Cilt Bakımı Ürünleri Forever Living (ALOE VERA) Hakkında yardım !

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
merhabalar bayanlar, ben bir diş hekimiyim. kadınlar kulübüne üye olmamın nedeni fibromiyalji hastalığıydı.bu rahatsızlıkla ilgili çok araştırmalar yaptım. bu sitede uyduruk üye olmaması ve bayan olması bana güven verdi. şimdi ne alaka diyeceksiniz bu topikle.anlatayım.fibromiyalji hastalarının bir kısmı gıda destekleriyle yaşam kalitelerini düzeltmişler araştırmalarıma göre. omega, b-12 takviyesi, ca-mg takviyeleri,gingko biloba takviyesi, vs.. ve aloe vera. bu içecek mucize olarak anlatıldı.maddi kaygım olmadığı için her şeyi denedim.bu takviyeleri genellikle gnc ve solgar olarak devam ettim.aloe vera için bi marka vardı, ama onu araştırırken forever markasını gördüm. patentlerini aldıkları için ürünlerin çok yüksek miktarda aloe vera bulunduruyorlar. ürün fiyatları euro bazında.pahalı. olsun dedim. bir distrübütörle tanıştım,ve o da beni bir doktor distrübütöre yönlendirdi.hangi ürünleri kullanabileceğim konusunda bilgi paylaşımı yaptık. aloe vera içeceğiyle başladım ben bi de kasları güçlendiren ar-gi ürünüyle. fibromiyaljikler iyi bilir,kabızlık, hazımsızlık, yorgunluk. bazı günler bağırsaklarımızı tam boşalttığımızda hafiflemiş hissederiz. aloe vera içeceğini normalde yüksek dozda başladık. ve her gün tuvalete çıkmak harika bir duyguydu.ürünler çok pahalı distrübütörüm ürünleri bana satmak yerine üye olup %15 indirimli alabileceğimi söyledi. süper dedim.2 ay içinde belli bir puana kadar alışveriş yapabilirsem de ömür boyu %30 indirimli ürün alabileceğimi öğrenince kastım biraz beğendiklerimden denemek istediklerimden yedekledim. şimdi rahatım. kulklandığım ürünler aloe blossom çayı, aloe vera jel. aloe first sprey,aloe heat lotion.bir güzellik seti var onuda aldım. dişhekimi de olduğum için macununu çok önerdiler. yıllardır kullandığım sensodyne i bırakıp tereddütle bu macuna başladım. inanılmaz memnunum. 10 tane almıştım. hastalrımdan isteyen oldu. geliş fiyatına verdim. şimdi sadece macun temin etmek için sipariş vereceğim.güzellik ürünleri için şu kadarını söyleyeyim lancome estee lauder gibi kaliteli cilt bakım ürünlerini alıp cildimde ilerleme kaydedemeyince, üstüne forever kullanınca bi ara cildim acaip düzeldi. eşim bana her ne yaptıysan cildin güzel oldu lütfen bozma devam et dedi.estee lauder 2ın sadece bir leke serumu 265 tl iken bence aloe vera jere 40 lira vermek çok daha karlı.ben samimi olarak yazıyorum bunları. kullanmadığım ürünlerle ilgili yorum yapamam. ama kullandıklarıma ilgili sormak isterseniz ve indirimli temin edip denemek isterseniz yardımcı olurum. ben satmıyorum.bilginiz olsun. sağlıklı günler[/QUOTE

bende fibromiyalji tanısıyla 3 aydır ilaç kullanıyorum. Fakat doz yeterli gelmiyor ama ilaçlar çarpıntı yaptığı için dozuda arttıramıyorum. Ağrılarım gittikçe artıyor bu ara forever ile ilgili araştırma yaparken sizin yazınızı gördüm. Acaba izlemiş olduğunuz besin takviye kullanımları ile ilgili bilgi alabilir miyim.

