Sayfa: 2/2 İlkİlk 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eşimin dağınıklığına bir çözüm!

1. Konu Sahibi : emelhan #11
    Giriş tarihi
    Aug 2010
    bayanlar ben evli değilim nişanlıyım nişanlımın çok dağınlık olduğunu kendide söyler anneside çok söyler..

şimdi ah diyorum yanında olsamda evi savaş alanına çevirse gık demem..

evlenince fikrim değişecek mi bizde mi öyle derdik diyosunuz çok duyduk böyle diyenlerimi diyosunuz

ama napim hiç bişeyi batmıyor bana teri pisi çöpü,dağınlıkğı..aşkın gözü kör işte

2. Konu Sahibi : emelhan #12
    Alıntı 024 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bayanlar ben evli değilim nişanlıyım nişanlımın çok dağınlık olduğunu kendide söyler anneside çok söyler..

şimdi ah diyorum yanında olsamda evi savaş alanına çevirse gık demem..

evlenince fikrim değişecek mi bizde mi öyle derdik diyosunuz çok duyduk böyle diyenlerimi diyosunuz

ama napim hiç bişeyi batmıyor bana teri pisi çöpü,dağınlıkğı..aşkın gözü kör işte
    Çok tatlı anlatmışsın:)Ben evli değilim ama evlendikten sonra bence değişir bu fikrin.Hele ki düzenli biriysen Umarım tez zamanda kavuşursun nişanlınaa

3. Konu Sahibi : emelhan #13
    Zamanla biraz batıyor tabi bugün yap yarın aynı sinirleniyor insan.. Neyse ki uyarınca biraz dağıtmıyor artık o süre içinde toplu gördüğümüz kadarıyla idare ediyorum :) Nişanlıyken daha dikkatliydi yaa hiç farketmedim şimdi saldı kendisini ama herkes bir değil belki de senin nişanlın evlenince yapmaz yada sana batmaz :)

4. Konu Sahibi : emelhan #14
    Giriş tarihi
    Aug 2010
    Alıntı _butterfly kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Çok tatlı anlatmışsın:)Ben evli değilim ama evlendikten sonra bence değişir bu fikrin.Hele ki düzenli biriysen Umarım tez zamanda kavuşursun nişanlınaa
    amin çok tşk edrrim..

ama bayanlar ben şöyle düşünüyorum,muhtemelen 25-30 yaş aralağında olan eşlerimiz onca sene arkalarından birinin toplamasına alışmışlardır..büyük ihtimalki oğlan anneleride oğullarına topla,düzelt demezler..ee onca yıl bu alışkanlıkda olan bi erkeğide değiştirmeye çalışmak kendin söyle kendin işitten başka hiçbi işe yaramayacaktır..

5. Konu Sahibi : emelhan #15
    Benim eşim normalde çok derli topludur düzeni ve titizliği sever,ama erkek işte o da dağıtıyo bazen.Ama çok görmüyorum sabahtan akşama kadar çalışıyo yoruluyo onca iş stresi bir de ben evde iki üç dağınıklığı için laf edip üzmiyim diyorum,e benim işim bir yerde.

6. Konu Sahibi : emelhan #16
    Giriş tarihi
    Apr 2011
    Benim eşimde biraz dağınık. Dolabı öyle çok karışmaz genelde elim hep dolabındadır zaten ama çok dağıtmaz az da olsa düzenlidir. Sadece çoraplarından çok çekiyorum. Çoraplarından biri mutlaka ters çıkıyor. Olur ya yanlışlıkla falan düz çıkarsın ikisini de Aşkım seni umutlandırmak istemem sadece bu seferlik oldu alıştırma kendini deyip dalga geçiyor.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-12-2014

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 125 gün kaldı.

Bebeğinizinn Orta kulağındaki kemikler(insan vücudundaki üç küçük 3 kemik: çekiç, örs ve üzengi) ses iletimi mümkün kılmak için sertleşmeye başlıyor. Bebeğinizin dış dünya ile ilgili hiç bir deneyimi olmadığı için bebeğinizin beynine giden ses bilgileri yorumlanamaz. (Örneğin birisinin konuşması bir köpek havlaması) Sadece ses şideti bebeğiniz tarafından dikkate alınır çünkü yüksek sesler bebeğinizin irkilme refleksini tetikler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

7. Konu Sahibi : emelhan #17
    Dün akşam zamanımı bilgisayarda geçirdim. Eşim napıorsun diye sordu bende; Seni kızlara şikayet ediyorum danıklığını felan yorumlar geliyor rahatlıyorum dedim. :) Güldü Seni bu kadar yorduğumun farkında değilim tamam bundan sonra çok dikkat edicem söz dedi bakalım umutlandım :P Etkilendiği belli çay yaptı mısır patlattı hizmet son safhada tamam sen yaz kızlara rahatlarsın dertleş ben emrindeyim felan dedi :)) Sevdim bu işi ..

8. Konu Sahibi : emelhan #18
    Alıntı emelhan kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Dün akşam zamanımı bilgisayarda geçirdim. Eşim napıorsun diye sordu bende; Seni kızlara şikayet ediyorum danıklığını felan yorumlar geliyor rahatlıyorum dedim. :) Güldü Seni bu kadar yorduğumun farkında değilim tamam bundan sonra çok dikkat edicem söz dedi bakalım umutlandım :P Etkilendiği belli çay yaptı mısır patlattı hizmet son safhada tamam sen yaz kızlara rahatlarsın dertleş ben emrindeyim felan dedi :)) Sevdim bu işi ..
    Ohh bee biraz da onlar hizmet etsin di mi ama:)

9. Konu Sahibi : emelhan #19
    [butterfly;

Valla yaa çok zor sanki yapabiliyor işte bundan sonra hep yapsın :)

Sayfa: 2/2 İlkİlk 12