Saç Rengi ve Saç Boyama Aşamalı fotograflı karamel saçlarım ve ıstedıgım bal köpüğü saçlar!

palettenin ki olabilir 8 numaralara boya saçını daha koyusuna değil igoranınkinede bakabilirsin kahve köpüğü istediğin gibi olmaz
çok geç canım palette altın karamel aldım akos karamelle kariştiricam

bende şu anki saçlarına bayıldım çok güzel olmuş
cok saol canım

cnm bu boydaki saçına kaç kutu boya gitti
aslında 2 kutu boyuyordum ama son boyadıgımda arkadaşım zor yetırdı boyama biçiminden mı kaynaklı bılmıyorum bu sefer 2 bucuk yapıcam çunku saçım baya yogun kat yok pek

kesınlıkle bende bayıldım tam istedm renk kesınlıkle bende o boyadan alcam akos mudur nedır :)
araştırdım netten de buldum benım saçlarım bal köpüğü rengınde sanırım çabuk tutar ama senın yerınde olsam gene aynı marka boyanın karamelini alırdım içinede bıraz açık olsun ıstıyosun ya o ıstediğin rengı az çok anladım altın sarıısı karıştırırsan elde edebılırsın dıye düşünuyorum....

eminim kolaylıkla tutar ama dedıgim gıbı cok gec palette altın karamel aldım:KK59: inş istedigim gibi olur altın sarısı almaya korktum rengını acarda dip ve boyalı yerler farklı cıkar dıe...sen nasıl elde edıosun canım bal köpüğünü...?

cnm altın karamel turuncumsu bakırımsı bır renk çıkarır. aktıkça ve diplerin çıktıkça rahatsız eder ve kesınlıkle bal köpüğü tonlarında değil o renk senın nasıl bı renk ıstediğini anladığım için o renkle boyamanı tavsıye etmem sana
en son kuaförde boyattım ama sana önereceğim şey ; altın sarısı ve kahve köpüğü karışımı gene palette marka.
aldığın boyayı aldığın yerden değiştir bana kalırsa. ben 2 kutu kahve köpüğü 1 kutu altın sarı kaşırtrmıştım. ıstediğin rengı elde edeceğinden emınım bu renklerle.... bende akos un engını beğendım o resımlerde saça en çok benzeyen hangısı canım??
bırde boyayı nerden almıştın

kızlar akos karamele boyadım saçalarımı önceki saçımda karameldi ama burda gördüğüm fotodaki ton çok hoşuma gitmişti saçlarım koyu kızıl bişey oldu çok kötüü :KK43:

kendı rengın neydı canım ?? işte her boya her saçta aynı tutmuyıo bende alcaktım ıyıkı almamışım

ya bende 5. ve 6. fotodaki yanyana olan saclarini cok begendimmmm.. benim diplerim suan koyu kahve diger taraflar biraz daha acik.. acaba hangi boyayi alsam senin rengini elde edebilirim betül?

cnm altın karamel turuncumsu bakırımsı bır renk çıkarır. aktıkça ve diplerin çıktıkça rahatsız eder ve kesınlıkle bal köpüğü tonlarında değil o renk senın nasıl bı renk ıstediğini anladığım için o renkle boyamanı tavsıye etmem sana
en son kuaförde boyattım ama sana önereceğim şey ; altın sarısı ve kahve köpüğü karışımı gene palette marka.
aldığın boyayı aldığın yerden değiştir bana kalırsa. ben 2 kutu kahve köpüğü 1 kutu altın sarı kaşırtrmıştım. ıstediğin rengı elde edeceğinden emınım bu renklerle.... bende akos un engını beğendım o resımlerde saça en çok benzeyen hangısı canım??
bırde boyayı nerden almıştın
kızlar k.bakmayın malum ögrencı olunca gıremedım ben antalyadan almıstım gur ıtrıyat dıe bı yerden kuaför malzemelerı satan bı yerdı

slm kızlar şaçlarımı boyamadan öncekı ve sonrakı fotograflarımı koyuyorum karamel ısteyen arkadaslara yardımcı olmak acısından ve bende bal köpugu - kahve köpüğü kullanan arkadaşlardan yardım beklıorum??
ilk olarak saçlarım burada çikolata kahveydı ve dıplerden baya gelmişti
Eki Görüntüle 177219
Eki Görüntüle 177271

snra saçlarımı paltte yogun açıcı ıle actım ve akos karamel e boyadık ışıksız ve ışıklı ortamlarda fotograflar..
Eki Görüntüle 177272
Eki Görüntüle 177274
Eki Görüntüle 177273
saçımda açıcı olduğu için saçlarım aktı suan bu renklerde koyu sarı dore gıbı..
Eki Görüntüle 177282 Eki Görüntüle 177283
istedigim renkler ise bıraz daha bal köpüğü kahve köpüğü gibi renkler bılmıyorum yakışır mı saçımı boyayalı 2 ay oldu dıp boyam geldı karamel mı yapsam kahve köpügü mü bal köpüğü mü bilemedim yarın boya alıcam kızlar fikir verın kullandıgınız karişimlar ve benım ıstedıgım renklerde kullanan var mı?elımde yıne akos karamel var onları degerlendırerek karişim yapabılır mıyım begendıgım renkler şu tarz sitede arkadaslar koymuş ama röfle üzerine vital kahve köpügü ya da loreal bal köpüğü boyanmış ben nasıl yapabılırım????
Eki Görüntüle 177287 Eki Görüntüle 177288

