Göz Makyajı KAŞ boyası.

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

syliviaplath

ask bıttı.
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2010
417
0
ben sıyah olan kaşlarımı acmak boyamak ıcın kaş kalemı arıyorum vrmış pıyasada hangı markalardan nerede bulabılırım..

kaş kalemi olarak ben flormar kullanıyorum tavsiye ederim.ama bitkisel boyalar var onlarla boyarsan kaşının rengi kırılmısta olur boyayınca daha şık bir görüntü alır

sagol canım yanı o rengı verebılıyormu.. yoksa ılla boyaylamı boyamak gerekıyor cunku ben sıyah harıcı ıstıyorum..

sagol canım yanı o rengı verebılıyormu.. yoksa ılla boyaylamı boyamak gerekıyor cunku ben sıyah harıcı ıstıyorum..
ne yalan söyleyeyim bence veriyo ama yapay duruyo .en iyisi kaşın rengini kırdırmak sonra boyamak çünkü benimkide siyah.ben yapıyorum yapay geliyo gözüme ama rengini tam olarak veriyo

ne yalan söyleyeyim bence veriyo ama yapay duruyo .en iyisi kaşın rengini kırdırmak sonra boyamak çünkü benimkide siyah.ben yapıyorum yapay geliyo gözüme ama rengini tam olarak veriyo
kuafordemı yaptırıyorsun cnm yoksa kendınmı ? kaşa özel bır bya varmı yoksa sac boyasındanmı suruyorlar bır arkadasım sacını acık kahve tonlarına boyattı kaslarına sacına surdugu boyadan surmusler bana hos gelmedı..

kuafordemı yaptırıyorsun cnm yoksa kendınmı ? kaşa özel bır bya varmı yoksa sac boyasındanmı suruyorlar bır arkadasım sacını acık kahve tonlarına boyattı kaslarına sacına surdugu boyadan surmusler bana hos gelmedı..

öyle yapanlar var ama ben kaş boyası ile olandan bahsediyorum.reflectocil diye bir boya

X