Lc waikiki'den online alışveriş yapan varmı

Lcw da internetten alışveriş yapmayı mağazadan daha çok seviyorum. sSiparişini verdiğim ürünler en fazla 4 gün sonra elime ulaşıyor. İade lerde herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Müşteri hizmetleri her konuda hızlı dönüş sağlıyor. Tavsiye ederim :)

bu konuyuburaya açtığımdan beri yaklaşık 1yıldır hemen hemen her ay alışveriş yapıyorum lcw den bir sorun yaşamadım 2günde elimde oluyo :KK76:

selam kızlar,
ben şimdi lcw'nin internet sitesinden sipariş verdim.
Eğer beden olarak üzerine olmazsa nasıl değiştirme yapıyoruz?
Yardımcı olursanız sevinirim.

denk elmeyenleri kargoyla yollarsın yada en yakın mağazadan koliden çıkan belgeyle değiştirebilirsin

denk gelmeyenleri kargoyla yollarsın yada en yakın mağazadan koliden çıkan belgeyle değiştirebilirsin

çocuklara ve eşimle bana bayramlık aldım evvelsi gün vee dün elime ulaştı çok uygun ve tam üztümüze göre bu ara devamlı indirimde aldıklarımı size göstermek isterdim ama çok ucuz oldukları için kalmamış ve resimlerini bulamadım:KK1::KK1::KK1:

biraz önce yine aldım. iyi olmadı bu oturduğun yerden alışveriş olayı. çok para harcıyom çokkkk:KK14:
(ama ne yapıyım. kız çocukları için harika şeyler var üstelik outleti de açılmış:KK31:)

$L_20112-1K0409Z6-9KC_A.jpg $L_20122-2K9073Z4-8DA_A.jpg $M_20112-1K6941Z4-8B6_A.jpg $S_20102-0K5693Z4-355_A.jpg
aldıklarım bunlar,kızım ve oğlum için.

çok güzeller gülegüle kullanın

sahiden ya millet oturduğu yerden kazanırken biz oturduğumuz yerden harcıyoruz ama ben bu ay abarttım biraz uzuun bir süre almam sanırım:KK76:

bende hamileyken keşfetmiştim online alışverişi lcw den..
bana çok kolaylık oldu oğlumla deneyip almam imkansız oluyor hala..bedenlerde ve elime ulaşmasında da hiç sorun yaşamadım defalarca alışveriş yaptım diyebilirim..üstelik mağazalardan daha fazla çeşit ve beden imkanı oluyor hele çocuk ürünlerinde...:KK31:

ewr yaklaşık 1buçuk yıldır alışveriş yapıyorum hiç gecikme olmadı hele en son aldığım 24 saat bile olmadan ulaştı elime ben çocukların ve bizim çoğu eksiğimizi ordan alıyorum almayada devam edecem:21:

kredi kartı bilgilerinizi vermenizin güvenlik açısından bir problem olmuyormu ben onu merak ediyorum ve bütün kart numaraları istediği için ben çekiniyorum

dediğim gibi uzun zamandır alıyorum hep aynı yöntemle hiç bir sorun olmadı çak güveniyorum bu siteye bilinmedik bir yerden hiç almam bi hepsi buradadan aldım birde burdan ama tövbe bidaha hepsi buradadan almam ama lcw öyle değil:KK16:

bir defa çanta alma gafletine düştüm buradan, sitede afedersiniz dana gibi gözüken çanta elime bi geldi, cüzdan gibi bir şey. mail attım böyle böyle, boyutlarını bari yazın siteye diye, tenezzül edip bir cevap dahi atmadılar. bir daha asla yani.asla.

bir defa çanta alma gafletine düştüm buradan, sitede afedersiniz dana gibi gözüken çanta elime bi geldi, cüzdan gibi bir şey. mail attım böyle böyle, boyutlarını bari yazın siteye diye, tenezzül edip bir cevap dahi atmadılar. bir daha asla yani.asla.

benide burda şimdi lcw den zannedecekler savunmaya geçiyo gibi oluyorum öyle bi durumda elindeki faturayla en yakın mağazaya gidip değiştireceksin bence dikkate almışlar söylediğinizi kiii şimdi artık sitede çantalar mankenlerin elinde resimlenmiş durumda:KK12::KK12::KK12:

Benim de alışveriş yaptığım sitelerden birisi bazen dışarı çıkıp alışveriş yapmama fırsat kalmıyor bakarken hoşuma gidenler oluyor hemen siparişimi veriyorum.Şimdiye kadar çok alışveriş yaptım hiçbir sorun da yaşamadım söylenen zaman da geldi.Aladığım üürnler de sorun da yok daha ne olsun :21:

Boyutu yazmayan, mankenle fotoğrafı olmayan şeyi siz de niye alıyorsunuz ki. Ben çanta alacağım zaman büyük boy defter sığar mı sığmaz mı diye ölçüp tartıyorum. Dikkatsizce alışveriş yaparsanız başınıza böyle bir şey gelmesi kaçınılmaz işte.

ben sürekli takip ediyorum LC Waikiki'yi... annem babam kardeşim kendim veya çocuklar için her şey vari üstelik çok da uygun ve kaliteli. iade ve değişimi mağazadan da yapabiliyorsunuz hiç çekinmeden deneyebilirsiniz. üstelik kargoya da aynı gün veriliyor. hem ürünlerinden hem hizmetinden çok memnunum. kampanyaları kaçırmayın derim

Son düzenleyen: Moderatör:
X