Allah bu cins erkeklerin belasını versin !!!

canım gecmıs olsun yaa
cok uzuldum allahtan yanında kızlar varmıs
yok olduklarını dusunemıyorum bıle
bu nasıl bır cahıllık mı dıyeyım suursuzlukmu kendını bılmezlıkmı bılemıyorum
bunu yapan ınsan olamaz yaa
artık sokagada mı cıkamıcaz
ne gunlere kaldık yarabbı

sen bızı ve evlatlarımızı boyle sapıkların elınden koru amın...:KK50:

Arkadaşım geçmiş olsun gerçekten yaşadığınız feci bir şey allahtan yanlız değilmişsiniz.

hapçımıdır tinercimidir ne idiğü belirsiz,şuursuz yaratık işte..
polise gidemezdim cnm gidersem direk aileminde haberi olurdu..
kaldıki babamda polis..hele hele babama haber verseydim elinde silahla sokaklarda o manyağı arar durur buluncada vururdu..yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal yani..
bide gerçekten biz bayanlar çok halis muhlisiz..tehlike nerden gelir bilemediğimiz için bela gelince kitleniyoruz..valla bilmiyorum bu tacizlerle nası baş edicez..nası bi çözümü var ..bize dokunduklarında elektrik gibi bişe çarpsada geberse diyo insan içinden..
dolmuşta giderken bile yanlışlıkla olsa dahi bi erkek dokunduğunda aşırı rahatsız oluyorken adamın dibime girip ellemesi öpmek istemesi beynimden vurulmuşa çevirdi..
eminim tüm bayanlar bu tarz şeylerden çok rahatsız,yazıkki çaresi yok...

Son düzenleme:
nası sinirliyim bi bilseniz kızlar..
başlıktanda bellidir..
3 bayan arkadaş alışverişe gittik iş çıkışı..
dönüşte tenha bi sokaktan geçmek zorunda kaldık..
son derece ciddi ve hızlı adım yürüyoduk..
arkama bi döndüm bi adam peşimizden geliyor ve eli şeyinde..
kızlar hızlanın dedim..ama arkadaşımı nası çekiştiriyorum..
aramızda 6 metre felan vardı adamla..nası hızlanıp geldiyse kalçamı elledi ve boynumdan öpmek istedi..
o telaşla adama kafa attım..şuan alnım şiş..arkadaşlar adamın peşinden koştu..ama yakalamak ne mümkün..korktuk bide bıçağı felan avrdır diye..
hala titriyorum..
Allah bunların belasını versin..hadım edilsinler..cinsel organlarından asılsınlar..
ya yanımda kızlar olmasaydı....tecavüze yeltenirdi o karaktersiz..

demek isterdim bişede burda hiçmi hiç olmaz..aynen son dediğine katılıyorum alcan orasından sallandırcan..ibret olsun..ülkemizde ceza diye bişe kalmadıki..öle bi şeyde yaşıozki insanlığı unutup koyun olduk..baklava çalan 10 yıl yatıyosa adam öldüren 6 ay yatıyor nerdese..adam sonra ne hırsızlıktan ne cinaetten korkuyor..en basiti kaç gündür haberlerde karısını öldüren adamlar var..ülkedeki düzen saolsun insanlarda böle psikoloji bıraktı..umarım koyun olmaktan çıkarız..
böle bi ülkede bunlar varken adam elini kolunu sallar gezer olan sana olur arkadaşım..adam sana orda tecavüz etseydi paşalar gibi 5 blki daa az yatardı içerde çıkınca kaldığı yerden devam işte..ne desen haklısın..

hapçımıdır tinercimidir ne idiğü belirsiz,şuursuz yaratık işte..
polise gidemezdim cnm gidersem direk aileminde haberi olurdu..
kaldıki babamda polis..hele hele babama haber verseydim elinde silahla sokaklarda o manyağı arar durur buluncada vururdu..yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal yani..
bide gerçekten biz bayanlar çok halis muhlisiz..tehlike nerden gelir bilemediğimiz için bela gelince kitleniyoruz..valla bilmiyorum bu tacizlerle nası baş edicez..nası bi çözümü var ..bize dokunduklarında elektrik gibi bişe çarpsada geberse diyo insan içinden..
dolmuşta giderken bile yanlışlıkla olsa dahi bi erkek dokunduğunda aşırı rahatsız oluyorken adamın dibime girip ellemesi öpmek istemesi beynimden vurulmuşa çevirdi..
eminim tüm bayanlar bu tarz şeylerden çok rahatsız,yazıkki çaresi yok...

