İstanbul'da gündelik ev temizlği işi arıyorum...

Ümraniye,üsküdar,kadıköy,pendik,kartal,maltepe,tuzla da oturup gündelikçi bayan arayan bayanlar özelden bana msn adresinizi verebilirsiniz.Ben özelden yazamıyorum.

Merhabalar,

Ben de ozelden yazamiyorum ne yazik ki. Kucukyali'daki 100 metrekare buyuklugundeki evime 2 haftada bir temizlik icin yardima gelecek birini ariyorum. Hafta ici herhangi bir gun olabilir. Eger ilgilenirseniz.....e-mail adresine iletisim bilgilerinizi iletin lutfen, goruselim...

***Bu mesaj iletişim bilgileri verildiği için editlenmiştir***

Iyi gunler dilerim...

Son düzenleyen: Moderatör:
slm ben şerifali adliye yakınlarındayım ve ev temizliği işi arıyorum haftanın iki günü yarım yada tam gün
epey de maddi sıkıntıdayım ilgilenenler yazsın lütfen tşk.:KK50:

ben sana yakın sayılırım, tam ve yarım gün ücreti ne kadar? özelden de yazabilirsin.
tanışalım özele msj atamıyorum görüşelim isterseniz yarım gün bencede uygun olur ayrıca yazarsanız kaç yarım gün çalışılacağını memnun olurum sabit güvenilir bir yer olsun isterim bende tşk ayrıca güzel dilekleriniz için rabbim sizide ii insanlarla karşılaştırsın

özelden msj atamıyorum burdanda bazen yazdığım mesajlarımı bulamıyorum ark. günlük yada yarım günlük iş arıyorumlütfen yardım tşk.

Pişkinliğin böylesi !

Bu herif erkek hatta referans olarak KK dan üyeler verebilirim diye pişkince cevap veriyor.

arkadaşlar deniz hanım demeyin deniz erkek 22 yasındaymıs
mesajı görünce hiç iyi hisler uyandırmadı bende.Dikkat edin bayanlar Allah korusun böyle birisi giderse adres veren birinin evine düşünmek bile istemiyorum:KK53:

Istanbul anadolu yakasinda oturuyorum haftada bir gün yada 15 günde bir gün ev işi arıyorum kadıköy Ataşehir Bostancı maltepe Ümraniye Üsküdar çevresinde ihtiyacı olan irtibata geçebilir

Istanbul anadolu yakasinda oturuyorum haftada bir gün yada 15 günde bir gün ev işi arıyorum kadıköy Ataşehir Bostancı maltepe Ümraniye Üsküdar çevresinde ihtiyacı olan irtibata geçebilir

Istanbul cekmekoyde otryrm.yarim gun tam gun ev isi ariyrm yasim 25 bostanci Ataşehir Çekmeköy ihtayici olan hafta 3gun gelwbilrm..

X