Eşimi arayıp rahatsız ediyor

Siz neden bir şey yapma gereği duydunuz ki?
Eşiniz bu durumdan rahatsızsa ya savcılığa verir ya da telefon numarasını değiştirir..:KK55:

özellikle yapılıyor olabilir sizi çekemeyen biri tarafından :KK47:

aramaya devam ederse verin savcılığa , kim olduğu çıkar meydana.

öyle yapıcaam zaten
sizin başınıza gelseydi siz ne yapardınız ki ben mi çok abarttım durumu yani

Eğer rahatsızlıklar devam ederse Lale Hanım'ın önerisine katılıyorum.. Yok devam etmezse düşünüp kendinizi rahatsız etmeye değmez. Burada eşinizin tavrı önemli..

Hattını değiştir diyede lütfen baskıda bulunmayın şimdilik..Devamında düşünürsünüz.

eşini facebook adresini bildiğine göre tanıdık olabılr tesadüfte olabilr tabi eşin halletsin ne yapacaksa senın yapabilecegın bişiy yok

Balayından yeni dönmüşüz.sabahın 7sinde bir adam aradı beni.Bilmediğim numaraları açmamya uyku sersemi açtım.
Adam: Ben seni çok seviyorum, şimdi askerdeyim, gelince seninle görüşeceğim bik bik bik.
Ben:Telefonum şu an kayıtta.Allah'ın adını veriyorum ne olur biraz daha konuş ki bu kayıtları hemen pijamamı çıkarıp savcılığa yetiştireyim.Senin askerliğin bitmeden ben senin adresini bulayım, seni ordaki komutanlara sonrada koğuştaki adamlara....biiiiippppppp.Hadi erkeksen konuş, erkeksen beni bir daha ara!
Adam:Bacım bir yanlışlık oldu, ne olur beni affet, özür dilerim, ben nişanlımı aradım sandım bidi bidi bidi.

Yani demem o ki "bu numarayı nerden buldun?", "yok sen kimsin?", "kimlerdensin?" laflarına gerek yok.
Manyak dolu, fesat dolu dünya.Neden prim vereyim? Bir höötlerim ki bir daha tuvaletini yapmaya cesaret bulamaz.Kimse kim.Banane.

Sizin birşey yapmanıza gerek yok.Kadın sizi aramamış.eşinizi aramış.Eşiniz şikayetççi olmak isterse olur.Hattımı değiştireyim, ağzımızın tadı kaçmasın derse gider 10 dakikada değiştirir.Madem face'den bulduğunu söylüyor (ki eşiniz face'e tel numarasını mı vermiş ki? ) gider face hesabını kapatır, çevresinde numarasını dağıtan salak saçma arkadaşları varsa onlarla iletişimini keser, ve bu çirkinliği kimin yaptığını anlamak için gidip şikayette bulunur.

Sizi huzursuz etmek için yapmış.Huzursuz olmuşsunuz,amacına ulaşmış.
Eski bir kızarkadaşın oyunu olabilir.Başka bir kıza aratıyordur.Çok var unutamayıp kötülük etmek isteyen.
Telefon numaramızı birçok yere veriyoruz,formlar dolduruyoruz,firmalardan veya işyerinden alakası bile olmayan birisi olabilir.Bir sürü ihtimal var.
Gizli numaradan arıyorsa,hattı gizli numaraların aramasına kapatın.
Eşin kesinlikle konuşup kimsin muhabbeti yapmasın.O olduğunu anlayınca hemen kapatsın.Sürekli yüzüne kapanan telefonu aramasının bir zevki olmaz.Öbür türlü iş muhabbete dökülür,bil bakalım kimim,seni çok beğeniyorum vs...uzar gider.

face de tel no falan yok
ve sadece arkadaşlar profil görebiliyor
başkası bile bakamıyor profile

doğru söylüyorsun canım o kadar çok yere no veriyoruz ki
eşimin teli gizliye kapalı kayıtlı olmayan numaralarada cvb vermez
eşim esnaf old. için o günkü müşteri diye geri aradı çünkü kız msj çekmişti hava çok soğuk
dondum burda sen nerdesinj diye

canım esın acmasın bılmedıgı numaraları canım aaa cok mu zor
cok rahatsız olduysa da gıder savcılıga verır olur bıter yanı
bu kadar dusunulecek bısey degıl canım

ama sankı senın ıcınde bırseyler var gızlı gızlı ıcını yıyıp kemırıyo gıbı
ıcını ferah tut arkadasım
cok rahatsız olduysan sen konus esınle

canım esın acmasın bılmedıgı numaraları canım aaa cok mu zor
cok rahatsız olduysa da gıder savcılıga verır olur bıter yanı
bu kadar dusunulecek bısey degıl canım

ama sankı senın ıcınde bırseyler var gızlı gızlı ıcını yıyıp kemırıyo gıbı
ıcını ferah tut arkadasım
cok rahatsız olduysan sen konus esınle
ewet çok rahatsız oldum fakat
kıskançlık krizlerine girmiş gibi gözükmek te istemiyorum eşime

canım rahatsz oluyosanz yeni hat bile almanza gerek yok mevct numaranızı değiştireblysnz mh ni arayp..ama sanrm buna gerek yok bi kere arams.. sonucta esine kalms bsey rahatsz oluyosa skayet eder

kadını "numaranı duvarlara bel fıtıkcısı diye yazacağım" diye tehdit et bir daha aramaz.

X