niye böle düşündün..kötü etmişsin işte..polis kızısın sonuçta..baban onu öldürecek değil orda..sen susarsan başkası susarsa her dilediğini yapar işte..başkasına gelir senin başına gelmeyen..ben olsam var ya ortalığı kaldırırdım kim duyarsa duysun yani sana yapılan sindirilip pısılcak bişe değil..yaşadığınla sinirinle oturup arkasından küfretmekle olmaz arkadaşım..madem ceza yok susmakta yok..ilk yorumumdaki gibi işte dediklerimin arkasındayım..utanma saklama böle bişeyi kimseden..Allah korusun daha kötüsünüde yaşayabilirdin..

cezalar caydırıcı olmadıkça böyle olaylar çok olur.Türkiye de adalet yok o adamı yakalasalar bir gün sonra serbest bırakırlardı.

niye böle düşündün..kötü etmişsin işte..polis kızısın sonuçta..baban onu öldürecek değil orda..sen susarsan başkası susarsa her dilediğini yapar işte..başkasına gelir senin başına gelmeyen..ben olsam var ya ortalığı kaldırırdım kim duyarsa duysun yani sana yapılan sindirilip pısılcak bişe değil..yaşadığınla sinirinle oturup arkasından küfretmekle olmaz arkadaşım..madem ceza yok susmakta yok..ilk yorumumdaki gibi işte dediklerimin arkasındayım..utanma saklama böle bişeyi kimseden..Allah korusun daha kötüsünüde yaşayabilirdin..

hayır hayır kimseden utanmıyorum..utancak bişe yapmadım ki..kaldıki farz edelim sokakta kahkahalarla yürüyodum,bu bile bi erkeğin taciz etmesine sebep değilki..ben eve girdiğimde ailemden utandım yazdım,sanki suçum varmış gibi..o an salgılanan adrenalin çok farklı,emin ol dünya başına yıkılıyor ve bi anda olmadık seneryolar yazıyosun..sıcağı sıcağına söylenemiyor işte..evet keşke daha sağlıklı düşünebilseydim ve soğukkanlı olsaydım da babama yada polise gidebilseydim..ama diyorum ya yapı gereği bayanlar fazla ince düşünceli..babama şimdi söylesem diyeceği şey haber verseydinde o ........i bulsaydık..o an aklıma hep daha fenası geldi..ve biraz da babama karşı korumacı yaklaştım..

cezalar caydırıcı olmadıkça böyle olaylar çok olur.Türkiye de adalet yok o adamı yakalasalar bir gün sonra serbest bırakırlardı.

aynen arkadaşım..yok..ne varki..en basiti şehit anları için bi gün yas tutulup senesinde hatırlanıyoken diğerleri için hergün nerdese yas tutulup bal sürülüo ağızlarına..öğrenciler desen hergün kavga içinde..çok sorunsuz bi ülkede yaşayıp gidiyoz maşallah..memnun olmuş gibi aynı düzen için seçimde seçsinler aynısını:))müsteak derim valla..dediğin gibide ceza die bişe yok..koyunluğa alışıyoruz yani..vicdan die bişe olmasa bende korkmadan çalar öldürürdüm ne varki yatardım içerde paşalar gibi bi kaç yıl sonra çıkardım..içeri giren resmen besleniyo..bazı tam cezalık insan var mesela hala ö.k.z gibi bakılıor ona...ondan bu konu açan arkadaşın sesini çıkarsa bile daha sırtını sıvazlarlar herhalde yapan kişiye..:))

