Lc waikiki'den online alışveriş yapan varmı

melisnaz

ömrümün sahibi...
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2010
683
119
arkadaşlar lcww nin yeni netten alışveriş sitesi açıldı listemi falan hhazırladım ama daha sipariş vermedim aranızda alışveriş yapan varmı çocuk için kendisiiçin birde bedenleri merak ediyorum kalıplar küçük galiba lcw de kızım 6 yaşında onun için 7 mi istesem yapan varsa bana yardımcı olsun

aldın mı listendekileri? eline geçti mi ? nasıl bedenleri?

aldımevet ama elime ulaşmadı2günoldu alalı daha netten kargo takibi yapıyorum yolda şuan ulaşınca elime söylerim sizede

baktım lcw sitesine ama nerdeyse her köşe başında lcw olduğundan siteden almayı çok gerekli görmüyorum. Dokunarak deneyerek alırız birde bütün modeller yok gibi geldi bana mağazada daha çeşitli şeyler var

baktım lcw sitesine ama nerdeyse her köşe başında lcw olduğundan siteden almayı çok gerekli görmüyorum. Dokunarak deneyerek alırız birde bütün modeller yok gibi geldi bana mağazada daha çeşitli şeyler var

Bencede........

ben küçük bir ilçede yaşadığım için ve merkeze pek gidemediğim için mecbur kalıyorum netten alışveriş yapmaya. deneyerek almak daha iyi aslında tabi ama fırsatım ve zamanım olmuyo hiç:KK55:

aynen bende lcw den uzak biyerde yaşıyorum ve çocukların ihtiyaçlarıiçin uygun aynı zamanda bizim içinde artık hherşeyi burdan alacam bu arada benim kargo hala yolda sanırım araya haftasonu girdiği için

arkadaşlar benim siparişler dün elime ulaştı ve korktuğum olmadı inanın mağazaya gidip sçmeye kalksam 2çocukla bu kadar harika seçimler yapamam yani ben memnun kaldım bendenlerde hhiç bir sorun yok ben 36 giyiyorum 36istedim şıp diye oturdu çocuklarınızda yaşlarıyla alın mesela benim kızım 6yaşında 6numara aldım onada ölçmüşte almış gibi oldu öbür kızımda 18aylık onun için 24aylık aldım onada mükemmel oldu kısacası tereddüt duyanlar düşünmeden alsın tşk...:nazar:

çok teşekkür ederim ilgin için:KK71:

güle güle giy aldıklarını arkadaşım:81:

arkadaşlar lcw dan etek aldım cok hoş...ve site güvenilir 3 günde elinizde oluyor:KK34:

ben koton mağazasının online alışveriş sitesi var mı bilen arkadaş var mı:KK61:

bende çocuklarım için siteden almaya niyetliyim sanırsam 50 tl üzerinede kargo bedava.Çünkü her mağazada aynı şey yok birinde olan diğerinde yok bi yerde bedeni var diğerinde yok .Birde benim gibi çoçuklarlarla haftasonunda lcw giderseniz karman çorman edilmiş kıyafetler +kalabalık+kasalarda yığınla insan. sitede kız çoçuk ve erkek çoçuk için yeteri kadar ürün var gibime geldi.Çocuklarıma kaç yaşındaysalar bir yaş büyüğünü alıyorum hep

ben de az önce oğlum için 7 tişört 2 pantalon sipariş verdim ve çok uygun fiyata hepsine 60 tl ödedim :)) geldği zaman ürünler ve bedenler hakkında da yorum yaparım oğlum 4 yaşında 5 yaş aldım hepsini

bence hoş ya kendimede aldım baya bedenler de iyi çocuklarada aldım 3.siparişi vercem inş.tşk lcw:):):KK19:

ben de alışveriş yaptım.Diğer sitelere göre oldukça hızlı elime ulaştı,sorun da yaşamadım.

benm siparişimi kargoya vermişler ama hangi kargo olduğu belirtilmemiş. hangisiyle gönderiliyor arkadaşlar?

dün kargom geldi arkadaşlar. hepsi güzeldi hayal kırıklığı yaşamadım.
sevdim ben bu işi:KK9:

Bende oğlum için sipariş veriyorum ama sitedeki fiyatlarla faturadaki fiyatlar farklı geliyor buna dikkat ettinizmi?

X