Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KAŞ boyası.

1. Konu Sahibi : syliviaplath #1

KAŞ boyası.

ben sıyah olan kaşlarımı acmak boyamak ıcın kaş kalemı arıyorum vrmış pıyasada hangı markalardan nerede bulabılırım..

2. Konu Sahibi : syliviaplath #2
    kaş kalemi olarak ben flormar kullanıyorum tavsiye ederim.ama bitkisel boyalar var onlarla boyarsan kaşının rengi kırılmısta olur boyayınca daha şık bir görüntü alır

3. Konu Sahibi : syliviaplath #3
    sagol canım yanı o rengı verebılıyormu.. yoksa ılla boyaylamı boyamak gerekıyor cunku ben sıyah harıcı ıstıyorum..

4. Konu Sahibi : syliviaplath #4
    Alıntı syliviaplath kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    sagol canım yanı o rengı verebılıyormu.. yoksa ılla boyaylamı boyamak gerekıyor cunku ben sıyah harıcı ıstıyorum..
    ne yalan söyleyeyim bence veriyo ama yapay duruyo .en iyisi kaşın rengini kırdırmak sonra boyamak çünkü benimkide siyah.ben yapıyorum yapay geliyo gözüme ama rengini tam olarak veriyo

5. Konu Sahibi : syliviaplath #5
    Alıntı mutluym kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ne yalan söyleyeyim bence veriyo ama yapay duruyo .en iyisi kaşın rengini kırdırmak sonra boyamak çünkü benimkide siyah.ben yapıyorum yapay geliyo gözüme ama rengini tam olarak veriyo
    kuafordemı yaptırıyorsun cnm yoksa kendınmı ? kaşa özel bır bya varmı yoksa sac boyasındanmı suruyorlar bır arkadasım sacını acık kahve tonlarına boyattı kaslarına sacına surdugu boyadan surmusler bana hos gelmedı..

6. Konu Sahibi : syliviaplath #6
    Alıntı syliviaplath kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kuafordemı yaptırıyorsun cnm yoksa kendınmı ? kaşa özel bır bya varmı yoksa sac boyasındanmı suruyorlar bır arkadasım sacını acık kahve tonlarına boyattı kaslarına sacına surdugu boyadan surmusler bana hos gelmedı..
    öyle yapanlar var ama ben kaş boyası ile olandan bahsediyorum.reflectocil diye bir boya