soğan suyu ile zayıflama

Pişmiş olduğundan mideye dokunmaz ..Ilık icilmeli..Her seferinde taze hazirlanmali sabah akşam birer bardak icmistim..Bir ayda diyetsiz 4 kilo vermiştim..Şimdi diyettsyim 77.700 ile başladım ..Nesfit programı yaptım 3 haftada 73 oldum..Kilo vermem durdu bugün soğan suyuna başladım ..℅100 eminimki bir ay sonra en az 5 kilo daha vermiş oluxam Allah'ın izni ile

Bana da yıllaaaar önce demişlerdi soğan suyu iç kilo verdiriyor diye, oralı olmamıştım. Hem yaşın ilerlemesi, hem pandemi kaynaklı hareketsizlik ve can sıkıntısı derken sürekli atıştırmaktan çok kilo aldım. Denemeye karar verdim. Bugün ilk günüm. Sabah kaynatıp içtim ve inanılmaz tok tuttu. Pms dönemimdeyim bir de, şimdiye kadar birşeyler atıştırıp üstüne de öğle yemeği hazırlamaya başlardım ama canım hiç birşey istemiyor. Öğle yemeğini bile atlayabilirim. Ödem atma gibi bir etki gözlemlemedim henüz, gözlemlersem yazarım. Bende işe yaramadı boşuna deneme, yok kadınsal rahatsızlığın yoksa yapma işe yaramaz diyenlere bakmayın. Birincisi herkesin bünyesi farklı, onda işe yaramamıştır ama sizde işe yarayabilir. İkincisi soğan çok yararlı bir yiyecek. Tam bir şifa deposu. Bu özelliğinden yararlanmanız için illa hasta olmanız gerekmez. Tadı çok lezzetli değil tabiki ama kilo vermek isteyen bu konuda fedakarlık edecek. Ben deneyin derim. Sevgiler.

Merhaba Arkadaşım,
Bende Saraçoğlu nun tavsiyesi ile dün başladım .. kilo verdime özelliği olduğunu bilmeden.. şu an okudum ve iki kat mutlu oldum.. çünkü maalesef o dertten de muzdaribim, umarım istediğimiz neticeleri alırız alamazsak da dediğin gibi zarar değil faydası olur diye düşünüyorum ..

Ara ara birbirimize etkisi ve sonuçları hakkında yazarsak motivasyonumuz artar diye düşünüyorum

Merhaba Arkadaşım,
Bende Saraçoğlu nun tavsiyesi ile dün başladım .. kilo verdime özelliği olduğunu bilmeden.. şu an okudum ve iki kat mutlu oldum.. çünkü maalesef o dertten de muzdaribim, umarım istediğimiz neticeleri alırız alamazsak da dediğin gibi zarar değil faydası olur diye düşünüyorum ..

Ara ara birbirimize etkisi ve sonuçları hakkında yazarsak motivasyonumuz artar diye düşünüyorum
Tabiiki faydası olurrr hattaa hamile kalmak için de bu içenler var herder deva bi soğan kürü :)

X