adet günü gebelik testi

hayalim3kelime

evli-mutlu-çocuklu(ins)
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2010
524
12
kızlar benim sorum ben 25 ocakta dusuk yaptım ve bir kez adet oldum ve bu ikincı olacak ve dun olmam lazımdı ve olmadım dayanamayıp test yaptım ve negatif:KK5: acaba testin yanlıs cıkma olasılıgı varmı yoksa umutlar mayısamı kaldı:18:

ıdrar testı gunun gectıkten 5gun sonra yapınca sonuc verıo cok erken yapmıssın ayırca dusuk kurtaj gıbı durumlarda en az 3 ay rahım dınlendırılmelı tekrrında saglıklı hamılelık ıcın rabbım gonlune gore versın:KK71:

yok benim erken dusuk oldugu için doktorum hemen kalabilirsin rahimde sorun yok dedi ben yinede bir adet donemi bekledim.yani hala umut var oylemi heeeeeeeeeyooooooooooooo:79::79:

Canım böyle bir durum yaşamadım ama bencede çok erken en az 3 -4 gün geçmesini beklemelisin ama insanın içi içine sığmaz illaki hemen öğreneyim diyorsan kan testi daha erken dönemde kesin sonuç veriyor.Kan testi yaptırabilirsin..

esim ilk defa bu kadar heveslıydı pazar gunu hemde gece gidip nobetcı eczane bulup test aldı geldi kırmamak için yaptım bana kalsa cumayı bekleyecektim:KK14:

hormonlarınız tam düzelmediği için geç yumurtlama olabilir dolayısyla gününüz beklediğinizden daha geç olabilir,hang, gün yumurtladığınızdan eminseniz bişey diyemem ama bence 1 hafta içinde olmazsanız kan testi yaptırın derim.

hormonlarınız tam düzelmediği için geç yumurtlama olabilir dolayısyla gününüz beklediğinizden daha geç olabilir,hang, gün yumurtladığınızdan eminseniz bişey diyemem ama bence 1 hafta içinde olmazsanız kan testi yaptırın derim.

tesekkurler umarım dediginiz gibi olur beklemedeyiz bakalım:)

X