Son düzenleme:
İnsan böyle anlarda nasıl davranacağını şaşırıyor doğrusu. Bir keresinde belediye otobüsündeyiz. Karşılıklı 4 lü koltukların cam tarafında oturuyorum ve 4 ümüz de bayanız. İş çıkışı yorgunum ve camdan dışarı dalmışım. Akşam saati olduğu için otobüsün içi camdan ayna gibi yansıyor. Adamın teki eliyle yukarıda askıya tutunmuş pantolonunun fermuarı açık ve şeyi de dışarıda bunu camın yansımasından gördüm. :26: Şok oldum. yanımdaki bayanların görüp görmediğini bilemiyorum ama görülmücek gibi değil. Şimdi bağırıp çağırsak şuna dedim bu seferde benim durağımda inip bana kötülük ederse açıkçası korktum. Ne yapmak bu lazım bu sapıklarla nasıl mücadele edeceğiz :KK25:

hadım cezası yada idam için insanlık suçu diyolar,
allah aşkına bu yaşatılanlar ne peki..
hadi ben az çok kendimi koruyabilirdim,ileri gitseydi eğer.
ya benim yerimde 13-14 yaşında bi çocuk olsaydı..
ben bile bu yaşta bu kadar tramvatik bakmışken olaya,o çocuktaki ruh hali nası olurdu.nası sağlıklı bi birey olabilirdi..ve en kötüsü kendisini koruyamayıp daha beterini yaşasaydı..
aklımın ucundan bile geçirirken başım beynim dönüyor..
şuda var cnm,daha soğukkanlı bayanlarımız var olay başına geldiğinde ne yapması gerektiğini bilen,ama eminim ki onlarda o adama cezasını kendi elleriyle verirlerdi,çünkü polise dahi gitse,kanunlar o adamı koruyacak dediğin gibi 2-3 gün nezarette yatıp kaldığı yerden devam edicek..böyle olduğu için polise gitmeye tenezzül bile etmiyoruz..ama diyorumya soğukkanlı olsaydım,o adamı evire çevire dövmeyi tercih ederdim..lanet olsun böyle yasalara..

İnsan böyle anlarda nasıl davranacağını şaşırıyor doğrusu. Bir keresinde belediye otobüsündeyiz. Karşılıklı 4 lü koltukların cam tarafında oturuyorum ve 4 ümüz de bayanız. İş çıkışı yorgunum ve camdan dışarı dalmışım. Akşam saati olduğu için otobüsün içi camdan ayna gibi yansıyor. Adamın teki eliyle yukarıda askıya tutunmuş pantolonunun fermuarı açık ve şeyi de dışarıda bunu camın yansımasından gördüm. :26: Şok oldum. yanımdaki bayanların görüp görmediğini bilemiyorum ama görülmücek gibi değil. Şimdi bağırıp çağırsak şuna dedim bu seferde benim durağımda inip bana kötülük ederse açıkçası korktum. Ne yapmak bu lazım bu sapıklarla nasıl mücadele edeceğiz :KK25:

aklıma getirdiniz ya kötü niyetli olmasada farkında omadanmı yoksa bilerekmi yapıolar bilmiorum ama elleri oradayken utanmadan dolaşanlar var ya kaşımak için falan nasıl uyuz oluyrum ya..hiçmi utanma yok bilmem..ellerin insanlar içinde gidece yeri var gitmicek yeri..küfür saymak gelior öle bii geçince yanımdan..bazılarıda gayet normal gibiyüzüne baka baka el orda geçio yanından yaa..neden bu rahatlık..
seninde yaşadığın kötü..bende bimiyorumda geçmiş olsun başka diyecek yok yani..ceza olsa bağır çağırda yok işte..başına bişe gelse susma sakın ama..sakın..

