeriklerini al bi doktora götür eğer aksi bi durum belirtirse gel beni öldür :))))))))
    tereddüt etmene gerek yok ama onların önerilerini dikkate al.ve verdikleri listede omega ile propolis var mı ii bak.çünkü onlar çok önemli
    Çok teşekkür ederim evet çoğunlukla olumlu seyler duydum bakalım göz kremini alıp deniycem umarım güzel sonuç alırımm

6. Konu Sahibi : kumralimkumral #6
    kesınlıkle cok guzel urunler,ben kullanıyorum tonikleri tıpkı su gıbı nemlendırıyor ve hıc agresıf yapılı degıl asla kızartmaz,yıpratmaz ve sıvılceyı parlamayı azaltır.

7. Konu Sahibi : kumralimkumral #7
    Bundan birkaç yıl önce propolisli bir nemlendiricisini kullanmıştım ve gerçekten beğenmiştim :)

akneye meyilli bir cildim olmasına rağmen hem sivilce problemi yaşamamıştım hem de nemlendirmesinden memnun kalmıştım ;)

8. Konu Sahibi : kumralimkumral #8
    diğer ürünlerini bilmem ama hazirandan bu yana kullandığım göz kremınden hiç memnun kalmadım, gün içerisinde süreklı yenıleme ıhtıyacı duyuyorum kı bana günde 2 kez dendi 2 ay günde 2 kez kullandım ama göz altlarımı hiç nemlendirmiyordu.Gün içerisinde yenıleme ıhtıyacı duyuyorum. kısacası göz kremınden hiç memnun kalmadım...

9. Konu Sahibi : kumralimkumral #9

forever living ürünleri

forever living ürünlerinden 5 kişinin hamile kaldığını duydum gerçekten yıllardır bebek sahibi olmak isteyen ve bir çok yola baş vuran insanların olduğunu biliyorum tabiiki herşey ALLAH'tan sadece sebeb ve zaman gerekli bende 11 yıllık evliyim bir sürü ilaçlar kullandım tüp bebek yaptım hamile kaldım fakat karnımda öldü şimdi bu forever living üyesi olan bir bayan arkadaşımdan duydum geçen gün seminere katıldım ordada bu ürünlerden hamile kalanların olduğunu gördüm sizlerin arasında bu ürünleri kullanıp hamile kalanlar varmı çok kararsızım almak istiyorum inşallah ALLAHIN izniyle bende hayırlı bir sonuç alırım eğer kullananlar varsa lütfen cevap yazsın yorumlarınızı bekliyorum.....

10. Konu Sahibi : kumralimkumral #10
    Giriş tarihi
    Jan 2011
    Ben size yardımcı olmak isterim sorunu çözülen birkaç aile var isterseniz buradan yazın tl ben size ulaşayım...

Sayfa: 1/4 123 ... SonSon