Allah bu cins erkeklerin belasını versin !!!

EzgiTanem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2011
559
1
nası sinirliyim bi bilseniz kızlar..
başlıktanda bellidir..
3 bayan arkadaş alışverişe gittik iş çıkışı..
dönüşte tenha bi sokaktan geçmek zorunda kaldık..
son derece ciddi ve hızlı adım yürüyoduk..
arkama bi döndüm bi adam peşimizden geliyor ve eli şeyinde..
kızlar hızlanın dedim..ama arkadaşımı nası çekiştiriyorum..
aramızda 6 metre felan vardı adamla..nası hızlanıp geldiyse kalçamı elledi ve boynumdan öpmek istedi..
o telaşla adama kafa attım..şuan alnım şiş..arkadaşlar adamın peşinden koştu..ama yakalamak ne mümkün..korktuk bide bıçağı felan avrdır diye..
hala titriyorum..
Allah bunların belasını versin..hadım edilsinler..cinsel organlarından asılsınlar..
ya yanımda kızlar olmasaydı....tecavüze yeltenirdi o karaktersiz..

Çok geçmiş olsun.
Ben de hadım edilsinler istiyorum böyle adamlar.
Çok berbat bir durum. :KK43:(((
En ufak bir dokunma hamlesi yapan adamla karşılaştığımda bile sinirden deli oluyorum.
Bu abartmış yaaa, gözü dönmüş adamın.
Biber gazı taşıyın yanınızda, ben de alacağım artık çok gerekli oldu.

off canim gecmis olsun ne kotudur tacize ugrumak, daha kotusu olmamis cok sukur.. Allah boylelerin belasini verecek merak etme sen...
Kizlarimizi analarimizi da korusun bu pisliklerdne

saolun kızlar,
yanımda biber gazı vardı..ama çantamdan çıkarmaya fırsat olmadı ki..
hava öyle aman aman da kararmamıştım..8 buçuk giyidi yani..
ne cesaret be adam sen buna kalkışıyosun..
hemde 3 bayan yaa..
tek olsam işim bitmişti..
ah elime geçseydide o ellerini bi ...
neyse acayip sinirliyim..rengim felan atmıştı eve geldiğimde
bizimkilere anlatmadım korkmasınlar diye..
of yarabbim ya daha beteri olsaydı..

Çok geçmiş olsun öncelikle..
Allah belasını versin bunların.
Bence sokak başlarında polisler beklemeli artık :KK47:

Geçmiş olsun.Biber gazı taşıyın sahiden.Aslında korkudan şaşkınlıkdan bir şey yapamadınız herhalde.Yoksa 3 kişi
onu bir güzel döverdiniz.Bunları hele çocuklara taciz edenleri kesinlikle hadım etmeleri lazım.

çok saolun kızlar..
yok inanın insan kitlenip kalıyor..hiç bişe yapamıyosun..
çelimsiz bişeydi..3 müz onu paket yapardık ama korkudan panikten bişe yapılmıor.
Allahım kimseye yaşatmasın..bi bayan için son derece onur kırıcı..

nasil korkudur kim bilir. Hatirliyorum da ben, 2 kiz kardeslerim ve bir kuzenim yazin saat 9 u gecmisti ve sahilden cikioyrduk otobus duragina ama araba otoparkin arkasindan dolanmak zorundaydi, ben nasil korkuyrm issiz bir yer, ya biri gelirse napariz endisedindeyim kuzenim ise ohhh ne rahat beni sakinlestirmeye calisiyor sanki birsey olsa kurtulabilecektik. Nasil korktuum

çok geçmiş olsun :KK50: iyki tek değilmişsiniz gerçekten..
bize versinler bence böyle yapanları bizim elimize :KK47:
kendı analarna kardeslerıne cocuklarına yapılsa ne olur acaba..
pislikler :KK47:

nası sinirliyim bi bilseniz kızlar..
başlıktanda bellidir..
3 bayan arkadaş alışverişe gittik iş çıkışı..
dönüşte tenha bi sokaktan geçmek zorunda kaldık..
son derece ciddi ve hızlı adım yürüyoduk..
arkama bi döndüm bi adam peşimizden geliyor ve eli şeyinde..
kızlar hızlanın dedim..ama arkadaşımı nası çekiştiriyorum..
aramızda 6 metre felan vardı adamla..nası hızlanıp geldiyse kalçamı elledi ve boynumdan öpmek istedi..
o telaşla adama kafa attım..şuan alnım şiş..arkadaşlar adamın peşinden koştu..ama yakalamak ne mümkün..korktuk bide bıçağı felan avrdır diye..
hala titriyorum..
Allah bunların belasını versin..hadım edilsinler..cinsel organlarından asılsınlar..
ya yanımda kızlar olmasaydı....tecavüze yeltenirdi o karaktersiz..

cok gecmıs olsun cnım ...bizim ülkemizce tacizciler tecavüzcüler ceza almasaa önune gelen sapık olur çıkar tabii bir tanesini ibreti alem için bi tarafından sallandırcaksın bak br daha oluyomu nedir ya bu kadınların cektıgı

Allaha emanet yaşıyoruz malesef.. her sokağa çıktığımızda basımıza bişey gelirmi diye düşünmeye basladım artık.. belli bi saatten sonra korkar oldum tek basına sokaga çıkmaktan ama bunun bir çözümüde yok hangi birini zaptedicenki??:KK31:

hakkaten bu kadınların çekileri yaşadkları hep bu pislik ........ler yüzünden yaaa ne iğrenç bu erkkeler ne cesaret allahm korumuş canm çok geçmiş olsun yaa...hep şu uçkur yüzünden zaten olanlar kurutucaksın bu pisliklerin biiiiippppp.........gözleri dönmüş hayvanlar canm allah korumuş...

Çiftleşme zamanları gelmiş köpek gibi dolanıyorlar ortalıkta!!... artık fatmagül'ünde tecavüzcüleri tutuklandı bu onlara ders olsun :)))

Çok geçmiş olsun . Bütün bayanlar cebinizde ya da çantanızda en kolay ulaşılabileceğiniz yerde biber gazı taşıyın mutlaka.

Son düzenleme:
ben yurt disinda kaliyorum, gecen sene tatile gittigimde bu tip insanlara bende rastladim türkiyede.. aylem de yanimda yoktu, kiz arkadasimla güya tatildeyim.. havaalanina vardigimda aksam saat 8 bucuk gibiydi ve mecburen feribotu kacirmim diye bi taxi almak zorunda kalmistim.. taxici cok pis siritiyordu arabayi kullanirken yan taxilere kafa el göz isareti yapiyordu, acayib ürktüm basima birsey gelicek diye. taxiden indikten sonra kus gibi hissetim kendimi..
ama anladimki tek o degil cogu insanlar gözüne baka baka cok igrenc konusuyor yada gözünün önünde seyini eline alabilyo ve pis pis siritabilyo.. gercekten cok ürkmüstüm ve korkmustum... aksamlari disari cikasim gelmiyodu ve ne yalan söylim türkiyeden sogdum. cünki ben kaldigim bu yerde gece saat 3 olsa bile eve korkmadan gelebiliyorum, tabiki bu demek degil burasi bi cennet ama sanki türkiyede daha cok var..

Cocuklugunda cinsel istismara maruz kalan kisiler buyuduklerinde bu tip egilimlere daha yatkin olurmus diye okumustum.Cok gecmis olsun.Bir gun gazetelerin ikinci sayfasinda bu adami bir genc kiza saldirmis ve katledilmis bulursan sasirma(ALLAHIM tum mazlumlari bu psikopatlardan KORUSUN>)Amin

X