ben üyesi olan bir arkadaşımın "aman da çok güzel ürünler, şöyle iyi, böyle harika" reklamı üzerine diş macununu denedim. normal diş macunlarından hiçbir farkı yok. tek farkı fiyatının diğerlerinin iki katı olması. cilt bakım ürünlerinin içeriğini inceledim. sözde" zararlı kimyasal içermeyen bitkisel ürünler", hepsi de paraben içeriyor, meme kanserini en tetikleyen kimyasal. başka da zararlı kimyasala ne gerek var?

aloe vera serbest girişimcisiyim ürünleri kendimde rahatlıkla kullanıyorum özelliklede saç bakım ürünleri hiçbiri zararlı ürünler değil tam bilgi sahibi olamadan kulaktan dolma bilgilerle yanlış yönlrndirme yapmayın diş macununa gelincede diğer diş macunlarında olan madde bizim ürünlerimizde yok rahatlıkla kullanabilirsiniz milyonlarca distribitörü olan ürünlerimiz tamamen doğaldır bu kadar garanti etmemin tek kanıtı kendim de kullanıyorum :KK34:

Sevgili arkadaşlar forever ürünlerini denemeyen varsa denemenizi tavsiye ederim öncelikle diş macunu ve de saç bakım ürünlerini kesinlikle denemenizi öneririm aynı zamanda bu ürünleri kendimde kullanıyorum garantisini sizlere kesinlikle veririm

şampuan ve saç kremleri saçların dökülmesini kısa bir sürede yok ediyor saç kremleri nemlenirip parlaklık veriyor bunun dışında daha birçok ürünü var

arı ürünleri kozmetik sağlık takviye ürünleri hepsi hepsi mükemmel asla denemem diyordun şimdi hem kullanıyorum hemde bütçeme katkıda bulunuyorum ilgilenenler buradan bana ulaşabilir ürünlerin fiyatları biraz farklı bunun tek sebei diğer ürünlere göre daha kaliteli ve de daha sonuç verir olması:KK34:

forever living ürünlerinden 5 kişinin hamile kaldığını duydum gerçekten yıllardır bebek sahibi olmak isteyen ve bir çok yola baş vuran insanların olduğunu biliyorum tabiiki herşey ALLAH'tan sadece sebeb ve zaman gerekli bende 11 yıllık evliyim bir sürü ilaçlar kullandım tüp bebek yaptım hamile kaldım fakat karnımda öldü şimdi bu forever living üyesi olan bir bayan arkadaşımdan duydum geçen gün seminere katıldım ordada bu ürünlerden hamile kalanların olduğunu gördüm sizlerin arasında bu ürünleri kullanıp hamile kalanlar varmı çok kararsızım almak istiyorum inşallah ALLAHIN izniyle bende hayırlı bir sonuç alırım eğer kullananlar varsa lütfen cevap yazsın yorumlarınızı bekliyorum.....:KK49:

ürünleri kullandınız mı acaba faydası oldu mu bende bebek için almak istiyorumda cvp verirseniz sevinirim

sevgili arkadaşlar forever ürünlerini denemeyen varsa denemenizi tavsiye ederim öncelikle diş macunu ve de saç bakım ürünlerini kesinlikle denemenizi öneririm aynı zamanda bu ürünleri kendimde kullanıyorum garantisini sizlere kesinlikle veririm

şampuan ve saç kremleri saçların dökülmesini kısa bir sürede yok ediyor saç kremleri nemlenirip parlaklık veriyor bunun dışında daha birçok ürünü var

arı ürünleri kozmetik sağlık takviye ürünleri hepsi hepsi mükemmel asla denemem diyordun şimdi hem kullanıyorum hemde bütçeme katkıda bulunuyorum ilgilenenler buradan bana ulaşabilir ürünlerin fiyatları biraz farklı bunun tek sebei diğer ürünlere göre daha kaliteli ve de daha sonuç verir olması:KK34:

hamile kalan varmı bu ürünlerle yardımcı olursanız sevinirim

Ürün satışı yapmak, alt kadro oluşturmak amacıyla iletişime geçmek yasaktır...

hamile kalan varmı bu ürünlerle yardımcı olursanız sevinirim

inanmayacaksın ama ben şahit oldum komşumdan bugün mutlu haberi aldık.. söylediğine göre bu ürünleri düzenli olarak kullanmışlar. Anlattıklarına göre çok sayıda çocuk sahibi olan varmış bu sayede. Bu arada kendisi 8 yıldır çocuk istiyordu ama olmuyrdu. klptra@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirsin..