Eki Görüntüle 177286 Eki Görüntüle 177285

tatlım saç rengin süper aslında keşke hiç kar<mel ypmasaydın ben bayıldım ama o turunculukları nasıl kapattın????

slm kızlar şaçlarımı boyamadan öncekı ve sonrakı fotograflarımı koyuyorum karamel ısteyen arkadaslara yardımcı olmak acısından ve bende bal köpugu - kahve köpüğü kullanan arkadaşlardan yardım beklıorum??
Eki Görüntüle 177219
Eki Görüntüle 177271

snra saçlarımı paltte yogun açıcı ıle actım ve akos karamel e boyadık ışıksız ve ışıklı ortamlarda fotograflar..
Eki Görüntüle 177272
Eki Görüntüle 177274
Eki Görüntüle 177273

AKOS KARAMELE BOYADIGIN RENGİ ÇOK BEĞENDİM. BİRŞEY SORUCAM YENI BOYADIGINDA VE AKTIĞINDA BAKIRIMSIZ YADA KIZILIMSI YANSIMALAR OLUŞTU MU ACABA SAÇINDA ??????????????

Bende yaza kadar kendim bal kopugune boyamak istiyorum saclarim koyu kumral buna cevirebilirmiyim acaba cok asama gerekirmi?

Eki Görüntüle 177219
Eki Görüntüle 177271

Eki Görüntüle 177272
Eki Görüntüle 177274
Eki Görüntüle 177273

AKOS KARAMELE BOYADIGIN RENGİ ÇOK BEĞENDİM. BİRŞEY SORUCAM YENI BOYADIGINDA VE AKTIĞINDA BAKIRIMSIZ YADA KIZILIMSI YANSIMALAR OLUŞTU MU ACABA SAÇINDA ??????????????

slm aşamalı olarak çikolata kahve den palette ile acmıssınız turuncu ya kadar acılmıs sanırım ve üzerine akos markanın 7.40 karamelini boyamısnız ben sizin sacınızın en son akmış hali olan dore sarı gibi olmus karamel sarısına bittim bende öyle yapmak istiyorum size sorum şu ben direk akos karameli saclarımı sizin gibi acarak boyasam koyu renk giricek o sizin akmıs hali gibi direk olsun istiyorum bunun için saçlarımı actıktan sonra akos karamel boyanın içine doğal sarı yada atın sarısı mı eklemeliyim acaba ben cünkü o akmıs renginden istiyorum bana lütfen yardımcı olun bide son sorum saclarınızı turuncu renge kadar acılmıs ve direk akos karamele boyadınız ya ilk zamanlar cok mu koyuydu bunları öğrenmek istiyorum da ben bütün kullandıüğınız ürünlerin aynılarından aldım bana yardımcı olun lütfen hemen cvb verirseniz sevinirmVirüs

Eki Görüntüle 177219
Eki Görüntüle 177271

Eki Görüntüle 177272
Eki Görüntüle 177274
Eki Görüntüle 177273
istedigim renkler ise bıraz daha bal köpüğü kahve köpüğü gibi renkler bılmıyorum yakışır mı saçımı boyayalı 2 ay oldu dıp boyam geldı karamel mı yapsam kahve köpügü mü bal köpüğü mü bilemedim yarın boya alıcam kızlar fikir verın kullandıgınız karişimlar ve benım ıstedıgım renklerde kullanan var mı?elımde yıne akos karamel var onları degerlendırerek karişim yapabılır mıyım begendıgım renkler şu tarz sitede arkadaslar koymuş ama röfle üzerine vital kahve köpügü ya da loreal bal köpüğü boyanmış ben nasıl yapabılırım????

Eki Görüntüle 177286 Eki Görüntüle 177285
ay bayıldım hele akmış hali umarım buna dvam etmişsinizdir önemli olunda boyanın akıncada güzel olması sonra az biraz dip boyayla hepsi süper olur:KK16::KK16::KK16::KK16:

saç renkleri süpperr bence üstüne bal köpüğü ile devam edersen dahada güsel olurr

karameller bazen kızıllık bakırlık yapıo tavsiye etmem bal köğüğü ideal

Eki Görüntüle 177219
Eki Görüntüle 177271

Eki Görüntüle 177272
Eki Görüntüle 177274
Eki Görüntüle 177273

Eki Görüntüle 177286 Eki Görüntüle 177285 [/QU
sacınızın son halı çok hoş acaba bu renge koyu kumrallar nasıl ulaşır?

X