Allah bu cins erkeklerin belasını versin !!!

nası sinirliyim bi bilseniz kızlar..
başlıktanda bellidir..
3 bayan arkadaş alışverişe gittik iş çıkışı..
dönüşte tenha bi sokaktan geçmek zorunda kaldık..
son derece ciddi ve hızlı adım yürüyoduk..
arkama bi döndüm bi adam peşimizden geliyor ve eli şeyinde..
kızlar hızlanın dedim..ama arkadaşımı nası çekiştiriyorum..
aramızda 6 metre felan vardı adamla..nası hızlanıp geldiyse kalçamı elledi ve boynumdan öpmek istedi..
o telaşla adama kafa attım..şuan alnım şiş..arkadaşlar adamın peşinden koştu..ama yakalamak ne mümkün..korktuk bide bıçağı felan avrdır diye..
hala titriyorum..
Allah bunların belasını versin..hadım edilsinler..cinsel organlarından asılsınlar..
ya yanımda kızlar olmasaydı....tecavüze yeltenirdi o karaktersiz..

Ayy Allah korumuş çok kötü bişi yaşamışsın canım :KK53: Var böyle sapıklar etrafımızda maalesef.. ßizde ortaokul yıllarında ablamla okula gidiyoduk bi kış sabahıydı ve her yer bembeyaz kar... Karşıdan bi adam geliyodu üzerinde beyaz şişme mont ve montun düğmeleri arasından sarkan şeyii....... Aman Allahım o an resmen kaynar sular döküldü başımdan:18: Ablamı nasıl çekiştirdiğimi hatırlamıyorum bile o an zaten yerler kar ve buz olduğundan oturdum popomun üstüne:KK1: Çok kötü bi durum iğrenç ötesi Allah böylelerini ıslah etsin Amin..:KK17:

Ayy Allah korumuş çok kötü bişi yaşamışsın canım :KK53: Var böyle sapıklar etrafımızda maalesef.. ßizde ortaokul yıllarında ablamla okula gidiyoduk bi kış sabahıydı ve her yer bembeyaz kar... Karşıdan bi adam geliyodu üzerinde beyaz şişme mont ve montun düğmeleri arasından sarkan şeyii....... Aman Allahım o an resmen kaynar sular döküldü başımdan:18: Ablamı nasıl çekiştirdiğimi hatırlamıyorum bile o an zaten yerler kar ve buz olduğundan oturdum popomun üstüne:KK1: Çok kötü bi durum iğrenç ötesi Allah böylelerini ıslah etsin Amin..:KK17:

amin cnm amin..
kendi başlarını yesinler inşallah :)

biber gazı şart oldu...

kafayıda atmışşsın ohhh ne güsel olmuş...

pislikler yaa iğrenç herifler...

bunlarda insanım die gezio ya daha nediyim ??

Çok geçmiş olsun.Böyle şerefsizler yüzünden sokağa rahat rahat çıkamıyoruz.Kökleri kurusada kurtulsak

yok artık adamın gözü dönmüş resmen birde 3 kişi olmanıza rağmen cesaret etmiş iyi valla ya

yanınızdan biber gazı eksik etmeyin. ben işten geç çıkan biriyim otobüsten indikten sonra eve biraz yürümem gerekiyor. biber gazı devamlı montun cebinde ve o yolu yururken elim devamlı biber gazında olur

Allahım korusun hepimizi. geçmiş olsun

gel de küfür etme yaa pisliklerr.
canım geçmiş olsun. arkadaşların dediği gibi tedbir almak lazım. kızlar bu biber gazını nerden alıyoruz? sanki bi arkadaşım sadece polislerin alabildiğini söylemişti. biz de alabiliyo muyuz?

Çok geçmiş olsun canım Allah korumus daha kötüsüde olabılırdı.Allah boyle sapıkları ıslah etsiin inşallah..!!

geçmiş olsun canım sizdede iyi cesaret warmıs adamın ya bıcagı olsaydı...
Allah kahretsın boylelerını...

X