Sevgili arkadaşlar forever ürünlerini denemeyen varsa denemenizi tavsiye ederim öncelikle diş macunu ve de saç bakım ürünlerini kesinlikle denemenizi öneririm aynı zamanda bu ürünleri kendimde kullanıyorum garantisini sizlere kesinlikle veririm

hala burada ve bu işi yapıyorsanız lütfen cevap verin sizinle konuşmak ve soru sormak istiyorum almayı düşündüğüm şeyler var ama dispiratör yok çevremde tşkk

hala burada ve bu işi yapıyorsanız lütfen cevap verin sizinle konuşmak ve soru sormak istiyorum almayı düşündüğüm şeyler var ama dispiratör yok çevremde tşkk

merhabalar forever living distribitörüyüm.
eşim ile birlikte bu işi yapıyoruz
ıstedıgınız konular hakkında yardımcı olabılırım
05377060616
iyi gunler

forever living gibi ben de bu tarz ürünlere hiç güvenmezdim.ancak bi aile dostumda bu ürünlerin sonuçlarını görünce çok şaşırdım.ve hemen ben de kullanmaya başladım.gerçekten çok memnun kaldım.memnun kaldığım için de üye oldum.ürün ihtiyacı ve sorusu olan var ise özelden mesaj atabilir arkadaşlar.hayırlı günler

forever ürünleri hakkında tavsiye için ve sorular için özelden sorabilirsiniz her zaman...almak isteyenlere de uygun fiyata yardımcı olabilirim arkadaşlar...

Merhabalar ;
Forever Living Distribütörüyüm , Dilediğiniz konuda bana soru sorabilirsiniz. Ürün temin etmek isterseniz çok uygun indirimler saglayabilirim. Teşekkürler

1. Forever a ailem sayesinde sonuclari görünce başladim.bana gore mucize ürünler.egerki saglikli olmak saglikli sekilde yaslanmak dinç ve mutlu guler yuzlu olmak istiyorsaniz forever kullanmalisiniz yüzde yüz bitkisel aloe vera demek zaten saglik demek tabi her markayi kullanmamak gerekiyor. Her türlu sorunuzi yanitlarim seminerlerimiz oluyor ürunler hakkinda egerki merak ettiginiz her probleme cözüm var.ben inanarak basladim ürunler cok harika ve cok kaliteli kendimdeki degisimi görunce neden cevremdeki insanlarin dualarini almayayimki. Hee turlu sorularinizi yanitlarim yardimci olurum ozelden yazin merak ettiklerinizi yazayim konusalim tartisalim yeterki dogru yolu bulun.seminerlerimizede beklerim.umarim yardimci olurum.insanlari mutlu gormek saglikli gormek hosuma gidiyor.iyiki varsin forever:).Izmirde seminerlere katilmak isterseniz bana ulasin