Çok çok geçmiş olsun.:KK59: Benimde biber gazım var artık çantama koymuyorum eğer seninde kıyafetinde cebin varsa oraya koy yoksa Allah muhafaza :KK50: Canım aslında belli saatlerden sonra çok çok ama daha çoook dikkatli olamak lazım bu zaman da gündüz bile temkinli değil sokaklar. Umarım bir daha karşılaşmazsın

ay canim gecmis olsun yaa..

allah böylelerin belasini versin gebersinler.. verecekler bunlari halkin eline bi güzel öve söve dövecekler..:KK57:
sapik böylelerinin ruh sagligi bozuk..pislikler..:KK36:

benimde bikere pazarda gelmisti basima insan gercekten kitlenip kaliyo.. bi tuhaf oluyo o sinirden..
ben sinirli biriyim ama o an bile bisi yapamadim..normalde o adami orda rezil ederdim gücüm yetmese bile dövmeye kalkardim.. ama hicbisi yapamamistim..
sonra kuzenime söyledim oda sok oldu hemen adamin pesinden kostu bütün pazari kosa kosa bi hal oldu sonra kayboldu s..... geberesice...

arkasndan küfürler yagdirdik etraftaki millet de bize bakiyo avanak avanak. insan bari yardim eder.
bu devirde artik kimse kimseyede yardim etmiyo bakiyolar trene bakar gibi..

hadım cezası yada idam için insanlık suçu diyolar,
allah aşkına bu yaşatılanlar ne peki..
hadi ben az çok kendimi koruyabilirdim,ileri gitseydi eğer.
ya benim yerimde 13-14 yaşında bi çocuk olsaydı..
ben bile bu yaşta bu kadar tramvatik bakmışken olaya,o çocuktaki ruh hali nası olurdu.nası sağlıklı bi birey olabilirdi..ve en kötüsü kendisini koruyamayıp daha beterini yaşasaydı..
aklımın ucundan bile geçirirken başım beynim dönüyor..
şuda var cnm,daha soğukkanlı bayanlarımız var olay başına geldiğinde ne yapması gerektiğini bilen,ama eminim ki onlarda o adama cezasını kendi elleriyle verirlerdi,çünkü polise dahi gitse,kanunlar o adamı koruyacak dediğin gibi 2-3 gün nezarette yatıp kaldığı yerden devam edicek..böyle olduğu için polise gitmeye tenezzül bile etmiyoruz..ama diyorumya soğukkanlı olsaydım,o adamı evire çevire dövmeyi tercih ederdim..lanet olsun böyle yasalara..

Canım dün Yalnızın k.k. üyesinin kızlıkla ilgili açtığı konuda bir k.k üyesi arap ülkelerinde el kol kesimlerinin gericilik olduğunu savunuyorduya aslında tecavüzcülerden veya adam öldürenlerden bir kaçını örnek olmak üzere halk önünde idam ettireeksin bakın o zaman caydırı cezaya karşılık yapılabiliniyormu!!! :26: Eğer gerçek Kuran ahlakına uygun şeriat sistemi olsa bunlar olmaz ki,( bilindik ülelerde de dahil olmak üzere şu anda tam anlamı ile şeriat kanunları yok maalesef, ya abartılı ya da eksik) sana sonuna kadar katılıyorum

çok geçmiş olsun canım ya kafa atmayı iyi akıl etişsin aslında çantanda göz yaşartıcı spreyi hiç eksik etme bence devir bu tür sapıklarla dolu

Gerçekten iğrenç okurken bile o tiksinmeyi hissetmemek imkansız...
Ben böyle yaratıklara insan cinsi denmesini istemiyorum, yurdumuzun yok % 99 'u müslüman denmesini istemiyorum...
Ne insanlık açısından ne de din açısından (hangi din olursa olsun) akıl alır bir yanı yok....:KK47::KK47::KK47:
Çok geçmiş olsun...

çok geçmiş olsun..iyiki yanında arkadasların varmıs allh korumus.
O kadar haklısın kı belkı sen kendını korurdun.ya senın yerınde savunmasız bır cocuk olsaydı?allah ıslah eylesın boylelerını..
Nereye dogru gıdıyoruz bız bılmıyorm.
Allah yardımcımız olsun.
Aslında su kayserılı cocuk olayından sonra bende cok dusundum kı her zman dusunurdum
sadece bır kacını ıbret olsun dıye yapacaksın..
Yapamıyorsanda caydırıcı cezalar koyacaksın.
Ama ıllakı onune gecmelısın.

X