İstanbul'da gündelik ev temizlği işi arıyorum...

merhaba annem gündelik ev işi veya aylık olarak iş arıyor 1 hafta içinde şuan çalıştıgı yerden ayrılacak acil işe ihtiyacı var ümraniyede oturuyoruz

merhaba bu cuma günü için temizlik yaptırmak istiyorum
dip köşe detaylı bir temizlik yapabilecek birini arıyorum
, işi bitirmeden hemen kaçmaya çalışacaklar lütfen mesaj atmasın.

ümraniyede şerifalide oturmaktayım.

merhaba arnavutköyde oturuyorum bahçeşehir beylikdüzü esenyurt bu civarlarda yada çok uzak olmayacak şekilde avrupa yakası başka bir ilçede temizlik işi arıyorum ilgilenirseniz haftada 3 gün şeklinde yada sizin öngördüğünüz şekilde ayarlarız.çocuk bakımı ve temizlik isterseniz yemekte yaparım 30 yaşımda evliyim ayrıca tesettürlüyüm bilginize...

sanırım herkes evini kendisi temizliyor benim şansıma kimse yok :KK43: hadi bakalım hayırlısı....

Güvenirlir ve güzel temizleyen
Bu konuda bana mail atarsanız sevirim ... Pendikte oturuyorum

Teşekkürler

deniz hanım kolay gelsin benim de temizlikte bir yardımcıya ihtiyacım var kendimi fazla yoramıyorum bu aralar tüp bebek tedavisindeyim. ümraniye çamlık mahallesinde oturuyorum ataşehir'e yakınım. önümüzdeki zamanlar için sizinle irtibatı koparmamak istiyorum. özelden yazabiliyosanız bana telefonunuzu verebilir misiniz.

şimdiden teşekkürler ilgilenirseniz sevinirim.

deniz hanım, herhangi bir yanıt alamadım, özel mesajjla telefon numaranızı yollarsanız ben siizi ararım, mümkünse hafta içi hafta sonu fark etmez, hangi gün müsaitseniz ben de müsait olurum, lütfen ilgilenirseniz çok seviinirim. benim güvenilir ve titiz bir yardımcı arkadaşa ihtiyacım var, evimde ağır bir iş de yok. ayrıntıları konuşmak için mümkünse bir mesaj atarsanız çok sevinirim.

Ümraniye,üsküdar,kadıköy,pendik,kartal,maltepe,tuzla da oturup gündelikçi bayan arayan bayanlar özelden bana msn adresinizi verebilirsiniz.Ben özelden yazamıyorum.

Son düzenleme:
merhaba arnavutköyde oturuyorum bahçeşehir beylikdüzü esenyurt bu civarlarda yada çok uzak olmayacak şekilde avrupa yakası başka bir ilçede temizlik işi arıyorum ilgilenirseniz haftada 3 gün şeklinde yada sizin öngördüğünüz şekilde ayarlarız.çocuk bakımı ve temizlik isterseniz yemekte yaparım 30 yaşımda evliyim ayrıca tesettürlüyüm bilginize...

aslında görüşsek iyi olabilir benimde titiz güvenilir eli çabuk yemekte yapabilecek bir bayana ihtiyacım var ayda toplamda 8-10 gün gelmesini planlıyorum aylık ücret te yol dahil 400 tl verebilirim 2 kişilik aileyiz sana uyarsa bana özelden mesaj yaz telefonunu ver arayayım ben bakırköydeyim

İstanbulda ikamet etmekteyim, salı günleri boşum. ev işi ayırt etmem her işi yaparım.. ütüde yaparım , yemekte , halıda silerim, bahçede temizlerim..

merhaba deniz hanım mesajınızı aldım teşekkür ederim ama özelden yazamadığım için forumdan yazmak zorunda kaldım bakırköy size uzak kaçmazmı ulaşım problem olmaz diyorsanız bana kendinizi tanıtan bir mesaj yazarmısınız (yaş ,medeni durum , çocuk ,memleket ,sağlık durumu ,tel no gibi ) ben çünkü iki gün sonra melike hanım ben ulaşımda zorlanıyorum demiyecek bir arkadaşla çalışmak istiyorum ve işin sürekliliği olsun istiyorum ayrıca eşimin nöbet durumuna göre günleri ay başında belirleyebilmemiz lazım eğer sıkıntı olmaz diyorsanız birgün deneme amaçlı tam gün gelirsiniz tam gün ücretinizi öderim işe devam edersek ay sonunda aylık ücretten düşeriz size uyuyorsa cevap bekliyorum son derece güvenilir aileyiz zaten gelmeden önce araştırırsınız sizin kendinizi güvende hissetmeniz benim için çok önemlidir

hayır değil erkek miş
ancak cok titizmiş ve iş bitene kadar gitmiyormus bende bayan sandım hanım dedim ancak kendisi soyledi bey miş :KK1:

X