Merhabalar Adım Dermatoloji Uzmn.Dr Esmanur Hancı Bir Konuda Aydınlatmak istiyorum insanları
Tarım Bakanlığı Önüne Gelen Her Firmaya Uygunluk Belgesi verdiği İçin Böyle Saadet Zincirleri Oluşturmaktadırlar.
Haklarında Savcılık Nezninde Bir Çok Şikayet Sözkonusu olduğu için kendi firmalarının adını gizleyerek iş ilanları vermektedirler böyle paravan şirketlere sakın itibar etmeyin temsilciyim diyen arkadaşlardın çoğu yalan konuşuyor.
milyarlarca lira kazanmışda vs vs ablam kullandı hamile kaldı abim içti zayıfladı vs vs muadili olan tüm ürünler vs dünya paralara satılırken organik diye ABD den getirtiyoruz diyen bir dolandırıcı şirket .
Türkiyeden Alınmış Tek Bir Tane Bile Labaratuvar Test Sonucu Yoktur .
Bu Takvileyer Yüzünden 3 Hastam Cilt Kanseri Ve Haklarında Dava Açmış Durumda .
Ve Çevremdende Bildiğim Kadarı İle Kalın ve İnce Bağırsak Kanserine Yol Açan Maddelerde İçeren Ürünleri var.
Ellerindeki Sertifikalar Bile yıllar önce Alınmış.
Türkiyede Herhangi bir Kontrole Tabii Değillerdir.
Siz Siz Olun Bu Tuzağa Düşmeyin.
Eczane Kanallı Ürünler Tercih Edin.
zayıflamak istiyorsan gidip bilmediğin bir şey içecegine 200tl bir diyetisyene öde ve elinde bir diyet listen olsun Dirayetini kullan.Ve Başın Ağrıdığı Zaman Gidebileceğin bir doktorun olsun şikayet edeceğin bir bakanlık olsun.
Bizim İnsanlarımız Bu Kadar Cahil Olamaz birileri Para Kazanacak Diye İnsanların Başını Yakmasın Kimse Durumu İyi Değilse Çıkarın Arkadaşınızın Cebine Para Koyun Ama Genede Ürünleri Almayın .
Yazımı Okdugunuz İçin Teşekkürler.

Ben yaklaşık on yıl önce Forever Living Alpha-E Factor damla kullanmıştım. Bir sorunum yoktu yüzümde ama bu ürün mucize gibi bir şeydi. Bir kaç damla sürüyordum ve cildim kadife gibi inanılmaz pürüzsüz bir hal alıyordu. Şimdi de cildim de kuruluk sorunu var su bazlı hafif nemlendirici kullanıyorum ama yeterli olmuyor. Bu Forever Living ürününü de unutmuştum bir kaç gündür internette araştırma yaptım ve sonunda buldum ismini. Bir iki türk sitede fiyatı 90-97 TL. ama Amazon isimli yabancı alışveriş sitesinde 19.60 Dolar. Tekrar alıp kullanmayı düşünüyorum. Kullanmayı düşünen olursa kesinlikle tavsiye ederim.

Ürünün açıklaması şu şekilde:
FOREVER ALPHA - E FACTOR (ZENGİN BİR CİLT BESLENMESİ)
Cildiniz İçin Çok Değerli bir Besleyici Olan Alpha-E Factor, Daha Önce Denediklerinize Hiç Benzemeyen Zengin bir İçeriğe Sahiptir.Cildi Derinden Nemlendirir. A, C ve E Antioksidan Vitaminleri, Hodon Yağı ve Bisabolol İçerir.Cildimizdeki Hasarın %80'ine Neden Olan Serbest Radikallerin Verdiği Zararları Gideren bir Antioksidan Deposudur.

E VİTAMİNİ - Cilt Vitaminidir. Serbest Radikallerin Cilde Verdiği Zararı Yok Ederek Nemlendirir ve Yumuşatır.
A VİTAMİNİ - Nemlendirip Pullanmayı Engelleyen, Elastikiyeti Arttıran bir Antioksidandır.
C VİTAMİNİ- Yaralı Dokularda İz Kalmasını Engeller.Elastikiyeti Arttıran bir Antioksidandır.
LESITIN - Cildin Yumuşaklığını Arttıran bir Yumuşatıcıdır.
HODAN TOHUMU YAĞI - Cilde Kaybedilen Nemi Geri Kazandıran Gamma Linoleik Asit Sağlar.
BİSABOLOL - Hafif Limon Aromasıyla, Duyarlı Ciltler İçin Bile Uygun Olan ,Doğal Rahatlatıcıdır.
CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE - Diğer Yağlardaki Gibi Ağır Yağ Hissini Vermeden Nemlendirme Özelliğine Sahip Hindistan Cevizi Yağından Elde Edilen bir Yumuşatıcıdır.
SOYA FASULYESİ YAĞI - Antioksidan Özellikleriyle Cilt Dokusunda Yapıcı Rol Oynayan bir Nemlendiricidir

X