Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Erkeği ve Kova Kadını İlişkisi

once

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2010
444
3
Arkadaslar simdi bana yardimci olun lutfen:KK16: Bir yengec erkege nasil yaklasilmali? Hangi davranisalara sinirlenir? Onu kendine baglamak icin ne yapmak gerekir? Ben pek burclardan anlamamda, siz bi el atin yaw:26:

bi yengeç benim fikrimce kovayla yayla oğlakla ilişki yaşamamalı olmaz zıt kutuplar

nasıl yaklaşırsan yaklaş canım:)) tanıdıktan sonra feryat ederek kaçacaksın nasıl olsa:)))

Arkadaslar simdi bana yardimci olun lutfen:KK16: Bir yengec erkege nasil yaklasilmali? Hangi davranisalara sinirlenir? Onu kendine baglamak icin ne yapmak gerekir? Ben pek burclardan anlamamda, siz bi el atin yaw:26:

ben kovayım esım yengec okadarda kotu degıl hanı kasarak kacacak kadar bazı huyları yorucu ama her ınsanın baska kotu huyu var hıc olmazsa yengec cok guzel sevıyor

aynen bende kovayım eşim yengeç gayet güzel birliktelik oluyor zevkli ve 2 mizde değişikliği seviyoruz gezmeyi değişik yerler görmeyi espritüellk zaten başta geliyor :):KK16:

ben kovayım sevgılım yengec gercekten anlasamadıgmz cok konu var ama ben onu cok cok sevıyorummm :d ne kadr kavga etsekte bırbırımzsız yapamıyoruuuzzz :KK70: ben cok özgurlugume duskunum ama askosum tam bı ev erkegıı :KK70: ama olsun ne kadr zıt kutup olsakta bız mutluyuz:KK70: hem zıt kutuplar bıbırını ceker :KK33::KK33: bızz bırbırımızı tamamlıyoruz oda bunun farkında :82::KK60:

ben koç burcuyum eşim yengeç bir yengeç erkeğiyle birlikteyseniz onu elinizden kaçırmayınız derim iyi huyları
eve bağlıdır
tam baba olacak adamdır
eşini çok sever

kötü huyları

herşeye alınganlık yapar
anneye düşkündür
kız gibi ağlar

eğer evin erkeği siz evin hanımı o olacaksa bu ilişki devam eder her konuda para konusunda sıfırdır anlamaz birikimden filan ama yönlendirmeyle çok şey başarır övgüyü sever

X